7. Kocaeli Kitap Fuarı Sona Erdi - Son Dakika

7. Kocaeli Kitap Fuarı Sona Erdi

24.05.2015 21:30
7. Kocaeli Kitap Fuarı Sona Erdi, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7'ncisi düzenlenen "Kocaeli Kitap Fuarı" sona erdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7'ncisi düzenlenen "Kocaeli Kitap Fuarı" sona erdi.

Uluslararası Fuar Merkezi'nde, 350 yayınevi, 450 etkinlik, 42 sahaf ve 67 sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirilen fuara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Yazar Nuri Pakdil'in onur konuğu olduğu fuarda, Ayşe Kulin, Rasim Özdenören, Ahmet Taşgetiren, Hanefi Avcı, Canan Karatay, Bejan Matur, Engin Noyan, Sunay Akın, Yusuf Kaplan, Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Balçiçek İlter, Bülent Akyürek, Doğan Cüceloğlu ve Kadir Mısıroğlu, ziyaretçilerle bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesince gerçekleştirilen "Kocaeli'den Üsküp'e kitap bağışı" sosyal sorumluluk projesi kapsamında ziyaretçiler, Üsküp'de kurulacak kütüphaneye gönderilmek üzere oluşturulan "kitap kumbaraları"na bağışta bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin kayıtlarına göre, 16 Mayıs'ta açılan fuarı 9 günde 664 bin 466 kişi ziyaret etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 7. Kocaeli Kitap Fuarı Sona Erdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Diyarbakır'da 'dur' ihtarına uymayan sürücü, polise çarpıp ağır yaraladı Yusuf'lu Lille ile Hakan'lı Milan 1-1 berabere kaldı Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler MetroPoll anketinde çarpıcı sonuçlar! MHP'lilere Erdoğan'ı, AK Partililere de Bahçeli'yi sordular Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Avrupa Parlamentosu, AB'nin Türkiye'ye yaptırım uygulamasını istedi