17 yaşındaki genç kız yatağında ölü bulundu - Son Dakika

17 yaşındaki genç kız yatağında ölü bulundu

24.01.2022 17:08
17 yaşındaki genç kız yatağında ölü bulundu

Muğla'nın ailesiyle birlikte yaşayan 17 yaşındaki genç kız, yatağında ölü bulundu. Herhangi bir hastalığı olmayan genç kızın vücudunda herhangi bir yara izine rastlanmadı, sadece boynunda kızarıklık olduğu tespit edildi.

Bodrum ilçesinde Mazı Mahallesi Çocuk Mezarlığı mevkiinde ailesi ile birlikte yaşayan 17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu, annesi tarafından yatağında hareketsiz halde bulundu. Yardım istenmesi üzerine sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Yapılan incelemede genç kızın yaşamını yitirdiği tespit edildi.

BOYNUNDA KIZARIKLIK TESPİT EDİLDİ

Herhangi bir hastalığı olmayan genç kızın vücudunda bir yara izine rastlanmadığı, sadece boynunda kızarıklık olduğu bildirildi. Gamze'nin cesedi ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR
500
Bu sergiyi gezmek için denizin dibine 15 metre dalmak gerekiyor Bu sergiyi gezmek için denizin dibine 15 metre dalmak gerekiyor Firari eş katili 1,5 yıl sonra yakalanarak tutuklandı Firari eş katili 1,5 yıl sonra yakalanarak tutuklandı Bodrum'da makine arızası yapan tekne KEGM ekiplerince kurtarıldı Bodrum'da makine arızası yapan tekne KEGM ekiplerince kurtarıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 17 yaşındaki genç kız yatağında ölü bulundu - Son Dakika


Advertisement