SON DAKİKA DURSUN ÇİÇEK HABERLERİ

Son Dakika Dursun Çiçek Haberleri

 • 19 Ekim 2017 14:56 CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, bazı AK Parti'li belediye başkanlarının istifaya zorlanmasının demokrasiye aykırı olduğunu belirterek, "Siyasi iktidarın belediye başkanlarıyla sorunu varsa yerel seçimi erkene alalım. Böylece seçmene ve milli iradeye saygı gösterelim." dedi.
 • 12 Ekim 2017 20:13 Ergenekon Dava Dosyası Yüce Divan'da Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ile Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 kişi hakkındaki "Ergenekon" davasıyla ilgili dosyanın ön incelemesini tamamladı.
 • 12 Ekim 2017 19:57 Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Dursun Çiçek,... Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 kişi hakkındaki "Ergenekon" davasıyla ilgili dosyanın ön incelemesini tamamladı.
 • 12 Ekim 2017 19:49 Anayasa Mahkemesi, İlker Başbuğ'un Yargılanması İçin Başbakanlık'tan Kovuşturma İzni İstedi Anayasa Mahkemesi, İlker Başbuğ'un Yargılanması İçin Başbakanlık'tan Kovuşturma İzni İstedi Ergenekon davasında yargılanan eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Başbuğ, Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 kişinin Yüce Divan'daki yargılanma süreci başlıyor
 • 12 Ekim 2017 16:05 CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek: CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek: "Vize Krizinin Temelinde Bağımsız Kürdistan, Sevr ve Bu... CHP İstanbul milletvekili Dursun Çiçek: "Vize krizinin temelinde bağımsız Kürdistan, Sevr ve bu süreçte Siyonizm ve emperyalizmin planlı projeleri yatıyor" ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "Vize krizinin temelinde bağımsız Kürdistan, Sevr ve bu süreçte...
 • 12 Ekim 2017 15:02 CHP'li Çiçek: "Vize Krizinin Temelinde Bağımsız Kürdistan, Sevr ve Bu Süreçte Siyonizm ve... Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "Vize krizinin temelinde bağımsız Kürdistan, Sevr ve bu süreçte Siyonizm ve emperyalizmin planlı projeleri yatıyor" dedi.
 • 12 Ekim 2017 13:44 CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Türkiye ile ABD'nin vize işlemlerini karşılıklı askıya almasıyla ilgili, "Vize krizinin temelinde bağımsız Kürdistan, Sevr ve bu süreçte siyonizm ve emperyalizmin planlı projeleri yatıyor.
 • 12 Ekim 2017 10:56 Ergenekon Davası Dosyası Yüce Divan'da Ergenekon Davası Dosyası Yüce Divan'da Ergenekon davasında yargılanan eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Başbuğ, Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 kişinin Yüce Divan'daki yargılanma süreci başlıyor.
 • 12 Ekim 2017 10:46 Ergenekon Dava Dosyası Yüce Divan'da Ergenekon Dava Dosyası Yüce Divan'da Ergenekon dava dosyası Yüce Divan'daANKARA - Ergenekon davasında yargılanan eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Başbuğ, Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 kişinin Yüce Divan'daki yargılanma süreci başlıyor.
 • 12 Ekim 2017 10:44 Ergenekon Dava Dosyası Yüce Divanda Ergenekon davasında yargılanan eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Başbuğ, Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler’in de aralarında bulunduğu 19 kişinin Yüce Divan’daki yargılanma süreci başlıyor.
 • 05 Ekim 2017 16:03 Dursun Çiçek: Alnı Ak Olan Belediye Başkanı Bu Haksızlığa Karşı Direnir -2 CHP'li Dursun Çiçek, AK Parti'li belediye başkanlarının istifa ettirildiği, Melih Gökçek'in buna direndiği yönündeki iddialara ilişkin, "Alnı ak olan belediye başkanı direnir, hakkını korur, Bu haksızlığa karşı mücadele eder" dedi.
 • 05 Ekim 2017 16:02 Dursun Çiçek: Alnı Ak Olan Belediye Başkanı Bu Haksızlığa Karşı Direnir -1 CHP'li Dursun Çiçek, AK Parti'li belediye başkanlarının istifa ettirildiği, Melih Gökçek'in buna direndiği yönündeki iddialara ilişkin, "Alnı ak olan belediye başkanı direnir, hakkını korur, Bu haksızlığa karşı mücadele eder" dedi.
 • 05 Ekim 2017 15:05 Dursun Çiçek: Alnı Ak Olan Belediye Başkanı Bu Haksızlığa Karşı Direnir Dursun Çiçek: Alnı Ak Olan Belediye Başkanı Bu Haksızlığa Karşı Direnir Dha ANKARA- Dursun Çiçek: Alnı ak olan belediye başkanı bu haksızlığa karşı direnirCHP'li Dursun Çiçek, AK Parti'li belediye başkanlarının istifa ettirildiği, Melih Gökçek'in buna direndiği yönündeki iddialara ilişkin, "Alnı ak olan belediye başkanı direnir, hakkını korur, Bu haksızlığa...
 • 05 Ekim 2017 14:57 Dursun Çiçek: Alnı Ak Olan Belediye Başkanı Bu Haksızlığa Karşı Direnir Dursun Çiçek: Alnı Ak Olan Belediye Başkanı Bu Haksızlığa Karşı Direnir Dha ANKARA- Dursun Çiçek: Alnı ak olan belediye başkanı bu haksızlığa karşı direnirCHP'li Dursun Çiçek, AK Parti'li belediye başkanlarının istifa ettirildiği, Melih Gökçek'in buna direndiği yönündeki iddialara ilişkin, "Alnı ak olan belediye başkanı direnir, hakkını korur, Bu haksızlığa...
 • 05 Ekim 2017 14:38 Dha Ankara- Dursun Çiçek: Alnı Ak Olan Belediye Başkanı Bu Haksızlığa Karşı Direnir CHP'li Dursun Çiçek, AK Parti'li belediye başkanlarının istifa ettirildiği, Melih Gökçek'in buna direndiği yönündeki iddialara ilişkin, "Alnı ak olan belediye başkanı direnir, hakkını korur, Bu haksızlığa karşı mücadele eder" dedi.
 • 05 Ekim 2017 14:35 Dursun Çiçek: Alnı Ak Olan Belediye Başkanı Bu Haksızlığa Karşı Direnir CHP'li Dursun Çiçek, AK Parti'li belediye başkanlarının istifa ettirildiği, Melih Gökçek'in buna direndiği yönündeki iddialara ilişkin, "Alnı ak olan belediye başkanı direnir, hakkını korur, Bu haksızlığa karşı mücadele eder" dedi.
 • 01 Ağustos 2017 16:16 Chp, Doğu ve Güneydoğu'daki Başarılı 90 Öğrenciyi İstanbul'da Ağırlıyor İstanbul'da ilk olarak sosyal tesislere gelen öğrencileri CHP Milletvekilleri Dursun Çiçek, Sezgin Tanrıkulu, Didem Engin, Mahmut Tanal ile CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç karşıladı
 • 01 Ağustos 2017 15:21 Chp, Doğu ve Güneydoğu'daki Başarılı 90 Öğrenciyi İstanbul'da Ağırlıyor Chp, Doğu ve Güneydoğu'daki Başarılı 90 Öğrenciyi İstanbul'da Ağırlıyor İstanbul'da ilk olarak sosyal tesislere gelen öğrencileri CHP Milletvekilleri Dursun Çiçek, Sezgin Tanrıkulu, Didem Engin, Mahmut Tanal ile CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç karşıladı
 • 01 Ağustos 2017 15:21 Chp, Doğu ve Güneydoğu'daki Başarılı 90 Öğrenciyi İstanbul'da Ağırlıyor Chp, Doğu ve Güneydoğu'daki Başarılı 90 Öğrenciyi İstanbul'da Ağırlıyor İstanbul'da ilk olarak sosyal tesislere gelen öğrencileri CHP Milletvekilleri Dursun Çiçek, Sezgin Tanrıkulu, Didem Engin, Mahmut Tanal ile CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç karşıladı
 • 01 Ağustos 2017 15:02 Dha İstanbul- Chp, Doğu ve Güneydoğu'daki Başarılı 90 Öğrenciyi İstanbul'da Ağırlıyor İstanbul'da ilk olarak sosyal tesislere gelen öğrencileri CHP Milletvekilleri Dursun Çiçek, Sezgin Tanrıkulu, Didem Engin, Mahmut Tanal ile CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç karşıladı
 • 27 Temmuz 2017 11:35 CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "FETÖ'yü temizliyoruz" denilirken, başka cemaatlerin devletin kurumlarında etkin hale geldiğini iddia ederek, "İktidarı samimi olmaya, cumhuriyetin temel değerlerine geri dönmeye, kamuda liyakata göre atama ve terfi yapmaya davet ediyoruz.
 • 20 Temmuz 2017 14:11 Dursun Çiçek TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi Dursun Çiçek TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi Dursun Çiçek TBMM'de basın toplantısı düzenledi(Tür: Ankara)
 • 20 Temmuz 2017 12:36 Dursun Çiçek: Askeri Okulları Kazananların Güvenlik Soruşturmasında Komşusuna Gidip "Babası Namaz... CHP'li Dursun Çiçek, Türk Silahlı Kuvvetlerinde FETÖ ile mücadele için özel bir istihbarat birimi oluşturulmasına ilişkin "Bu birim askeri okullara alınacak, göreve kabul edileceklerin araştırılacağı birim olarak ortaya çıkıyor.
 • 20 Temmuz 2017 12:27 Dha Ankara - Dursun Çiçek: Askeri Okulları Kazananların Güvenlik Soruşturmasında Komşusuna Gidip... Dha Ankara - Dursun Çiçek: Askeri Okulları Kazananların Güvenlik Soruşturmasında Komşusuna Gidip... CHP'li Dursun Çiçek, Türk Silahlı Kuvvetlerinde FETÖ ile mücadele için özel bir istihbarat birimi oluşturulmasına ilişkin "Bu birim askeri okullara alınacak, göreve kabul edileceklerin araştırılacağı birim olarak ortaya çıkıyor.
 • 20 Temmuz 2017 11:36 CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Kıbrıs Barış Harekatı'na ilişkin, "Kıbrıs Türk'ü bugün özgürse, Güney Kıbrıs'taki Rumlarla eşit şartlarda yaşıyorsa bunu bu harekata borçludur.
 • 19 Temmuz 2017 14:38 TBMM Genel Kurulu CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, İstanbul'un sorunlarıyla ilgili konuşmasında, ilde yaşanan sel felaketine değinerek, yıllardır İstanbul'u yöneten iktidarın, İstanbullulardan bir özür borcu olduğunu kaydetti
 • 17 Temmuz 2017 11:07 Islak İmza"Da Kumpas Davasında İki Tahliye Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'e, Ergenekon davasında delil kabul edilen "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" belgesinde ıslak imzası bulunduğunu öne sürerek "kumpas" kurduğu gerekçesiyle 3'ü tutuklu 18 sanığın yargılandığı davada, 2 tutuklu sanık...
 • 17 Temmuz 2017 10:46 Islak İmzada Kumpas" Davasında 2 Tahliye Ergenekon Davası'na delil kabul edilen "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" belgesinde Dursun Çiçek'in ıslak imzası bulunduğu iddia edilerek kumpas kurulduğu gerekçesiyle aralarında adli tıp uzmanlarının bulunduğu davada 2 tutuklu sanık tahliye edildi.
 • 17 Temmuz 2017 10:45 Dha İstanbul- "Islak İmzada Kumpas Davası"Nda 2 Tahliye Haber: Ümit TÜRK İstanbul / DHA Ergenekon Davası'na delil kabul edilen "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" belgesinde Dursun Çiçek'in ıslak imzası bulunduğu iddia edilerek kumpas kurulduğu gerekçesiyle aralarında adli tıp uzmanlarının bulunduğu davada 2 tutuklu sanık tahliye edildi.
 • 06 Temmuz 2017 14:01 Başbuğ ve 18 Ergenekon Sanığının Dosyası, Yüce Divana Gönderildi "Ergenekon" davasında, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 sanık hakkındaki dosyanın Yüce Divan sıfatıyla yetkili ve görevli Anayasa Mahkemesine gönderilmesine karar verildi.
 • 06 Temmuz 2017 12:41 Yargıtay'ın Bozma Kararının Ardından Ergenekon Ana Davasına Bakan İstanbul 4'üncü Ağır Ceza... IHAAW122815-ASA/06-07-2017 - Yargıtay’ın bozma kararının ardından Ergenekon ana davasına bakan İstanbul 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi, İlker Başbuğ ve Başbuğ ile bağlantılı suç işledikleri iddia edilen Dursun Çiçek’in de aralarında bulunduğu 18 sanığın dosyasının görevsizlik kararıyla...
 • 06 Temmuz 2017 12:35 İstanbul 4. Ağır Ceza Mahkemesi, "Ergenekon" Davasında, Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile... İstanbul 4. Ağır Ceza Mahkemesi, "Ergenekon" davasında, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 sanık hakkındaki dosyanın Yüce Divan sıfatıyla yetkili ve görevli Anayasa Mahkemesine gönderilmesine karar verdi.
 • 21 Haziran 2017 17:07 İlker Başbuğ'un Dosyası Ergenekon Davasından Ayrıldı... Yargıtay'ın yeniden yargılama kararı verdiği Ergenekon Davası'nda mahkeme heyeti, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ve CHP Milletvekili eski Kurmay Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 19 ismin dosyasının ayrılmasına karar verdi.
 • 21 Haziran 2017 17:03 Dha İstanbul-  İlker Başbuğ'un Dosyası Ergenekon Davasından Ayrıldı... Ümit TÜRK - Hayati KILIÇ İstanbulDHA Yargıtay'ın yeniden yargılama kararı verdiği Ergenekon Davası'nda mahkeme heyeti, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ve CHP Milletvekili eski Kurmay Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 19 ismin dosyasının ayrılmasına karar verdi.
 • 21 Haziran 2017 16:12 Ergenekon Davasında, Orgeneral İlker Başbuğ ve Dursun Çiçek'in de Aralarında Bulunduğu 19 Sanık... Ergenekon Davasında, Orgeneral İlker Başbuğ ve Dursun Çiçek'in de Aralarında Bulunduğu 19 Sanık... Ergenekon davasında, Orgeneral İlker Başbuğ ve Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 19 sanık hakkındaki dosyanın ana dosyadan ayrılmasına karar verildi.
 • 21 Haziran 2017 15:56 Ergenekon" Davası "Ergenekon" davasında, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile eski komutanlar Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 sanık hakkındaki dosya ile Danıştay saldırısı dosyasının ayrılmasına karar verildi.
 • 21 Haziran 2017 15:42 Danıştay Saldırısı Dosyası, Ergenekon Davasından Ayrıldı Danıştay Saldırısı Dosyası, Ergenekon Davasından Ayrıldı Ergenekon davasında, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile eski komutanlar Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 sanık hakkındaki dosya ile Danıştay saldırısı dosyasının ayrılmasına karar verildi.
 • 21 Haziran 2017 15:33 Ergenekon" Davasında, Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile Eski Komutanlar Dursun Çiçek, Hasan... "Ergenekon" davasında, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile eski komutanlar Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 sanık hakkındaki dosya ile Danıştay saldırısı dosyasının ayrılmasına karar verildi.
 • 21 Haziran 2017 15:29 Ergenekon Davasında, Orgeneral İlker Başbuğ ve Dursun Çiçek'in de Aralarında Bulunduğu 19 Sanık... IHAAW152255-ASA/21-06-2017 - Ergenekon davasında, Orgeneral İlker Başbuğ ve Dursun Çiçek’in de aralarında bulunduğu 19 sanık hakkındaki dosyanın ana dosyadan ayrılmasına karar verildi.
 • 21 Haziran 2017 14:14 Ergenekon Davasında Duruşma Savcısından Dosyalar Ayrılsın Talebi Duruşma savcısı, 274 sanıklı dava dosyasının bölünerek, bazı sanıklar hakkında beraat kararı verilmesini isterken, İlker Başbuğ ve Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 19 sanık hakkında duruşma kararı verilmesini talep etti
 • 21 Haziran 2017 14:12 Ergenekon" Davasında Talepler "Ergenekon" davasında savcılık, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile eski komutanlar Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 sanıkla ilgili Yüce Divan'da yargılanmaları gerektiği için yargılamanın durdurulması ve Ergenekon dosyasıyla ilgisi olmayan...
 • 21 Haziran 2017 12:35 Yargıtay'ın Bozma Kararının Ardından İstanbul 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde Görülen Ergenekon Ana... Yargıtay'ın Bozma Kararının Ardından İstanbul 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde Görülen Ergenekon Ana... IHAAW121746-ASA/21-06-2017 - Yargıtay’ın bozma kararının ardından İstanbul 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen Ergenekon ana davasında Cumhuriyet Savcısı, İlker Başbuğ, Dursun Çiçek ve Mustafa Bakıcı’nın da aralarında bulunduğu bazı sanıklar hakkındaki yargılamanın durdurularak, bu...
 • 21 Haziran 2017 12:27 Ergenekon Davasında, Savcıdan İlker Başbuğ Talebi Ergenekon Davasında, Savcıdan İlker Başbuğ Talebi Ergenekon davasında mütalaası sorulan duruşma savcısı, aralarında eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ve Dursun Çiçek'in de olduğu 19 sanığın yüce divanda yargılanması gerektiğinden 19 sanık hakkındaki yargılamanın durdurularak dosyanın ayrılmasına karar verilmesi talep etti.
 • 16 Haziran 2017 21:41 CHP'li Çiçek: Bu Yürüyüş İktidarın Hesap Vereceği Güne Kadar Devam Edecek CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, adalet yürüyüşünün sadece tutuklanan milletvekili Enis Berberoğlu için başlatılan bir yürüyüş olmadığını söyleyerek, "Bu adalet yürüyüşü devleti yönetemeyen, devletin kurumlarına olan itibarı yerle bir eden orduyu, yargıyı, polisi dağıtan iktidarın...
 • 16 Haziran 2017 21:05 Enis Berberoğlu'nun Tutuklanması CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "Herkesi bu yürüyüşe destek vermeye davet ediyoruz.
 • 16 Haziran 2017 20:42 Dha Yurt Bülteni - 20 Görüntü Dökümü---------------------------Cenaze aracının otel önüne gelişi-Araçtan çıkarılan tabutun otel içerisine taşınması-İçerisinde cenaze bulunan tabutun otelden çıkarılması-Tabutun cenaze aracına konulması-Aracın uzaklaşması-Genel ve detay görüntülerHaber-Kamera: Şahismail GEZİCİ / ELAZIĞ, -========================================CHP'li Çiçek: "Bu yürüyüş iktidarın hesap vereceği güne kadar devam edecek"CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, adalet yürüyüşünün sadece tutuklanan milletvekili Enis Berberoğlu için başlatılan bir yürüyüş olmadığını söyleyerek, "Bu adalet yürüyüşü devleti yönetemeyen, devletin kurumlarına olan itibarı yerle bir eden orduyu, yargıyı, polisi dağıtan iktidarın hesap vereceği güne kadar devam edecek bir yürüyüştür
 • 16 Haziran 2017 20:41 CHP'li Çiçek: Bu Yürüyüş İktidarın Hesap Vereceği Güne Kadar Devam Edecek CHP'li Çiçek: Bu Yürüyüş İktidarın Hesap Vereceği Güne Kadar Devam Edecek CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, adalet yürüyüşünün sadece tutuklanan milletvekili Enis Berberoğlu için başlatılan bir yürüyüş olmadığını söyleyerek, "Bu adalet yürüyüşü devleti yönetemeyen, devletin kurumlarına olan itibarı yerle bir eden orduyu, yargıyı, polisi dağıtan iktidarın...
 • 16 Haziran 2017 20:26 Zonguldak CHP'li Çiçek: Zonguldak CHP'li Çiçek: "Bu Yürüyüş Iktidarın Hesap Vereceği Güne Kadar Devam Edecek" CHP'li Çiçek: "Bu yürüyüş iktidarın hesap vereceği güne kadar devam edecek"CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, adalet yürüyüşünün sadece tutuklanan milletvekili Enis Berberoğlu için başlatılan bir yürüyüş olmadığını söyleyerek, "Bu adalet yürüyüşü devleti yönetemeyen, devletin kurumlarına...
 • 11 Mayıs 2017 12:45 Islak İmza Kumpası Islak İmza Kumpası" Davasında 2 Tahliye ERGENEKON Davası'na delil kabul edilen "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" belgesinde CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in ıslak imzası bulunduğu iddia edilerek kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin davada, tutuklu sanıklar eski Adli Tıp Kurumu Başkanı Doç. Dr.
 • 11 Mayıs 2017 12:39 Dha İstanbul- "Islak İmza Kumpası" Davasında 2 Tahliye Haber: Özden ATİK  / İstanbul, DHAErgenekon Davası'na delil kabul edilen "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" belgesinde CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in ıslak imzası bulunduğu iddia edilerek kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin davada, tutuklu sanıklar eski Adli Tıp Kurumu Başkanı Doç