Çeçen lideri Kadirov'un 22 bin liralık botları dikkat çekti! - Son Dakika

Çeçen lideri Kadirov'un 22 bin liralık botları dikkat çekti!

26.02.2022 19:01

Çeçenistan Cumhuriyeti lideri Ramazan Kadirov'un botlarının 22 bin TL değerinde lüks bir markaya ait olması gündem oldu.

Rusya'ya bağlı Çeçenistan Cumhuriyeti lideri Ramazan Kadirov, Ukrayna işgalinde Putin'in tarafında yer alarak kendi birliklerini göndermişti. Meydanda toplanan askerlerin önünde bir konuşma da yapan Kadirov, "Zelenski, Putin'i arayıp özür dilesin" şeklinde slogan attı.

BOTLARI 22 BİN TL

Konuşmasının ardından objektiflere poz veren Kadirov'un fotoğrafından bir detay sosyal medyadakilerin dikkatinden kaçmadı. Kadirov'un giydiği botların Prada isimli lüks markaya ait 22 bin TL değerinde bir ürün olduğu ortaya çıktı.

Çeçen lideri Kadirov'un lüks markaya ait botlarının değeri dikkat çekti
Çeçen lideri Kadirov'un lüks markaya ait botlarının değeri dikkat çekti

KADİROV NASIL LİDER OLDU?

Şeyh Şamil ile başlayan, yaklaşık 2 asırdan fazladır aralıklarla Rus işgaline karşı savaşan, 90'lı yıllarda da Rusya'ya karşı bağımsızlık mücadelesi veren Çeçenistan; Cahar Dudayev, Aslan Mashadov ve Şamil Basayev'in önderliğinde dirense de, bu liderlerin hepsi suikaste kurban gitmişti. Babası gibi Rus yanlısı olan Ramazan Kadirov ise daha sonra Putin tarafından Çeçenistan'ın başına getirilmişti.

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kilis'te acı biber tarlada 6 TL, markette 15 TL'den satılıyor Kilis'te acı biber tarlada 6 TL, markette 15 TL'den satılıyor Kadıköy'de 'bahaneler' dron denetimine takıldı Kadıköy'de 'bahaneler' dron denetimine takıldı Satış için anlaştığı gün 60 bin TL'lik motosikleti çalındı Satış için anlaştığı gün 60 bin TL'lik motosikleti çalındı

Son Dakika Dünya Çeçen lideri Kadirov'un 22 bin liralık botları dikkat çekti! - Son Dakika


Advertisement