Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Clk Uludağ Elektrik'ten Emeklilerin Yüzünü Güldüren Protokol - Son Dakika

Clk Uludağ Elektrik'ten Emeklilerin Yüzünü Güldüren Protokol

CLK Uludağ Elektrik ile Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) arasında imzalanan protokol ile emekliler indirimli tarifelerden yararlanacak.

24.09.2016 - 11:45,

CLK Uludağ Elektrik ile Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) arasında imzalanan protokol ile emekliler indirimli tarifelerden yararlanacak.

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Nilüfer Şubesi Başkanı Kenan Pars tarafından imzalanan protokolle TÜED üyesi emekliler CLK Uludağ Elektrik'in indirimli tarifelerinden yararlanabilecek. Tüketicilerin en önemli gider kalemlerinden birinin elektrik faturaları olduğunu belirten Kenan Pars, ülke genelinde 8 milyon, Bursa'da ise 485 bin emekli olduğunu, yıl başında bu sayının 500 bine çıkmasını beklediklerini söyledi. Kenan Pars, avantajlı tarifelerden yararlanmak isteyen üyelerinin derneklerine gelerek sözleşmelerini imzalayabileceğini kaydetti.

Genel Müdür Ali Erman Aytac ise, birçok tarife ile tüketicilere kolaylıklar sunduklarını, emeklilerin hayatlarını kolaylaştırmak için TÜED ile işbirliğine gittiklerini dile getirdi. Dernek üyesi emeklilerin bir yılda 1 aylık fatura avantajı elde edeceğine işaret eden Ali Erman Aytac, "Akaryakıt gibi diğer enerji kampanyalarından farklı olarak elektrik alanında serbest tüketici tarifi bulunuyor. Bu tanıma giren ve serbest tüketici limitini geçen müşterilerimize ekstra avantajlar sağlayabiliyoruz. Şu an için serbest tüketici limiti yaklaşık 125 TL ve üzeri olarak belirlenmiş durumda. Bu kriterleri karşılayan TÜED üyesi müşterilerimiz imzaladığımız protokolden yararlanacak. Önümüzdeki yıl serbest tüketici limitinin düşmesiyle diğer dernek üyeleri de protokolden yararlanabilecek. TÜED ile imzaladığımız bu protokolün hayırlı olmasını diliyorum" dedi. - BURSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Clk Uludağ Elektrik'ten Emeklilerin Yüzünü Güldüren Protokol - Son Dakika


Advertisement