Belediye Başkanı Tamazoğlu, Ailesi ile Birlikte Oyunu Kullandı - Son Dakika
Güncel

Belediye Başkanı Tamazoğlu, Ailesi ile Birlikte Oyunu Kullandı

Belediye Başkanı Tamazoğlu, Ailesi ile Birlikte Oyunu Kullandı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimi için Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne giderek büyük Türkiye’nin hedefi olan 2023 yılının temsili 2023 nolu sandıkta oyunu kullandı.

24.06.2018 16:44
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimi için Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne giderek büyük Türkiye'nin hedefi olan 2023 yılının temsili 2023 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Şahinbey İlçesi'ndeki Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne sabahın erken saatlerinde eşi Elif Tahmazoğlu, kızı ve oğulları ile birlikte gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedeflediği 2023 Türkiye vurgusuna binayen 2023 nolu sanıkta oyunu kullandı.

"Ülkemize hayırlı uğurlu olsun"

Kullandığı oyun hayırlı olmasını dileyen Başkan Mehmet Tahmazoğlu, "24 Haziran'da yapılmakta olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 2023 hedeflerine gideceğimiz bu dönemde 2023 nolu sandıkta oy kullanmak güzel bir tevafuk oldu. İnşallah bu seçimle beraber Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve parlamentomuzda daha güçlü bir meclis ve liderle 2023 hedeflerimizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştireceğimize inanıyorum. Seçim neticelerinin tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Okullar ziyaret edildi

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, oyunu kullandıktan sonra AK Parti Gaziantep Milletvekili adayları Mehmet Erdoğan ve Serpil Kavrak ile birlikte okulları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ettiler. Ziyaretler sırasında vatandaşlar Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na yoğun ilgi (AKG-gösterdiler. - GAZİANTEP

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Belediye Başkanı Tamazoğlu, Ailesi ile Birlikte Oyunu Kullandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kütahya'da Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı Başlıyor
  13:54 Kütahya'da Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı Başlıyor

  Kütahya'da düzenlenecek olan 14. Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı, 9-12 Mayıs tarihlerinde Pazartesi Pazarı Fuar Alanı'nda gerçekleştirilecek. Fuar, tarım ve hayvancılık sektörünün yenilikçi yüzlerini sergileyecek, sektör profesyonellerini bir araya getirecek ve son teknoloji ürünlerle tanışma fırsatı sunacak. Ziyaretçiler, dört gün boyunca geniş ürün yelpazesini keşfedebilecek ve sektördeki en son gelişmeleri öğrenebilecekler.

 • AŞTİ'de Ramazan Bayramı yoğunluğu: 706 bin 480 yolcu sirkülasyonu
  13:54 AŞTİ'de Ramazan Bayramı yoğunluğu: 706 bin 480 yolcu sirkülasyonu

  Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne, (AŞTİ) Ramazan Bayramı yoğunluğu sebebiyle 17 bin 662 otobüs giriş-çıkış yaparken toplamda 706 bin 480 yolcu sirkülasyonu gerçekleşti. Bayram tatilini memleketlerinde veya diğer şehirlerde geçiren vatandaşlar, AŞTİ'de yoğunluk oluşturdu. Biletlerin günler öncesinden satılması nedeniyle otobüs firmaları sefer sayılarını artırırken, AŞTİ on binlerce vatandaşın uğrak noktası oldu. AŞTİ'de, yoğunluk nedeniyle tatil öncesinde ve tatil boyunca temizlik, güvenlik, trafik gibi konularda tüm önlemler artırılırken süreç boyunca herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

 • Çin'deki Kunming'deki Yangınlar Söndürüldü
  13:50 Çin'deki Kunming'deki Yangınlar Söndürüldü

  Çin'in güneybatısındaki Yunnan eyaletinin merkezi Kunming'de çıkan tüm yangınlar Pazartesi günü saat 21.56 itibarıyla söndürüldü. Jinning ilçesi orman ve çayır yangınlarını önleme merkezinden yapılan açıklamada, herhangi bir can kaybı olmadığı ve yangının nedeninin araştırıldığı belirtildi. Yangın Cuma günü Erjie kasabasının Diantou köyünde başlamıştı.

 • Artvin'de Genç, Çoruh Nehri'nde Mahsur Kaldı
  13:50 Artvin'de Genç, Çoruh Nehri'nde Mahsur Kaldı

  Artvin'in Borçka ilçesinde bir genç balık tutmak için gittiği Çoruh Nehri'nde baraj kapakları açılıp nehrin debisi yükselince köprü ayağında mahsur kaldı. Genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.

 • Çin'de Yapılması Planlanan Tren Garı Tasarımı Hijyenik Pede Benzetildi
  13:49 Çin'de Yapılması Planlanan Tren Garı Tasarımı Hijyenik Pede Benzetildi

  Çin'in Nanjing kentinde yapılması planlanan tren garı için önerilen tasarım, internet kullanıcıları tarafından hijyenik pede benzetildi. Yetkililer, tasarımın erik çiçeklerinden ilham aldığını söylese de, sosyal medya platformlarında milyonlarca kez görüntülenen başlık, tasarımın hijyenik pede benzediği yorumlarıyla dikkat çekti. Garın inşası tahminen 20 milyar yuana mal olacak ve daha önce Çin'de bazı mimari tasarımlar da benzer şekilde dikkat çekmişti.


Advertisement