Lara'dan 'Bikinili Klip' Tepkisi - Son Dakika

Lara'dan 'Bikinili Klip' Tepkisi

20.09.2010 13:38

1
KIRKLARELİ'nin Pınarhisar İlçesi'nde 2'nci Kültür Sanat ve Gençlik Festivaline katılan şarkıcı Lara, bikini ile klip çeken meslektaşlarına tepki göstererek 'Bikini deniz de giyilir ekranlarda olmaz. Herkes Madonna ve Britney Spears olamaz. Sadece çakmaları olurlar" dedi.
2
Pınarhisar İlçesi'ndeki festivalin son gecesinde şarkısı Lara yaklaşık 5 bin kişiye konser verdi. Festival alanındaki konsere deri streç bir elbise ile çıkan Lara, özellikle küçük hayranları ile yakından ilgilendi. Sahne önünde dans eden kızları görünce 11 yaşındaki kızını hatırladığını belirten Lara, bikinili klip geçen meslektaşlarına tepki gösterdi.
3
Çocuklu aileleri magazin programları konusunda uyaran şarkıcı Lara, bikini ile klip çekenler ile aynı kefeye konulmak istemediğini ifade ederek şöyle konuştu:
4
"Ben bir anne olarak öncelikle çocuklarımıza yardım etmeliyiz. Ekranlarda gördüğünüz magazinlerde izlediğiniz biz bizler değiliz. Onlara başka dünyada yaşıyor, bizler başka dünyada yaşıyoruz. Bazen onlarla aynı kefeye konulmak beni çok üzüyor. Artık günümüzde çekilen bazı klipler var ki ne ben izliyorum nede çocuğuma izletiyorum.
5
Bikini deniz de giyilir ekranlarda olmaz. Herkes Madonna ve Britney Spears olamaz. Sadece çakmaları olurlar" dedi.

Lara, sahnede 2 saat kaldıktan sonra ilçeden ayrıldı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR
500

Son Dakika Lara'dan 'Bikinili Klip' Tepkisi - Son Dakika


Advertisement