Kartepe'de Ders Zili Çaldı - Son Dakika
Güncel

Kartepe'de Ders Zili Çaldı

Kartepe\'de Ders Zili Çaldı

Tüm yurtta olduğu gibi Kartepe'de de ders başı yapıldı.

18.09.2012 12:07

2012-2013 İlköğretim Haftası Kutlama Programı çerçevesinde gerçekleşen tören, Kaymakamlık önündeki Atatürk Anıtı'na Kaymakam Mustafa Ünaldı ve Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cansız'ın çelenk sunması ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından tören Eşme İlköğretim Okulu'nda devam etti.

Törene; Kartepe Kaymakamı Mustafa Ünaldı, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Serkan Esen, Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Tanrıverdi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cansız, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kandaz, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Arıkan, İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Yazıcı, İlçe Müftüsü İsmail Gülşen, Sağlık Grup Başkanı Harun Aslan, İlçe Tarım Müdürü Ayhan Kan, S.Y.D.Vakfı Müdürü Nilüfer Yalınalp, SGK Müdürü Hatice Özcan Yazıcı, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker, Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahman Kayabaş, Daire Müdürleri, Okul Müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Törende; Kartepe'ye yeni atanan Sosyal Bilimler Öğretmeni Çiğdem Erdimengi duygularını ifade etti. Ardından Cansız, kısa bir konuşma yaparak yeni eğitim ve öğretim yılının herkese hayırlı olmasını diledi. Törende; miniklerin Protokole çiçek sunması ve ders zili çalması, büyük bir ilgiyle izlendi. Miniklerin Romen oyunu ve Kartepe Belediyesi Halk Oyunları Ekibinin gösterisi büyük alkış aldı. Tören, ikramla sona erdi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kartepe'de Ders Zili Çaldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement