Şanlıurfa Karaköprü'de, Şampiyonluk Konseri - Son Dakika
Güncel

Şanlıurfa Karaköprü'de, Şampiyonluk Konseri

Karaköprü'de, şampiyonluk konseriŞANLIURFA'da Bölgesel Amatör Ligde şampiyon olarak 3. lige çıkan Karaköprü Belediyespor'un şampiyonluğu pop şarkıcısı Lara ve Yusuf Güney konserleriyle coşkulu bir şekilde kutlandı.

02.05.2017 14:41

Karaköprü'de, şampiyonluk konseri

ŞANLIURFA'da Bölgesel Amatör Ligde şampiyon olarak 3. lige çıkan Karaköprü Belediyespor'un şampiyonluğu pop şarkıcısı Lara ve Yusuf Güney konserleriyle coşkulu bir şekilde kutlandı.

Karaköprü Belediyespor'un şampiyon olarak 3. lige çıkması ve Şanlıurfa'nın ikinci profesyonel takımı olması düzenlenen programlarla coşkulu bir şekilde kutlandı. Gündüz futbolcular açık otobüsle şehir turu atarken akşam ise ünlü şarkıcılar Yusuf Güney ve Lara konserleriyle şampiyonluk doyasıya kutlandı. Kutlamalara Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat, çok sayıda vatandaş katıldı.Şarkıcı Yusuf Güney, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ile birlikte sahnede çiğköfte yoğururken eğlenceli anlar yaşandı. Sahnede konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli şampiyon olan ve Şanlıurfa'yı profesyonel ligde temsil edecek Karaköprü Belediyespor'u tebrik ederken, ileride daha üst liglere çıkılması ve daha büyük başarılar kazanılması gerektiğini ifade etti. Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ise hak ettikleri bir şampiyonluk kazandıklarını kaydederek şöyle konuştu: "Sezon başı biz bir söz vermiştik bu takımı 3. lige çıkaracağız diye. Allah'a şükür ki sezon sunu bunu başardık. Bu yolda bize destek veren Karaköprü Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim. İnşallah bundan sonraki sezonlarda da aynı başarıyı yakalayıp daha iyi yerlere geleceğiz. Hocalarıma, futbolcularıma ve taraftarlarıma emekleri için teşekkür ediyorum."Kutlamada sahne alan pop şarkıcısı Lara davetlilerden büyük ilgi görürken, şampiyonluk kutlaması çekilen halaylarla son buldu.

Şanlıurfa Karaköprü\'de, Şampiyonluk Konseri
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Şanlıurfa Karaköprü'de, Şampiyonluk Konseri - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement