CHP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Pekdemir, Projelerini Anlattı - Son Dakika
Güncel

CHP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Pekdemir, Projelerini Anlattı

CHP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Pekdemir, Projelerini Anlattı

CHP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cafer Pekdemir, merkez Yenişehir ilçesinde düzenlenen bir programda kente yönelik projelerini açıkladı. Pekdemir, eğitim, sağlık ve ulaşım konularında hayata geçirmek istedikleri projeleri anlattı. Dicle Vadisi ve tramvay projelerine öncelik vereceklerini belirten Pekdemir, ayrıca öğrencilere burs, refakatçilere konukevi ve tekstil kente ulaşım konusunda çalışmalar yapacaklarını ifade etti. Programa CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve İl Başkanı Abdullah Atik de katıldı.

02.03.2024 12:51
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cafer Pekdemir, gazetecilerle bir araya geldi.

Pekdemir, merkez Yenişehir ilçesi Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlenen programda, kente yönelik projelerini aktardı.

En önemli projelerinin eğitim, sağlık ve ulaşım konusunda olacağını kaydeden Pekdemir, bu konulara ilişkin projeleri hayata geçirmek istediklerini söyledi.

Dicle Vadisi ve tramvay projelerine öncelik vereceklerini belirten Pekdemir, "Halkımız bize bu önceliği verirse, hayata geçirilemeyen projeleri uygulamak istiyoruz. Eğitim konusunda ailelerinden uzakta kalan öğrencilerimize burs projemiz var. Sağlık konusunda da Dicle Üniversitesi ile Araştırma Hastanesine gelen refakatçiler için konukevi yapma projemiz olacak. Tekstil kente ulaşım konusunda da önemli çalışmalarda bulunacağız." ifadelerini kullandı.

Programa, CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve İl Başkanı Abdullah Atik de katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel CHP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Pekdemir, Projelerini Anlattı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement