Bakan Çavuşoğlu Memleketi Alanya'da Vatandaşa Simit İkram Etti - Son Dakika
Politika

Bakan Çavuşoğlu Memleketi Alanya'da Vatandaşa Simit İkram Etti

Bakan Çavuşoğlu memleketi Alanya'da vatandaşa simit ikram etti Bakan stantta ilk simidi şarkıcı Lara'ya verdiANTALYA - Bir dizi temaslar için memleteki Antalya'nın Alanya İlçesine gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Gençlik Kolları ile vatandaşa simit dağıttı.

12.05.2019 00:19

Bakan Çavuşoğlu memleketi Alanya'da vatandaşa simit ikram etti

Bakan stantta ilk simidi şarkıcı Lara'ya verdi

ANTALYA - Bir dizi temaslar için memleteki Antalya'nın Alanya İlçesine gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Gençlik Kolları ile vatandaşa simit dağıttı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hükümet Meydan'ındaki AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları üyelerinin 2. düzenlediği 'Gece gece simit çay' etkinliğine katıldı. Partili gençler Atatürk Caddesi üzerinde meşalelerle karşıladığı Bakan Çavuşoğlu, vatandaşlarla selamlaşarak etkinlik alanına geçti. Kurulan stantta vatandaşa simit çay ve kahvaltılık ikram eden partili gençlere katılan Bakan Çavuşoğlu, burada kendisi de vatandaşlara simit dağıttı. Bakan Çavuşoğlu ilk simidi ise şarkıcı Lara'ya verdi. Yabancı turistlerin de geldiği stantta yaklaşık 20 dakika gençlerle beraber vatandaşa simit ikram eden Çavuşoğlu, toplanan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu yapılan simit çay etkinliğinin ardından Alanya'daki programını tamamladı.

Bakan Çavuşoğlu Memleketi Alanya\'da Vatandaşa Simit İkram Etti
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Bakan Çavuşoğlu Memleketi Alanya'da Vatandaşa Simit İkram Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement