Efsane Dizi Behzat Ç.'nin 2. Sezon müjdesi geldi - Son Dakika
Güncel

Efsane Dizi Behzat Ç.'nin 2. Sezon müjdesi geldi

Efsane Dizi Behzat Ç.\'nin 2. Sezon müjdesi geldi

'Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi', 6 yılın ardından geçtiğimiz aylarda BluTV özel yapımı olarak izleyicilerin karşısına yeniden çıktı.

19.09.2019 15:45  Güncelleme: 15:47
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

9 bölümden oluşan 1. sezonun ardından merakla beklenen sorunun müjdeli cevabı BluTV'den geldi… Ekip çok yakında 2. sezon çekimlerine başlıyor.

İnter Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, Ercan Mehmet Erdem'in kaleme aldığı, Serdar Akar'ın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı farklı hikayesiyle Türk dizi tarihinde unutulmaz bir yere sahip olan 'Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi', ikinci sezonuyla da yine BluTV'de seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik'den oluşan güçlü kadrosuyla izleyicilerden tam not alan dizinin 1. sezonunda bölüm sürelerinin 45 dk. oluşu üzerine seyircilerden bu konuda yoğun talep gören dizinin 2. sezonunun her bölümünün 60 dk.'dan oluşacağı müjdesi geldi.

'Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi'nin yine sadece BluTV'de yayınlanacak, merakla beklenen 2. sezon çekimleri yakında başlayacak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Efsane Dizi Behzat Ç.'nin 2. Sezon müjdesi geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • 135. Çin İthalat ve İhracat Fuarı Guangzhou'da Başladı
  13:59 135. Çin İthalat ve İhracat Fuarı Guangzhou'da Başladı

  135. Çin İthalat ve İhracat Fuarı, Guangzhou'da başladı. Fuar için 215 ülkeden yaklaşık 149.000 alıcı ön kayıt yaptırdı. Yabancı alıcıların fuara ilgisi arttı ve 74.000 sergi standında 29.000'den fazla katılımcı bekleniyor.

 • TMO'nun fındık satış kararı serbest piyasa fiyatlarını sağlamlaştırdı
  13:59 TMO'nun fındık satış kararı serbest piyasa fiyatlarını sağlamlaştırdı

  Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) fındık satma kararı serbest piyasa fiyatlarını sağlamlaştırdığı ileri sürüldü. TMO, stoklarında bulunan kabuklu fındıkların bir kısmını belirli fiyatlarla satışa çıkardı. Fındık sanayicileri, TMO'nun bu kararının gelecek sezonun fiyatlarını belirleyeceğini ifade etti.

 • Ramazan Bayramı tatilinde 75 kişi trafik kazalarında hayatını kaybetti
  13:58 Ramazan Bayramı tatilinde 75 kişi trafik kazalarında hayatını kaybetti

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Ramazan Bayramı tatilinde yurt genelinde meydana gelen 6 bin 530 trafik kazasında 75 kişinin yaşamını yitirdiğini bildirdi. Yerlikaya, trafikte denetim yoğunluğunun artmasıyla kazaların azaldığını vurguladı. Aşırı hız, kavşak ve geçitlerde geçiş önceliğine uymamak, şerit izleme ve değiştirme kurallarına uymamak, arkadan çarpma ve dönüş kurallarına uymamak en önemli kazaya sebepleri olarak belirlendi.


Advertisement