Bakan Vahit Kirişçi, tarımsal elektrik bedeli sıfır faizli kredi kapsamına alındığını açıkladı - Son Dakika

Bakan Vahit Kirişçi, tarımsal elektrik bedeli sıfır faizli kredi kapsamına alındığını açıkladı

18.08.2022 12:18

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'den çiftçiye müjde... Bakan Kirişci, tarımsal elektrik bedelinin tamamının 10 milyon liraya kadar sıfır faizli kredi kapsamına alındığını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, çiftçiye müjde niteliğinde bir haber verdi. Bu kapsamda tarımsal elektrik bedeli için faizsiz kredi desteği verilecek.

"10 MİLYON TL'YE KADAR SIFIR FAİZ"

Bakan Kirişci, Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, "Tarımsal sulama birliklerimiz ve tarımsal üreticilerimizin kullandıkları tarımsal elektrik bedelinin tamamı 10 milyon TL'ye kadar T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla kullandırılabilecek şekilde sıfır faizli kredi kapsamına alınmıştır. Tüm üreticilerimize hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

İşte o paylaşım:

Bakan Kirişci: Tarımsal elektrik bedeli sıfır faizli kredi kapsamına alındı
YORUMLAR
500
Bakan Kirişci: 'Artık ülkeyi bir bütün olarak gören ve eşit yurttaşlık temelinde bir bakışa sahip olan yönetime kavuştuk' Bakan Kirişci: 'Artık ülkeyi bir bütün olarak gören ve eşit yurttaşlık temelinde bir bakışa sahip olan yönetime kavuştuk' Bakan Kirişci: 'Tarımla ilgili konularda ihracatın ithalatı karşılama oranı yüzde 121' Bakan Kirişci: 'Tarımla ilgili konularda ihracatın ithalatı karşılama oranı yüzde 121' Kayseri gündem haberi... Bakan Kirişci, Kayseri'de cemevi açılışına katıldı (3) Kayseri gündem haberi... Bakan Kirişci, Kayseri'de cemevi açılışına katıldı (3)
Kaynak: DHA

Son Dakika Ekonomi Bakan Vahit Kirişçi, tarımsal elektrik bedeli sıfır faizli kredi kapsamına alındığını açıkladı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement