Son Dakika Haberleri: 23 Nisan Etkinliği Büyük İlgi Gördü

23 Nisan Etkinliği Büyük İlgi Gördü

2 ay önce

Samsun'da Kazım Orbay İlkokulunda düzenlenen 23 Nisan etkinliği büyük ilgi gördü.

23 Nisan Etkinliği Büyük İlgi Gördü, System.String[]
Samsun'da Kazım Orbay İlkokulunda düzenlenen 23 Nisan etkinliği büyük ilgi gördü.

Samsun'un merkez ilçesi olan İlkadım ilçesi Kadıköy Mahallesi'nde bulunan ve bin 700 öğrencinin eğitim ve öğrenim gördüğü Kazım Orbay İlkokulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlik ve kermes düzenlendi. Okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe öğrenci velileri ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Öğrenciler etkinlikte çeşitli yörelere ait birbirinden güzel halk oyunları gösterisi düzenleyip, geri dönüşüm sergisi düzenlendiler, dans gösterisi düzenleyip şarkı ve türkü söyleyip şiir okudular.

Bu yılki 23 Nisan etkinliğinin daha da ilgi gördüğünü belirten okul müdürü Şahin Akın, "Dünyada tek olan 23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla okulumuzda düzenlenen çeşitli etkinlikler ve eğlencenin yanı sıra hediye çekilişi de düzenledik. Bizleri yalnız bırakmayan velilerimize teşekkür ediyoruz" dedi. - SAMSUN
Haber Yayın Tarihi : 23.04.2019 12:33 Kaynak: İHA

YORUMLAR


İsmail Küçükkaya canlı yayında duyurdu: Fox TV, The Marmara otele dava açıyor HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek TRT eski başspikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!