Yenilmezler 27 Nisan'da Sinemalarda - Son Dakika
Güncel

Yenilmezler 27 Nisan'da Sinemalarda

Yenilmezler 27 Nisan\'da Sinemalarda

Marvel Studios, Paramount Pictures ortaklığıyla sunar.

08.02.2012 09:39

Tür: Aksiyon-macera

Gösterim tarihi: 27 Nisan 2012

Kadro: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård ve Samuel L. Jackson

Yönetmen: Joss Whedon

Yapımcı: Kevin Feige

İdari Yapımcılar: Alan Fine, Stan Lee, Jon Favreau, Patricia Whitcher, Louis D'Esposito

Senaryo: Joss Whedon

Marvel Studios "Yenilmezler"i sunar –– Klasikleşmiş Marvel Süper Kahramanları Iron Man, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Hawkeye ve Black Widow'un yer aldığı, görüp görebileceğiniz en iyi süper kahraman takımı iş başında... Dünyanın güvenliğini ve geleceğini tehdit eden beklenmedik bir düşman ortaya çıkınca, S.H.I.E.L.D olarak bilinen uluslararası istihbarat ve güvenlik örgütünün başındaki Nick Fury, dünyayı felaketin eşiğinden döndürmek için bir ekibe ihtiyaç duyar. Böylece, ekibi kurmak için yerküreye yayılan zorlu bir macera başlar.

Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Samuel L. Jackson'ın paylaştığı, Joss Whedon'ın yönettiği "Yenilmezler", ilki 1963 yılında yayınlanıp o günden bu yana her daim popülerliğini koruyarak bir çizgi roman klasiği hâline gelmiş olan Marvel dizisi "Yenilmezler" üzerine kurulu bir macera. "Yenilmezler" 2012'de bir araya geldiğinde aksiyon ve nefes kesici özel efektlerle dolu heyecanlı ve çok konuşulacak bir film seyretmeye hazır olun.

"Yenilmezler"de beklenmedik bir düşman dünyanın güvenliğini tehdit edince, süper kahramanlar yerküreyi felaketin eşiğinden döndürmek için güçlerini birleştiriyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yenilmezler 27 Nisan'da Sinemalarda - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement