SON DAKİKA EMPOZE HABERLERİ

Son Dakika Empoze Haberleri

 • 12 Kasım 2018 12:29 Prof. Dr. Ökten: Prof. Dr. Ökten: "Asya Uyandı, Afrika Uyanıyor" (3) - İstanbul Prof. Dr. Sadettin Ökten, "Türkiye, yaklaşık 3,5 milyon Suriyeli'ye ev sahipliği yapıyor.
 • 08 Kasım 2018 15:38 Afgan Hükümetiyle Taliban Doğrudan Barış Görüşmelerine Başlayacak Rusya, Afganistan konulu barış konferansının ikinci turuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
 • 06 Kasım 2018 17:19 Edirne Ticaret Odası Başkanı Zıpkınkurt, Seminere Gelmeyen İşletmelere Kızdı Üzülüyorum Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen 'Türkiye ve Trakya'da Coğrafi İşaretler' konulu seminerde bu çalışmalardan para kazanacak olan 50 işletmelerden 5'inin toplantıya katılmamasına tepki göstererek, Biz istediğimiz kadar...
 • 06 Kasım 2018 16:40 Edirne Ticaret Odası Başkanı'ndan Seminere Gelmeyen İşletmelere Tepki EDİRNE Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen 'Türkiye ve Trakya'da Coğrafi İşaretler' konulu seminere, bu çalışmalardan gelir elde edecek 50 işletmeden 5'inin katılmasına tepki göstererek, "Biz istediğimiz kadar seminer yapalım,...
 • 06 Kasım 2018 13:26 Edirne Ticaret Odası Başkanı'ndan Seminere Gelmeyen İşletmelere Tepki Edirne Ticaret Odası Başkanı'ndan Seminere Gelmeyen İşletmelere Tepki EDİRNE Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen 'Türkiye ve Trakya'da Coğrafi İşaretler' konulu seminere, bu çalışmalardan gelir elde edecek 50 işletmeden 5'inin katılmasına tepki göstererek, "Biz istediğimiz kadar seminer yapalım,...
 • 31 Ekim 2018 23:58 Brunson ile İlgili 124 Sayfalık Gerekçeli Karar Yazıldı İZMİR'de, terör örgütleri FETÖ ile PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla yargılandığı davada 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan Amerikalı din adamı Andrew Craig Brunson ile ilgili gerekçeli karar açıklandı.
 • 31 Ekim 2018 21:22 Brunson'ın "Bölücü" Faaliyetleri Gerekçeli Kararda İzmir'de, terör örgütleri FETÖ ile PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla yargılandığı davada 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan Amerikalı din adamı Andrew Craig Brunson ile ilgili gerekçeli kararda, sanığın, öncülüğündeki kilisede bölücü faaliyetleri desteklediği...
 • 30 Ekim 2018 17:31 Gmis Genel Başkanı: Ttk'nın Üretimi Artması İçin İşçi Alınmalı Gmis Genel Başkanı: Ttk'nın Üretimi Artması İçin İşçi Alınmalı GENEL Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türkiye Taşkömürü Kurumu'nun (TTK) üretimini arttırabilmesi için kuruma alınacağı açıklanan bin 500 işçinin bir an önce istihdam edilmesi gerektiğini söyledi.
 • 28 Ekim 2018 15:40 İslamofobi Masaya Yatırıldı İslamofobi Masaya Yatırıldı Kartepe Zirvesi’nde Yeni Dünya Düzeni Kavramı, İslamofobi ve Yabancı Düşmanlığı konuları ele alındıErzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, “21’inci yüzyılda algılar her şeyin önüne geçmiştir.
 • 26 Ekim 2018 23:52 Antalya Süper Model Natalia Vodianova, Kadınlar İçin Antalya'da Antalya Süper Model Natalia Vodianova, Kadınlar İçin Antalya'da Süper model Natalia Vodianova, kadınlar için Antalya'da (2)ÖDÜL TÖRENİNE ONUR KONUĞU OLARAK EMİNE ERDOĞAN KATILDIYardımseverlik platformu ELBI desteğiyle Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu'nca (UNFPA), kadınların güçlendirilmesine ve tabuların üstesinden gelinmesine yönelik Antalya'da iki gün...
 • 26 Ekim 2018 23:52 Emine Erdoğan: Emine Erdoğan: "Kadına Yönelik Şiddet İnsanlığa İhanettir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, tüm dünyada yaygın olan kadına yönelik şiddetin insanlığa ihanet olduğunu belirterek, "Ne yazık ki yaşamları boyunca her üç kadından biri fiziksel ya da cinsel şiddete maruz kalıyorlar.
 • 26 Ekim 2018 23:40 Emine Erdoğan: Emine Erdoğan: "Kadın Yalnızca Bedenden İbaret Değildir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, tüm dünyada yaygın olan kadına yönelik şiddetin insanlığa ihanet olduğunu belirterek, "Ne yazık ki yaşamları boyunca her üç kadından biri fiziksel ya da cinsel şiddete maruz kalıyorlar.
 • 26 Ekim 2018 22:46 Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Tüm dünyada yaygın olan kadına yönelik şiddet ise tek kelimeyle insanlığa ihanettir.
 • 26 Ekim 2018 22:36 Emine Erdoğan: Emine Erdoğan: "Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, "Tüm dünyada yaygın olan kadına yönelik şiddet ise tek kelimeyle insanlığa ihanettir.
 • 26 Ekim 2018 22:28 Süper Model Natalia Vodianova, Kadınlar İçin Antalya'da (4) Süper Model Natalia Vodianova, Kadınlar İçin Antalya'da (4) EMİNE ERDOĞAN DA KATILDIYardımseverlik platformu ELBI desteğiyle Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu'nca (UNFPA), kadınların güçlendirilmesine ve tabuların üstesinden gelinmesine yönelik Antalya'da iki gün sürecek olan 'Let's Talk!
 • 26 Ekim 2018 22:18 Kadına Yönelik Şiddet İnsanlığa İhanettir Kadına Yönelik Şiddet İnsanlığa İhanettir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, tüm dünyada yaygın olan kadına yönelik şiddetin insanlığa ihanet olduğunu belirterek, "Ne yazık ki yaşamları boyunca her üç kadından biri fiziksel ya da cinsel şiddete maruz kalıyorlar.
 • 24 Ekim 2018 13:32 Şura-yı Devlet'ten Danıştay'a Uluslararası Sempozyumu Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Danıştay'ın "öğrenci andı" kararına ilişkin "2018'e kadar niçin acaba bu konuda bir karar verilmedi de şimdi veriliyor?
 • 22 Ekim 2018 15:49 AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar'dan 'Af' Açıklaması AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar'dan 'Af' Açıklaması AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar'dan 'AF' açıklaması "(MHP'nin af teklifi) 28 Şubat'ta çok fazla mağdur insanımız var. Bugün bile cezaevlerinde bulunan, haklarını savunamamış, kendilerini ifade edememiş insanlarımız var.
 • 22 Ekim 2018 14:19 AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar Açıklaması AK Parti Van milletvekili Osman Nuri Gülaçar, "28 Şubat’ta çok fazla mağdur insanımız var. Bugün bile cezaevlerinde bulunan, haklarını savunamamış, kendilerini ifade edememiş insanlarımız var. Eğer af gelecekse, bu mağdur insanlara olmalı" dedi.
 • 22 Ekim 2018 14:11 Van Depreminin Yıldönümü Van Depreminin Yıldönümü VAN (İHA) – AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Van depreminin acı bir felaket olduğunu dile getirerek, “Halkımızı kin ve nefrete itecek çeşitli provokasyonlar ürettiler.
 • 21 Ekim 2018 00:05 Malatya CHP'li Ağbaba Halkımızla Beraber Ankara'da Kutlama Yapacağız Malatya CHP'li Ağbaba Halkımızla Beraber Ankara'da Kutlama Yapacağız Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 3'üncü Havalimanı gerekçesiyle 29 Ekim'in İstanbul'a götürülmesini, Dolmabahçe'de kutlanmasını kabul etmediklerini belirterek, Halkımızla beraber Ankara'da kutlama yapacağız dedi.
 • 20 Ekim 2018 21:17 CHP'li Ağbaba: 29 Ekim'i Devlet Kutlamazsa Millet Coşkulu Kutlamasını Bilir CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 3'üncü Havalimanı açılışı bahane edilerek 29 Ekim'in İstanbul'a götürülmesini, Dolmabahçe'de kutlanmasını asla kabul etmediklerini belirterek, "Bu memlekette devlet cumhuriyeti kutlamazsa, millet coşkulu bir şekilde...
 • 20 Ekim 2018 18:37 İzmir'de Tarım Festivali Başladı İzmir'de Tarım Festivali Başladı İzmir'de Tarım Festivali başladıİZMİR - İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin tarıma verdiği desteklerin başarılı sonuçları, '2. Tarım Festivali' ile kutlandı.
 • 20 Ekim 2018 18:02 Azeri Kadın Vekil Paşayeva, Mpt-76 ile Atış Yaptı Azeri Kadın Vekil Paşayeva, Mpt-76 ile Atış Yaptı Azeri kadın vekil Paşayeva, MPT-76 ile atış yaptı Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva: "Güç artık Türkiye'nin"KIRIKKALE - Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva, Kırıkkale'de Makine Kimya Endüstrisi Silah Fabrikasını ziyaret ederek atış poligonunda Milli Piyade Tüfeği MPT-76 ile atış yaptı.
 • 20 Ekim 2018 17:59 İzmir'de Tarım Festivali Başladı İzmir'de Tarım Festivali Başladı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin tarıma verdiği desteklerin başarılı sonuçları, ‘2. Tarım Festivali’ ile kutlandı.
 • 20 Ekim 2018 17:01 Azeri Kadın Vekil, Mpt-76 ile Atış Yaptı Azeri Kadın Vekil, Mpt-76 ile Atış Yaptı Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva, Kırıkkale’de Makine Kimya Endüstrisi (MKE) Silah Fabrikasını ziyaret ederek atış poligonunda Milli Piyade Tüfeği MPT-76 ile atış yaptı.
 • 20 Ekim 2018 16:53 Dha Yurt Bülteni 14 CHP'Lİ AĞBABA: HALKIMIZLA BERABER ANKARA'DA KUTLAMA YAPACAĞIZCUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 3'üncü Havalimanı gerekçesiyle 29 Ekim'in İstanbul'a götürülmesini, Dolmabahçe'de kutlanmasını kabul etmediklerini belirterek, "Halkımızla beraber Ankara'da...
 • 20 Ekim 2018 16:29 CHP'li Ağbaba: 29 Ekim'i Devlet Kutlamazsa Millet Coşkulu Kutlamasını Bilir CHP'li Ağbaba: 29 Ekim'i Devlet Kutlamazsa Millet Coşkulu Kutlamasını Bilir CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 3'üncü Havalimanı açılışı bahane edilerek 29 Ekim'in İstanbul'a götürülmesini, Dolmabahçe'de kutlanmasını asla kabul etmediklerini belirterek, "Bu memlekette devlet cumhuriyeti kutlamazsa, millet coşkulu bir şekilde...
 • 16 Ekim 2018 10:52 Başkan Kocaoğlu: Başkan Kocaoğlu: "Siyaset Menfaat İçin Yapılmaz" İlçe turlarına çıkarak İzmirlilere teşekkür eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yaklaşık 15 yıllık görev süresince en çok menfaat için yapılan siyasete üzüldüğünü söyledi.
 • 13 Ekim 2018 19:38 Hayatın Anlamı İman" Sempozyumu Kur'an Çalışmaları Vakfı tarafından düzenlenen sempozyumda, çeşitli üniversitelerden akademisyenler tebliğ ve değerlendirmelerini sundu.
 • 12 Ekim 2018 23:17 AK Parti Sözcüsü Çelik : AK Parti Sözcüsü Çelik : "Seçim, CHP İçin Kabus, AK Parti İçin Bir Demokrasi Şölenidir" AK Parti Söcüsü Ömer Çelik, eski CHP Milletvekili Dursun Çiçek'in bir televizyon programında yaptığı konuşmaya ilişkin, "Bu kadar zaman geçmiştir, bu kadar acılar yaşanmıştır, üzerine bu kadar konuşulmuştur ama maalesef CHP'de Yassıada zihniyeti değişmemiştir.
 • 12 Ekim 2018 22:19 CHP'de Yassıada Zihniyeti Değişmemiştir" AK Parti Söcüsü Ömer Çelik, eski CHP Milletvekili Dursun Çiçek'in bir televizyon programında yaptığı konuşmaya ilişkin, "Bu kadar zaman geçmiştir, bu kadar acılar yaşanmıştır, üzerine bu kadar konuşulmuştur ama maalesef CHP'de Yassıada zihniyeti değişmemiştir.
 • 09 Ekim 2018 11:09 Eczacılar Tiyatro Sahnesinde Gaziantep Eczacı Odası tarafından yaklaşık bir yıl önce düzenlenen tiyatro kursuna devam eden 24 eczacı, "Keşanlı Ali Destanı" adlı oyunu sahnelemek için gün sayıyor.
 • 08 Ekim 2018 15:20 Cocu: 'Sonu Ne Olursa Olsun Fenerbahçe...' Cocu: 'Sonu Ne Olursa Olsun Fenerbahçe...' Empoze edilen sınırlar içerisinde zor bir meydan okuma
 • 04 Ekim 2018 13:37 İbrahim Kalın: (Pyd'ye Destek) Bizim Ulusal Güvenliğimizi Tehdit Eder Hale Geldi" Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın,"Biz de çok sıkı çalışmalar yapıyoruz.
 • 04 Ekim 2018 12:53 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, TRT World Forum'da Konuştu Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, TRT World Forum'da Konuştu - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, TRT World Forum'da konuştu İbrahim Kalın: "Dünya kendini güvensiz hissediyor artan ırkçılık konusunda" "Ortadoğu'da sürdürülebilir barışın olması için adaletin temel alınması gerekir" "İslamafobi yükseldikçe ben kendimi güvensiz görüyorum"İSTANBUL...
 • 04 Ekim 2018 12:24 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Ortadoğu'da Sürdürülebilir Barışın Olması İçin Adaletin... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, TRT World Forum kapsamında düzenlenen "Bölgesel Aktörler ve Ortadoğu’da Değişen Güvenlik Denklemi" başlıklı oturumda konuştu.
 • 03 Ekim 2018 15:45 TRT World Forum - TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır - İstanbul TRT World Forum - TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır - İstanbul TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, "Ben eminim İngiltere Avrupa Birliği'nde kalacak, Brexit sonuçlanmayacak.
 • 03 Ekim 2018 15:29 TRT World Forum TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, "Ben eminim İngiltere Avrupa Birliği'nde kalacak, Brexit sonuçlanmayacak.
 • 03 Ekim 2018 15:18 CHP'li Yılmaz'dan Partisinin Muhalefet Anlayışına Özeleştiri CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "Ben partimin muhalefette kalmasını istemiyorum.
 • 26 Eylül 2018 02:28 Emine Erdoğan'dan Emine Erdoğan'dan "Afrikalı Kadınlara Destek" Çağrısı - New - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın konuşması Emine Erdoğan'ın Afrikalı kadınlarla fotoğraf çektirmesi - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan: "Afrika, Türk halkının dost ve kardeş bildiği çok özel bir coğrafyadır.
 • 26 Eylül 2018 01:08 Emine Erdoğan'dan "Afrikalı Kadınlara Destek" Çağrısı BİRLEŞMİŞ MİLLETLER (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Afrika'daki kadınların çoğunluğunun toplumsal ve ekonomik dezavantajlara maruz kaldığını belirterek, "Afrika'nın desteğe muhtaç kadınları için yapacaklarımız, onlar için bir lütuf değil, bizim insanlık vazifemizdir.
 • 25 Eylül 2018 13:00 Çocukluğundan Bu Yana Biriktirdiği Kitapları Satıp Harçlığını Çıkarıyor Çocukluğundan Bu Yana Biriktirdiği Kitapları Satıp Harçlığını Çıkarıyor Çocukluğundan bu yana biriktirdiği kitapları satıp harçlığını çıkarıyor Yıllardır biriktirdiği kitaplar ile haftanın her günü yaya trafiğinin yoğun olduğu caddede sergi açıyor Anadolu Üniversitesi Arkeoloji Bölümü öğrencisi Umut Kuş;
 • 25 Eylül 2018 10:46 Cadde Kenarında Kitap Sergisi Cadde Kenarında Kitap Sergisi Eskişehir’de Umut Kuş isimli bir üniversite öğrencisi, yıllardır biriktirdiği kitaplar ile hemen hemen haftanın her günü yaya trafiğinin yoğun olduğu Üniversite Caddesinde sergi açıyor.
 • 12 Eylül 2018 18:21 Fransa'da Kasaplara Saldıran Vegan Aktivistlere Gözaltı Fransa'da Kasaplara Saldıran Vegan Aktivistlere Gözaltı Fransa'da bir hafta içinde kasaplara, McDonald's restoranına, peynir dükkanına saldıran vegan aktivistlerden altısı gözaltına alındı.
 • 11 Eylül 2018 21:02 Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, karma eğitim sisteminin devam ettiğini belirterek, "Bunun yanında karma olmayan eğitim de verilebilir.
 • 11 Eylül 2018 20:06 Muhtemel Göç Dalgasına Karşı Tedbir Alındı Muhtemel Göç Dalgasına Karşı Tedbir Alındı" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Muhtemel göç dalgasına karşı AFAD başta olmak üzere ilgili bütün birimlerimiz tedbirlerini aldılar.
 • 11 Eylül 2018 18:45 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Gündemimizde Emeklilikte Yaşa Takılanlarla İlgili Bir Konu Yok Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Gündemimizde Emeklilikte Yaşa Takılanlarla İlgili Bir Konu Yok Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili hükümetin gündeminde bir konu olmadığını dile getirdi.
 • 06 Eylül 2018 23:03 Sektöre Can Suyu Verilmesinde Fayda Var Sektöre Can Suyu Verilmesinde Fayda Var" Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, "Birtakım sıkıntıları yaşamamak için yüzde 45 ve hatta yüzde 50'lik ÖTV barajında vergilendirilecek ürün dahi kalmadığı bir ortamda otomotiv sektörüne bir can suyu verilmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.
 • 06 Eylül 2018 17:26 Sektöre Can Suyu Verilmesinde Fayda Var" Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, "Birtakım sıkıntıları yaşamamak için yüzde 45 ve hatta yüzde 50'lik ÖTV barajında vergilendirilecek ürün dahi kalmadığı bir ortamda otomotiv sektörüne bir can suyu verilmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.