Havza Kevser Camisi'nin Şadırvanının Bakımı Yapılıyor - Son Dakika
Güncel

Havza Kevser Camisi'nin Şadırvanının Bakımı Yapılıyor

Havza Kevser Camisi\'nin Şadırvanının Bakımı Yapılıyor

Havza'da Kevser Camisi'nin şadırvan ve tuvaletlerinin bakımı, Havza Ticaret ve Sanayi Odasınca (TSO) yaptırılıyor.

13.04.2019 16:29

Havza'da Kevser Camisi'nin şadırvan ve tuvaletlerinin bakımı, Havza Ticaret ve Sanayi Odasınca (TSO) yaptırılıyor.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar ile İlçe Müftüsü İlyas Akyazı, çalışmaları inceleyerek, görüş alışverişinde bulundu.

Acar, Kevser Camisi'nin ilçe merkezinde önemli bir ibadethane olduğunu, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirterek, "Camimiz 1997 yılında ibadete açılmış. Yetersiz hale gelen tuvalet, şadırvan ve abdesthane bölümleri 2016 yılında tarafımızca yenilendi. Camimiz, 2011 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Samsun'un en güzel camisi seçildi. Bu güzelliklerin devam etmesi için üyelerimiz tarafından camimizin tuvalet, şadırvan ve abdesthane bölümlerinin eksiklerinin giderilmesi için çalışmalara başladık." dedi.

Çalışmaların maliyetinin yaklaşık 30 bin lira olacağını anlatan Acar, "Bizler sivil toplum örgütü olarak sosyal sorumluluk bilinciyle sadece oda üyelerimizin değil, tüm halkımızın hizmetindeyiz. Tadilatını daha önceden yaptırmış olduğumuz şadırvan ve tuvaletlerin bakımları da yine zamanı geldikçe tarafımızdan yapılacak." diye konuştu.

Akyazı da Acar ve Havza TSO üyelerine teşekkür ederek, "Hizmette devamlılık esastır. Bu bilinçle hareket eden Başkanımızı ve yönetimini kutluyorum. Allah tüm hayırsever din kardeşlerimizin niyetlerini kabul etsin." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Havza Kevser Camisi'nin Şadırvanının Bakımı Yapılıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement