Son Dakika Haberleri: Antalya'da Plaj Voleyboluna Sansür

Antalya'da Plaj Voleyboluna Sansür

6 yıl önce

1
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Yerleşkesi'nde düzenlenen 2014 Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Gençlik Olimpiyat Oyunları Kıta Elemeleri final müsabakalarının yapıldığı kortların çevresinin bazı öğrencilerin şikayeti üzerine brandalarla kapatıldı.


2
Anadolu Ajansı'na konuşan İlahiyat Fakültesi'nde öğrenim gören Adnan Nuri Özselli ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Plaj voleybolunun plajda olması daha uygun olurdu. İlahiyat Fakültesi'nin karşısında olması hem gürültü hem de görüntü olarak bizi rahatsız ediyor" dedi.

3
AA muhabirinin konuyla ilgili görüş aldığı AÜ Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Aydın Özdemir, üniversite ile Türkiye Voleybol Federasyonu arasında protokol yapıldığını ve plaj voleybolu olarak faaliyet göstermesi için böyle bir alan oluşturulduğunu söyledi.


4
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil de öğrencilerin şikayetiyle ilgili kendilerine ulaşan bir bilginin bulunmadığını söyledi.

5
6
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 18.05.2014 08:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti