İlçe merkezindeki metruk bina tehlike saçıyor - Son Dakika
Güncel

İlçe merkezindeki metruk bina tehlike saçıyor

İlçe merkezindeki metruk bina tehlike saçıyor Sakarya'nın Karasu ilçesinde yapımı tamamlanmayan metruk bina tehlike saçıyor.

15.03.2022 11:40  Güncelleme: 11:44
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İlçe merkezindeki metruk bina tehlike saçıyor

SAKARYA - Sakarya'nın Karasu ilçesinde yapımı tamamlanmayan metruk bina tehlike saçıyor. Metruk halde duran dairelerden düşen parçalar vatandaşı tedirgin ediyor.

Karasu'nun merkezinde bulunan binanın tamamlanmayan katları tehlike saçıyor. Metruk halde duran dairelerden düşen taş, beton ve tuğla parçaları ise vatandaşları tedirgin ediyor. İşlek bir cadde üzerinde bulunan metruk yapıdan insanların üzerine taş parçası düştüğünü iddia eden Umut Sönmez, yetkililerden çözüm bulunması için yardım istedi.

"Birinin başı yanmadan önlem alınsa iyi olur"

Sokak sakinlerinden Umut Sönmez, "Köşedeki bina eski bir bina. Cadde de çok işlek. Başına taş parçası düşen de oldu. Araçlara da düşüyor. Buraya el atılmalı" derken çay ocağı işleten Cemalettin Şirin ise, "Servis yapan çocuğumuzun bir adımla önüne taş düştü. Bir adım daha atsa, başına gelecekti. Fındık zamanı yapacağının sözünü verdi ama aradan iki yıl geçti. Belediyemizin de ilgilenmesini istiyoruz. Evim karşıda, görüyorum, binanın demirleri görünüyor. Birinin başı yanmadan önlem alınsa iyi olur" diye konuştu.

İlçe merkezindeki metruk bina tehlike saçıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İlçe merkezindeki metruk bina tehlike saçıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement