Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Güllüoğlu haberleri, Güllüoğlu son dakika, son dakika Güllüoğlu

Son Dakika Güllüoğlu Haberleri

Son dakika Güllüoğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son güllüoğlu haberleri anında burada.


 • 03.12.2023 03 Ara 15:52 Gaziantep, Malatya ve Şanlıurfa'daki üniversite rektörlerinden, Prof. Dr. Tayeh'in öldürülmesine kınama

  Gaziantep, Malatya ve Şanlıurfa'daki üniversite rektörlerinden, Prof. Dr. Tayeh'in öldürülmesine kınama Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Bentli ve Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, Gazze İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

 • 29.11.2023 29 Kas 19:08 "İnovasyon Yüzyılı-Türkiye'de Sağlığın Geleceği" raporu açıklandı

  'İnovasyon Yüzyılı-Türkiye'de Sağlığın Geleceği' raporu açıklandı Amerikan Şirketler Derneği (AmCham Türkiye) ve Ernst&Young (EY) işbirliğiyle hayata geçirilen "Türkiye'de Sağlık Hizmetlerinin Geleceği Projesi" kapsamında hazırlanan "İnovasyon Yüzyılı-Türkiye'de Sağlığın Geleceği" raporunun sonuçları açıklandı.

 • 19.11.2023 19 Kas 23:12 CHP Genel Başkanı Özgür Özel, KYK Yurtlarında Asansör Kazalarına Dikkat Çekti

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, KYK Yurtlarında Asansör Kazalarına Dikkat Çekti CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Aydın'da yaşanan ve bir kişinin hayatını kaybettiği asansör kazasının benzerinin Gaziantep'teki KYK yurdunda da yaşandığını belirtti. Özel, KYK yurtlarında geniş çaplı bir araştırma yapılması ve benzer kazaların önlenmesi gerektiğini vurguladı.

 • 23.10.2023 23 Eki 19:39 KARDEMİR'in yeni yönetimi belirlendi

  KARDEMİR'in yeni yönetimi belirlendi Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) seçimli olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı.

 • 23.10.2023 23 Eki 18:08 KARDEMİR Yeni Yönetimini Belirledi

  KARDEMİR Yeni Yönetimini Belirledi Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş.'nin (KARDEMİR) seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında yeni yönetim belirlendi. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir, yeni dönemde savunma sanayisi ve diğer sektörlere dokunan ürünler yapmak için çalışmalara başladıklarını söyledi.

 • 27.09.2023 27 Eyl 16:04 Ankara Üniversitesi öğrencileri topraksız tarım sistemini tanıttı

  Ankara Üniversitesi öğrencileri topraksız tarım sistemini tanıttı Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencisi Muharrem Güllüoğlu ve arkadaşları, geliştirdikleri hidroponik sistem ile topraksız tarım uygulamalarını teşvik ediyor. Sistem, TEKNOFEST İzmir'de tanıtıldı ve tarımsal üretimde yüksek verim elde edilebileceği vurgulandı. Topraksız tarım sistemi sayesinde su tasarrufu sağlanırken, marul gibi bitkilerin hasat süresi de kısalıyor.

 • 21.09.2023 21 Eyl 16:38 Karabük'te Psikolojik Sorunları Olan Kişi Yüksek Gerilim Hattına Tırmandı ve Ağır Yaralandı

  Karabük'te Psikolojik Sorunları Olan Kişi Yüksek Gerilim Hattına Tırmandı ve Ağır Yaralandı Karabük'te psikolojik sorunları bulunduğu iddia edilen bir kişi, beşinci defa yüksek gerilim hattına tırmandıktan sonra binlerce voltluk akıma kapıldı ve ağır yaralandı. Olay anı cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

 • 14.09.2023 14 Eyl 14:43 Hafız Mustafa 1864 dünyanın en iyi 2. tatlıcısı oldu

  Hafız Mustafa 1864 dünyanın en iyi 2. tatlıcısı oldu Türkiye'nin ünlü tatlıcısı Hafız Mustafa 1864, dünya genelinde en iyi 150 tatlıcı arasında 2. oldu. Listenin ilk sırasında ise Portekizli Lisbon's Pasteis de Belém firması yer aldı.

 • 13.09.2023 13 Eyl 15:40 Şanlıurfa Valiliği Üniversite Öğrencileri ve Kampüs Güvenliği Toplantısı Düzenledi

  Şanlıurfa Valiliği Üniversite Öğrencileri ve Kampüs Güvenliği Toplantısı Düzenledi Şanlıurfa Valiliği, yeni akademik yılı öncesinde üniversite öğrencileri ve kampüs güvenliği toplantısı düzenledi. Toplantıda, üniversite öğrencilerinin güvenliği için alınması gereken önlemler ve düzenlemeler görüşüldü. İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kampüs güvenliği ve tedbirler konusunda sunum yapıldı. Ayrıca, öğrencilerin ulaşım ve barınma ihtiyaçları da ele alındı.

 • 09.09.2023 09 Eyl 11:29 Depremden etkilenen Gaziantep, Şanlıurfa ve Kilis'te bu yıl da üniversiteler doldu

  Depremden etkilenen Gaziantep, Şanlıurfa ve Kilis'te bu yıl da üniversiteler doldu CEBRAİL CAYMAZ/OKAN COŞKUN/MÜSLÜM ETGÜ - "Asrın felaketi" olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerden etkilenen Gaziantep, Şanlıurfa ve Kilis'teki üniversitelerin yeni akademik yılda doluluk oranları dikkati çekiyor.

 • 07.09.2023 07 Eyl 11:23 Şanlıurfa'da TOKİ projeleri değerlendirildi

  Şanlıurfa'da TOKİ projeleri değerlendirildi Şanlıurfa Valiliğince kentte devam eden TOKİ projeleriyle ilgili değerlendirme toplantısı düzenlendi.

 • 01.09.2023 01 Eyl 15:22 Zanzibar'da sanatla insani yardım bir araya geldi

  Zanzibar'da sanatla insani yardım bir araya geldi Tumbatulu 40 kadının Gyotaku sanatıyla ürettiği eserlerden oluşan "Portraits of the Ocean" sergisi, Tanzanya'nın yarı özerk adası Zanzibar'da açıldı.

 • 30.08.2023 30 Ağu 15:00 Zafer bayramında şehitler unutulmadı

  Zafer bayramında şehitler unutulmadı 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yıl dönümünde Körfez'de şehitler mezarı başında anıldı.

 • 29.08.2023 29 Ağu 12:46 "Portraits of the Ocean" sergisinin ön gösterimi Tanzanya'da yapıldı

  'Portraits of the Ocean' sergisinin ön gösterimi Tanzanya'da yapıldı Zanzibar'a bağlı Tumbatu Adası'nda yaşayan 40 kadının ürettiği eserler, Tanzanya'da izlenime sunuldu.

 • 02.08.2023 02 Ağu 09:55 Harran Üniversitesi, HAVELSAN ve Şanlıurfa Teknokent İşbirliğiyle Siber Operasyonları İzleme Uzmanlık Eğitim Programı Başlıyor

  Harran Üniversitesi, HAVELSAN ve Şanlıurfa Teknokent İşbirliğiyle Siber Operasyonları İzleme Uzmanlık Eğitim Programı Başlıyor Harran Üniversitesi, HAVELSAN ve Şanlıurfa Teknokent arasında yapılan işbirliğiyle üniversite öğrencilerine yönelik 'Siber Operasyonları İzleme Uzmanlık Eğitim Programı' başlatılıyor. Program kapsamında elektrik-elektronik, inşaat, harita, endüstri mühendislikleri, matematik, iktisat, işletme, ekonometri, kamu yönetimi bölümlerinden mezun veya söz konusu bölümlerin 3. veya 4. sınıflarında okuyan öğrencilere siber güvenlik konularında eğitim verilecek. Eğitim süresi yaklaşık 3 ay olacak.

 • 22.06.2023 22 Haz 11:15 Türkiye, Afrika'da diğer ülkelerden daha avantajlı konumda

  Türkiye, Afrika'da diğer ülkelerden daha avantajlı konumda Türkiye'nin Darüsselam Büyükelçisi Mehmet Güllüoğlu, Türkiye'nin Afrika kıtasında ABD, Çin, Rusya ve Batılı ülkelerden daha avantajlı konumda olduğunu söyledi. Güllüoğlu, Türkiye'nin son 20 yılda BM ve uluslararası ilişkilerde yükselen sesiyle ciddi mesafe katettiğini belirtti. Türkiye'nin Afrika kıtasına öncelik vermesi gerektiğine işaret eden Güllüoğlu, Türk şirketlerinin kıtanın birçok yerinde ciddi başarılar elde ettiğini ancak finansal olarak daha güçlü olmaları gerektiğini söyledi.

 • 20.06.2023 20 Haz 15:10 NEXT by TRT World Forum başladı

  NEXT by TRT World Forum başladı Uluslararası platform NEXT by TRT World Forum, çeşitli alanlarda uzman gençlerin fikir alışverişinde bulunduğu etkinlikle başladı. Medya, teknoloji, gezegen, ticaret, liderlik, spor, eğitim, seyahat, kolektif hareket ve erişilebilirlik temaları işlenecek. AirCar CEO'su Eray Altunbozar, uçan araçların 2026'ya kadar yaygınlaşabileceğini ve 2040 yılına kadar 2,7 trilyon dolarlık bir endüstri oluşturacağını söyledi.

 • 15.06.2023 15 Haz 13:42 Okul Sporları Cimnastik Türkiye Şampiyonası Manisa'da Yapıldı

  Okul Sporları Cimnastik Türkiye Şampiyonası Manisa'da Yapıldı Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Okul Sporları Cimnastik Aerobik ve Step Aerobik Türkiye Şampiyonası, Manisa'da yapıldı. Yarışmalara 17 ilden 400 sporcu katıldı. İki gün süren yarışmalar sonucunda dereceye giren sporculara madalya ve kupaları takdim edildi.

 • 15.06.2023 15 Haz 12:38 Okul Sporları Cimnastik Aerobik ve Step Aerobik Türkiye Şampiyonası Manisa'da yapıldı

  Okul Sporları Cimnastik Aerobik ve Step Aerobik Türkiye Şampiyonası Manisa'da yapıldı Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Okul Sporları Cimnastik Aerobik ve Step Aerobik Türkiye Şampiyonası, Manisa'da yapıldı. 17 ilden 400 sporcu yarıştığı yarışmalar küçükler, yıldızlar, gençler kız ve erkek kategorilerinde gerçekleştirildi. Dereceye giren sporculara madalya ve kupaları takdim edildi.

 • 07.06.2023 07 Haz 17:34 ÖSYM, depremzedeler için YKS koordinasyon toplantısı düzenledi

  ÖSYM, depremzedeler için YKS koordinasyon toplantısı düzenledi ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy başkanlığındaki heyet, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen kentlerde, 17-18 Haziran'da düzenlenecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek öğrenciler için Şanlıurfa'da koordinasyon toplantısı yaptı. Toplantıda, sınav sürecinin sağlıklı yürütülmesi için tüm kamu kurum ve kuruluşlarının işbirliği ve büyük bir özveriyle çalışacağı vurgulandı.

 • 01.06.2023 01 Haz 10:44 TİKA, Tanzanya'da balıkçıların faydalanması için buz yapma makineleri desteği sağladı

  TİKA, Tanzanya'da balıkçıların faydalanması için buz yapma makineleri desteği sağladı TİKA, Tanzanya'nın Unguja Kaskazini A Belediyesi sınırları içerisinde bulunan iki pazar yerinde balıkçıların faydalanması amacıyla 4 buz yapma makinesi desteği sağladı. Proje ile tutulan balıkların taze olarak uzun süre muhafaza edilmesine imkan sağlanması ve satış gelirlerinin artırılması hedefleniyor. Törene Türkiye'nin Darüsselam Büyükelçisi Mehmet Güllüoğlu, Kaskazini Valisi Eyüp Mahmud ve balık pazarı esnafı katıldı.

 • 31.05.2023 31 May 08:02 Gözler Erdoğan'ın açıklayacağı yeni Kabine'de! İşte kulislerde konuşulan isimler

  Gözler Erdoğan'ın açıklayacağı yeni Kabine'de! İşte kulislerde konuşulan isimler Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimini kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni Kabine'yi cuma günü açıklaması bekleniyor. Milletvekili seçilen bakanlara görev verilip verilmeyeceğinin netleşmesiyle şekillenecek olan listede; İçişleri Bakanlığı için Süleyman Soylu, Hakan Fidan, Fuat Oktay ve Seyfullah Hacımüftüoğlu isimleri öne çıkarken, Hazine ve Maliye olarak ayrılması gündemde olan Hazine ve Maliye Bakanlığı içinse Cevdet Yılmaz ve Lütfü Elvan'ın ismi geçiyor. İşte kulislerde konuşulan tüm isimler.

 • 27.05.2023 27 May 21:26 Şanlıurfa'da çiftçilere isot fidesi dağıtıldı

  Şanlıurfa'da çiftçilere isot fidesi dağıtıldı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentin marka değeri olan Ata Tohumu ile üretimi yapılan 1 milyon isot fidesini toprakla buluşturdu. Kentin tescilli yöresel lezzetlerinden olan isot dikimine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, tarım şehri Şanlıurfa'da ata tohumu ile üretimi yapılan 800 bin adet fideyi çiftçilere geri kalan 200 bin fidenin ekimini gerçekleştirdiğini söyledi.

 • 27.05.2023 27 May 15:15 Şanlıurfa'da 1 Milyon İsot Fidesi Toprakla Buluştu

  Şanlıurfa'da 1 Milyon İsot Fidesi Toprakla Buluştu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ata tohumu ile üretimi yapılan 1 milyon isot fidesini toprakla buluşturdu. Kentin tescilli yöresel lezzetlerinden olan isot dikimine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, tarım şehri Şanlıurfa'da ata tohumu ile üretimi yapılan 800 bin adet fideyi çiftçilere geri kalan 200 bin fidenin ekimini gerçekleştirdiğini söyledi.

 • 24.05.2023 24 May 13:32 Sinop'ta Kuaförlük Yapan Güllüoğlu: "Kazandığımız Para Ciddi Anlamda Bizi Mutlu Etmiyor"

  Sinop'ta Kuaförlük Yapan Güllüoğlu: 'Kazandığımız Para Ciddi Anlamda Bizi Mutlu Etmiyor' Sinoplu kuaför Mustafa Hüseyin Güllüoğlu, "Kullandığımız malzemeler, ürünler her şey gayet güzel zamlanmışken aynı oranda biz tıraşa zam yapamıyoruz. Yapsak da bir anlam ifade etmiyor çünkü vatandaşın cebine giren para belli. Bu ülkede asgari ücretin kaç lira olduğu belli. Kazandığımız para ciddi anlamda bizi mutlu etmiyor" dedi. Kuaför Resul Özel ise "Düşünün 20 bin liraya bir eleman çalıştırıyorsanız yanınızda. 60 liradan kaç tane saç tıraşı yapacaksınız ki bir elemanın maaşı çıksın. Kira var, elektriğim 2 bin liranın altına düşmüyor" diye konuştu.

 • 23.05.2023 23 May 14:09 Şanlıurfa'da beyin anevrizması hastalarına başarılı operasyon

  Şanlıurfa'da beyin anevrizması hastalarına başarılı operasyon Şanlıurfa'da, beyin damarında anevrizma (baloncuk) tespit edilen 4 hasta, Harran Üniversitesi Hastanesinde yapılan başarılı operasyonla sağlığına kavuştu. Operasyon kapalı yöntemle gerçekleştirildi.

 • 23.04.2023 23 Nis 20:46 Körfez'de miniklerin muhteşem 23 Nisan gösterisi

  Körfez'de miniklerin muhteşem 23 Nisan gösterisi Körfez'de 23 Nisan dolayısıyla düzenlenen etkinlikte öğrencilerin gösterileri büyük beğeni topladı.

 • 21.04.2023 21 Nis 21:57 Körfez Kent Bayramlaşmasında birlik ve beraberlik mesajı verildi

  Körfez Kent Bayramlaşmasında birlik ve beraberlik mesajı verildi Körfez'de düzenlenen kent bayramlaşmasında birlik ve beraberlik mesajı verilerek katılımcıların bayramı kutlandı.

 • 05.04.2023 05 Nis 10:45 Depremin yorgunluğunu tarihi tünelin duvarlarına bıraktılar

  Depremin yorgunluğunu tarihi tünelin duvarlarına bıraktılar Depremin yorgunluğunu tarihi tünelin duvarlarına bıraktılar 2 bin yıllık tünel depremde hasar görmedi Kahramanmaraş merkezli depremlerde en büyük hasarı alan Hatay'ın Samandağ ilçesinde bulunan 2 bin yıllık Titus Tüneli hasar görmedi.

 • 18.03.2023 18 Mar 15:42 Körfez'de şehit mezarlarına karanfil bırakıldı

  Körfez'de şehit mezarlarına karanfil bırakıldı Çanakkale Zaferi yıl dönümü dolayısıyla Körfez Şehitliği'nde düzenlenen törende şehit mezarlarına karanfil bırakıldı.

 • 18.03.2023 18 Mar 15:42 Körfez'de şehit mezarlarına karanfil bırakıldı

  Körfez'de şehit mezarlarına karanfil bırakıldı Çanakkale Zaferi yıl dönümü dolayısıyla Körfez Şehitliği'nde düzenlenen törende şehit mezarlarına karanfil bırakıldı.

 • 17.03.2023 17 Mar 15:11 Şebeke suyuna çamurun karıştığı Şanlıurfa'da sular kesildi! Ekiplerin çalışması sürüyor

  Şebeke suyuna çamurun karıştığı Şanlıurfa'da sular kesildi! Ekiplerin çalışması sürüyor Sel nedeniyle harabeye dönen Şanlıurfa sokakları, çamurla kaplandı. Şebeke suyuna çamur karışması nedeniyle kentteki yapılarda sular kesildi. Büyükşehir Belediyesi kent sakinlerine su temini sağlarken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Arıtma çalışmaları sürüyor. Sabah 5'e kadar su arıtması devam edecek. 100'ün üzerinde kullanma suyu tankeri ve içme suyu geldi. Normale döndüğünde belediye vatandaşlarımızı bilgilendirecek." dedi.

 • 15.03.2023 15 Mar 04:31 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 12 üniversiteye rektör atadı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 12 üniversiteye rektör atadı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla, aralarında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Üsküdar Üniversitesi'nin de bulunduğu 12 üniversiteye rektör atanmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

 • 12.03.2023 12 Mar 12:54 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi ile görüştü

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi ile görüştü CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nda (AFAD) bir araya geldi.

 • 12.03.2023 12 Mar 12:54 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi ile görüştü

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi ile görüştü CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nda (AFAD) bir araya geldi.

 • 11.03.2023 11 Mar 18:55 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi ile bir araya geldi

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığında (AFAD) bir araya geldi.

 • 07.03.2023 07 Mar 13:14 Gaziantep esnafı hazır konukları bekliyor

  Gaziantep esnafı hazır konukları bekliyor Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerden birisi olan Gaziantep şehir merkezinde hayat hızla normale dönüyor.

 • 26.02.2023 26 Şub 13:06 Yunanistan'dan Bodrum'a Depremzedeler İçin Dayanışma Zinciri

  Yunanistan'dan Bodrum'a Depremzedeler İçin Dayanışma Zinciri Yunanistan Kızılhaç heyetine bağlı yardım ekibi, Bodrum’a, depremzedelere götürülmek üzere bir kamyonet dolusu yardım malzemesi getirdi. Bodrum Cruise Port’a feribotla gelen 30 kişilik yardım heyeti, yardım malzemelerini taşırken dostluk zinciri oluşturdu. Yardım malzemeleri, Hatay’a doğru yol çaktı.

 • 23.02.2023 23 Şub 08:49 İmparatorluk Düğünlerinde İmparatorluk İstanbul'undan Gastronomi Hikayeleri

  İmparatorluk Düğünlerinde İmparatorluk İstanbul'undan Gastronomi Hikayeleri İstanbul'un en gözde ve tarihi lokasyonlarından biri olmanın yanı sıra, şehrin nabzını tutan Karaköy'de konumlanan Karaköy Güllüoğlu, gastronomi alanında yepyeni projelere imza atmaya devam ediyor.

 • 09.02.2023 09 Şub 15:32 Yunanistan'ın depremzedeler için gönderdiği insani yardımlar Türkiye'ye ulaştı

  Yunanistan'ın depremzedeler için gönderdiği insani yardımlar Türkiye'ye ulaştı Yunanistan, Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen iki depremin ardından yaraların sarılmasına katkı sağlamak için Türkiye'ye iki uçakla insani yardım malzemesi gönderdi.

 • 25.01.2023 25 Oca 10:32 TİKA'dan Tanzanyalı kadınlara ve gençlere mesleki eğitim desteği

  TİKA'dan Tanzanyalı kadınlara ve gençlere mesleki eğitim desteği Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Assalam Vakfı işbirliğinde Tanzanya'da bulunan Mesleki Eğitim ve Gençlik Merkezi'nin yarım kalan inşaatı tamamlanarak ihtiyaç duyulan malzeme ve donanım desteği sağlandı.

 • 20.01.2023 20 Oca 18:18 Yunus Emre Enstitüsü 2023'te ilk merkezini Tanzanya'da açtı

  Yunus Emre Enstitüsü 2023'te ilk merkezini Tanzanya'da açtı Yunus Emre Enstitüsü (YEE), "Cumhuriyet'in 100. yılında 100 temsilcilik" hedefi kapsamında 2023'te ilk merkezini Tanzanya'da açtı.

 • 30.12.2022 30 Ara 11:31 OTİZMLİ BİREYLERİ BAĞIMSIZLAŞTIRMAYI ÖNGÖREN SANAL GÖZLÜKLÜ EĞİTİM

  OTİZMLİ BİREYLERİ BAĞIMSIZLAŞTIRMAYI ÖNGÖREN SANAL GÖZLÜKLÜ EĞİTİM KONYA'da otizmli bireylerin, eğitim ve becerilerini geliştirmenin yanı sıra, evde ve okulda bağımsızlaştırmasını öngören sanal gözlüklü eğitim yapılıyor.

 • 22.12.2022 22 Ara 15:33 SPOR Gaziantep FK Başkanı Akınal: 160 milyon lira maliye borcumuz var

  SPOR Gaziantep FK Başkanı Akınal: 160 milyon lira maliye borcumuz var SPOR Gaziantep FK Başkanı Akınal: 160 milyon lira maliye borcumuz varKadir GÜNEŞ/GAZİANTEP,(DHA) -GAZİANTEP Futbol Kulübü Başkanı Cevdet Akınal, "Bizim sadece geçmiş Aralık ayı dahil 3 aylık futbolculara borcumuz var. Vergi borcu hariç. Şu an 160 milyon lira maliye borcumuz vardır" dedi.

 • 04.12.2022 04 Ara 12:39 Tanzanya Türk yatırımcılar için fırsatlar ülkesi olabilir

  Tanzanya Türk yatırımcılar için fırsatlar ülkesi olabilir Kenya'nın ardından Tanzanya'ya giden GAHİB heyetini yalnız bırakmayan Türkiye Tanzanya Büyükelçisi Mehmet Güllüoğlu ve Türkiye Tanzanya Ticari Ataşesi Onur Bilgen Gaziantepli halıcıları ikili görüşmelerin yapıldığı alanda ziyaret ederek, Afrika ve Tanzanya pazarlarıyla ilgili ihracatçılara...

 • 01.12.2022 01 Ara 14:38 Gaziantepli halıcılar Tanzanya'da

  Gaziantepli halıcılar Tanzanya'da Afrika'da pazar arayışlarını sürdüren Gaziantepli halıcılar Kenya'dan sonra Tanzanya'da ki temaslarına Darüsselam kentinde başladı.

 • 23.09.2022 23 Eyl 19:45 İmamoğlu: Karaköy'deki Otoparkın Deprem Analizini Yaptırdığımızda, Sıkıntılı Bir Yapı Olduğunu Tespit Ettik. Gördüğünüz Otoparkı Yerin Altına...

  İmamoğlu: Karaköy'deki Otoparkın Deprem Analizini Yaptırdığımızda, Sıkıntılı Bir Yapı Olduğunu Tespit Ettik. Gördüğünüz Otoparkı Yerin Altına... İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 46 yıllık Karaköy Katlı Otoparkı’nı yıkıp, yerine meydan ve zemin altı otopark yapacak. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, konuya ilişkin “Karaköy’deki otoparkın deprem analizini yaptırdığımızda, sıkıntılı bir yapı olduğunu tespit ettik. Gördüğünüz otoparkı aynı kapasitede yerin altına alıyoruz ve burada bir meydanı şehrimize hediye ediyoruz” dedi.

 • 20.08.2022 20 Ağu 11:11 Yurtlardaki ücretsiz konaklamadan yararlanıp tatil yapan gençler Güneydoğu turunda

  Yurtlardaki ücretsiz konaklamadan yararlanıp tatil yapan gençler Güneydoğu turunda Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarında 18-30 yaş arası gençler için uygulamaya konulan ücretsiz konaklama imkanından faydalanan öğrenciler, Gaziantep ve Şanlıurfa'yı gezdi.

 • 11.08.2022 11 Ağu 12:18 Afrika'da görevli Türk büyükelçiler, Afrika Evi'nde buluştu

  Afrika'da görevli Türk büyükelçiler, Afrika Evi'nde buluştu AFRİKA ülkelerinde görev yapan Türk büyükelçiler ve eşleri, Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evi'nde bir araya geldi.

 • 28.07.2022 28 Tem 17:50 Ankara Üniversitesi'nden Tanzanya'ya eğitim seferberliği

  Ankara Üniversitesi'nden Tanzanya'ya eğitim seferberliği Ankara Üniversitesi'nden Tanzanya'ya eğitim seferberliği Dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerle ortak çalışmalar yürüten Ankara Üniversitesi, "diş hekimliği" alanında bir süredir eğitim desteği sağladığı Tanzanya ile ilişkilerini artırıyor.

Advertisement