Başkan Altepe 37 Yıl Sonra Yeniden Diploma Aldı - Son Dakika
Güncel

Başkan Altepe 37 Yıl Sonra Yeniden Diploma Aldı

Başkan Altepe 37 Yıl Sonra Yeniden Diploma Aldı

Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin 145'inci Mezunlar Günü etkinliği, okulun bahçesinde gerçekleştirildi.

04.06.2013 12:20
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü İsmail Başaran, okulun mezunlar günü etkinliğinde Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye, ilk, orta ve lise diploması ile okul yıllarında çekilen fotoğraflarından oluşan bir albüm hediye etti.

Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin 145'inci Mezunlar Günü etkinliği, okulun bahçesinde gerçekleştirildi. Okulun 1976 yılı mezunlarından olan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin yanı sıra, okulun mezunları arasında yer alan sanayici, işadamı ve bürokratlarında da katıldığı etkinlikte konuşan Okul Müdürü İsmail Başaran, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Başaran, "Tüm mezunlarımızın kendilerini hayata hazırlayan Tophane Endüstri Meslek Lisesi'ne sahip çıkmaları, okuldan kopmamaları ve bugün olduğu gibi her zaman birlik ve beraberlik içinde olmaları çok önemli" dedi.

Tophane Teknik Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye Bölümü'nden 1976 yılında mezun olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise, "Daha dün gibi ama baktım ki 37 yıl geçmiş. Bugün bulunduğumuz bu alanda, öğle paydoslarında ders aralarında top oynadık. Günümüz bu alanda geçerdi. Tophane Endüstri Meslek Lisesi, sosyal, siyasal, ticari, sanayi ve ekonomik anlamda önemli isimleri bu kente kazandırdı. Ben de Tophaneli olmaktan büyük gurur duyuyorum" dedi.

Etkinliğinde sonunda Okul Müdürü İsmail Başaran, Başkan Altepe'ye ilk, orta ve lise diplomasının yanında okul yıllarında çekilmiş fotoğraflarından oluşan bir albüm hediye etti.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Altepe 37 Yıl Sonra Yeniden Diploma Aldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Acun bombayı patlattı! Ronaldinho Survivor'a geliyor
  00:19 Acun bombayı patlattı! Ronaldinho Survivor'a geliyor

  Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, efsane futbolcu Ronaldinho'nun yarışmaya konuk olacağını duyurdu. Ronaldinho, Sercan Yıldırım ile gösteri maçında yer alacak.

 • Sağlık Bakanlığı 27 bin sözleşmeli personel alacak
  00:13 Sağlık Bakanlığı 27 bin sözleşmeli personel alacak

  Resmi Gazete'de yer verilen ilana göre Sağlık Bakanlığı 15 bini hemşire, 2 bini ebe olmak üzere 27 bin personel alacak.

 • CHP, yönettiği Saruhanlı'da belediye başkan adayının başvurusunu yetiştiremedi
  20 Şub CHP, yönettiği Saruhanlı'da belediye başkan adayının başvurusunu yetiştiremedi

  Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde CHP'li Belediye Başkanı Zeki Bilgin'in, yeniden aday gösterildiği ilçedeki adaylık başvurusu YSK'ya geç teslim edildiği gerekçesiyle kabul edilmedi. Parti yönetimi elektrik kesintisi nedeniyle listenin 17.08'de girildiğini öne sürerek itirazda bulundu.

 • Icardi'nin Ankaragücü tribünlerine yaptığı hareket infial yarattı
  20 Şub Icardi'nin Ankaragücü tribünlerine yaptığı hareket infial yarattı

  Ankaragücü-Galatasaray maçında tribünlerden çekilen bir görüntü infial yarattı. Söz konusu videoda Icardi'nin rakip tribünlere skandal bir hareket yaptığı görülürken, Ankaragücü kulübü TFF'ye başvuru yapacaklarını açıkladı. Sarı Kırmızılı bazı taraftarlar ise görüntünün montaj olduğunu ileri sürdü. Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kızılhan ise hareketin seviyesizlik ve tribünleri sahaya indirme çabası olduğunu söyleyerek TFF'ye Icardi'nin PFDK'ya sevk edilmesi çağrısında bulundu.

 • İBB Başkan Adayı Murat Kurum canlı yayında İstanbul için yapılan son anket sonucunu paylaştı
  20 Şub İBB Başkan Adayı Murat Kurum canlı yayında İstanbul için yapılan son anket sonucunu paylaştı

  AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, katıldığı bir televizyon canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu. Kurum, İstanbul için yapılan son anketlerdeki durumu anlatarak, ''Anketlerde 1.5-2 puan öne geçtik.'' ifadelerini kullandı.

 • İsrail, Gazze Şeridi'nde Zeytun Mahallesi'ne askeri saldırı başlattı
  20 Şub İsrail, Gazze Şeridi'nde Zeytun Mahallesi'ne askeri saldırı başlattı

  İsrail ordusu, yüzlerce Filistinli ailenin yerlerinden edilmesinin ardından Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki Zeytun Mahallesi'ne askeri saldırı başlattı. Hamas'ın altyapısına odaklanılacağı belirtilirken, binlerce Filistinli tekrar yollara düştü.

 • Arnavutluk Başbakanı Rama'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Arnavutlarla yaptığınız iddiayı kazandınız
  20 Şub Arnavutluk Başbakanı Rama'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Arnavutlarla yaptığınız iddiayı kazandınız

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya resmi ziyarette bulunan Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile ortak basın toplantısı düzenledi. Arnavutluk'ta 3 ayda hastane inşa ettiklerini söyleyen Erdoğan, ''Bu konuda sayın Rama'yla iddiaya girmiştik. Hamdolsun 3 ay gibi rekor sürede hastanemizi inşa ettik.'' dedi. Rama ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, ''Sizin söylediğiniz söz gerçekleştirilir. Verilen sözler tutulur. Arnavutlarla yaptığınız bu iddiayı kazandınız. Size alenen teşekkür etmek istiyorum.'' yanıtını verdi.

 • Fatih Erbakan'ın sözlerine BBP'den tepki: Özür dilemeye davet ediyoruz
  20 Şub Fatih Erbakan'ın sözlerine BBP'den tepki: Özür dilemeye davet ediyoruz

  YRP lideri Fatih Erbakan'ın, AK Parti'yle ittifak temaslarının kesilmesiyle ilgili olarak sarf ettiği ''Bize il ve ilçe adaylıkları yerine 2-3 Belediye Meclisi üyeliği teklif ettiler. Anketlerde binde 6-7 civarında oyu görünen BBP'ye teklif ettikleriyle aynı.'' sözlerine BBP'den tepki geldi. BBP Genel Başkan Yardımcısı Fehmi Güney yaptığı açıklamada, ''Kardeşlerimizin partisi olarak gördüğümüz YRP Genel Başkanı Sayın Fatih Erbakan'ı, partimiz ve mensuplarından özür dilemeye davet ediyoruz.'' ifadelerini kullandı.


Advertisement