Ölen kardeşinin telefon numarasına mesaj atan kadın, aldığı cevap karşısında şoke oldu - Son Dakika

Ölen kardeşinin telefon numarasına mesaj atan kadın, aldığı cevap karşısında şoke oldu

10.01.2022 12:27

İngiltere'de ikamet eden Faith Sidman isimli kadın, ölen ablasının eski numarasına mesaj attı. Ablasını sevdiğini söyleyen kadın, karşı taraftan gelen mesajla büyük üzüntüye uğradı. Numaranın yeni sahibi, "Bu bir iş telefonu, mesaj atmayı kes artık" diye cevap verdi.

İngiltere'de yaşayan Faith Sidman, başına gelen ilginç olayı TikTok hesabı üzerinden paylaştı. Bir süre önce ablası vefat eden Sidman, bu ölümü kaldıramaması nedeniyle ablasının daha önce kullandığı numaraya sık sık mesaj atmaya başladı.

"BUGÜN HEP SENİ DÜŞÜNDÜM, ÇOK ÖZLÜYORUM"

Sidman, ablasının eski telefon numarasına "Bugün hep seni düşündüm, seni çok özlüyorum" diye mesaj attı. Ardından ise bir kelebek ve mor kalp emojisi bıraktı. Sidman'a karşı mesaj, tam bir hafta sonra geldi.

"BU BİR İŞ TELEFONU, MESAJ ATMAYI KES"

Numaranın yeni sahibi, sürekli kendisine mesaj atan Sidman'a sinirlendi. Numaranın yanlış olduğunu ifade eden şahıs, karşı mesajında "Bu bir iş telefonu, artık mesaj atmayı kes" ifadelerini kullandı.

ALDIĞI MESAJLA YIKILDI

Ablasının eski telefon numarasının sahibinden sert bir karşılılık alan Faith Sidman, neye uğradığını şaşırdı. Sidman, karşı tarafın kendisine biraz daha nazik davranması gerektiğini belirtti.

Ölen kardeşinin telefon numarasına mesaj atan kadın, aldığı cevapla hüngür hüngür ağladı
Ölen kardeşinin telefon numarasına mesaj atan kadın, aldığı cevapla hüngür hüngür ağladı
YORUMLAR
500
Avrupa borsaları yükselişle kapandı Avrupa borsaları yükselişle kapandı İngiltere Başbakanı Johnson istifa etmeyecek İngiltere Başbakanı Johnson istifa etmeyecek Muhammed Salah gelecek sezon Liverpool'da kalacak Muhammed Salah gelecek sezon Liverpool'da kalacak

Son Dakika Dünya Ölen kardeşinin telefon numarasına mesaj atan kadın, aldığı cevap karşısında şoke oldu - Son Dakika


Advertisement