Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi - Son Dakika

Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi

08.03.2021 15:27

Japonya'nın başkenti Tokyo'da yaşayan Rin Kambe isimli kadının, 15 yıldır uzattığı saçının boyu iki metreye ulaştı.

1
Japonya'nın başkenti Tokyo'da yaşayan 35 yaşındaki Rin Kambe isimli kadın, 15 yıldır uzattığı saçının boyu iki metreye ulaştı.

Kendisini 'Japon Rapunzel' olarak tanımlayan Kambe, 15 yıldır saçlarını hiç kestirmiyor.

2
Model ve dansçı olan Kambe, Budizm inancını benimseyip sanatçı olma hayalinin peşinden koşmaya başladığı 20 yaşından bu yana saçlarını uzattığını ifade etti.

3
Saç bakımı için her gün neredeyse saatler harcayan Kambe, 4 çeşit tarakla sabah ve akşam olmak üzere saçlarına bakım yaptığını dile getirdi.
4
'SAÇLARIM ASYA'NIN GÜZELLİK ANLAYIŞINI İFADE EDİYOR'
SAÇLARIM ASYANIN GÜZELLİK ANLAYIŞINI İFADE EDİYOR
Yıllardır saçlarını kesmeyen Kambe yaptığı açıklamada, 'Saçlarım uzun ve siyah. Asya'nın güzellik anlayışını yansıtmasını seviyorum" ifadelerine yer verdi.
5
Öte yandan, dünyanın en uzun saçlı kadınının "Rasta-Rapunzel" takma adlı 50 yaşındaki Asha Mandela olduğu biliniyor. ABD'li kadının saçının uzunluğu tam 16.7 metre ve 19 kilo ağırlığında.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı