Osmanlı Ocakları'nın Çalışmalarına AK Parti Destek Verdi - Son Dakika
Güncel

Osmanlı Ocakları'nın Çalışmalarına AK Parti Destek Verdi

Osmanlı Ocakları\'nın Çalışmalarına AK Parti Destek Verdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz Bitlis Osmanlı Ocakları İl Başkanlığına ziyarette bulunarak desteklerini iletti.

07.04.2017 13:08

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz Bitlis Osmanlı Ocakları İl Başkanlığına ziyarette bulunarak desteklerini iletti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz Bitlis Osmanlı Ocakları İl Başkanlığına destek ziyaretinde bulundu. Bitlis Osmanlı Ocakları İl Başkanı Orhan Ünal ve yönetimin düzenlediği toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti İl Başkanı Nesrullah Tangay, AK Parti Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Osmanlı Ocakları İlçe Başkanlıkları ve yönetimi katıldı.

Toplantıda 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması, Evet demenin gerekliliği, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile koalisyonların ve hükümet kurulamama krizlerinin tarihe karışacağı gibi gündemde öne çıkan konular konuşuldu.

"Darbeci ruhun izlerini tarihe bırakacağız"

Osmanlı Ocakları Bitlis İl Başkanı Orhan Ünal, ziyaretten mutlu olduklarını el ele vererek bu tür desteklerle karşılıklı olarak daha da güçleneceklerini belirtti. Ünal, "Milletimiz için bir ve bütün olma zamanıdır. Birlik olmadan dirlik olmaz tarihte örnekleri vardır. Birlik içindeki toplumlar başarılı olmuş, medeniyetler kurmuş olanlar ise parçalanıp silinmiştir. Adaletli ve hakkaniyetli olanlar birlik ve beraberlikten yana olurlar bugün burada toplanarak Sayın genel başkan yardımcımız ve bütün misafirlerimizle bu inançta olduğumuzu da göstermiş olduk. Yeni sistem ile artık söz milletin olacak, darbeci ruhun izlerini tarihe bırakmış olacağız" dedi.

AK Parti'nin dört seçim de birinci olan ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan cumhuriyet tarihindeki tek parti olduğunu aktaran Ünal, "Başarısını her seçimde yükselterek milletle kucaklaşan bir parti. Bugün burada bulunmaları bizi onurlandırdı, mutlu etti" ifadelerini kullandı. - BİTLİS

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Osmanlı Ocakları'nın Çalışmalarına AK Parti Destek Verdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement