Son Dakika Haberleri: TIR Şoförü Arıza Yapan Aracını Parfümle Çalıştırdı

TIR Şoförü Arıza Yapan Aracını Parfümle Çalıştırdı

6 ay önce

Afyonkarahisar'da TIR şoförü arıza yapan aracını parfümle çalıştırdı. Mazotu bitince hava yapan TIR'a parfüm sıkarak çözüm bulan şoför Ahmet Yavuz, ''Parfüm, eter hatta kavun kokular var onlar bile olur.'' diye konuştu.

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde arızan yapan TIR'ı parfümle çalıştıran şoför Ahmet Yavuz, görenleri hayrete düşürdü. Mozutu biten TIR hava yapınca, hava filtresinde içeri parfüm sıkan şoför Yavuz, 'Araç zorlansada çalışıyor.' dedi.

''ETER HATTA KAVUN KOKULARI BİLE ÇALIŞTIRIR''

Afyonkarahisar Şuhut ilçesinde bir yakıt istasyonunda parfüm ile çalışan tır görenleri hayrete düşürdü. Tır şoförü Ahmet Yavuz aracını parfümle çalıştırarak milleti şaşkına çevirdi. Tır şoförü Ahmet Yavuz konuyla alakalı açıklamalarında, "Tırın deposunda tamamen mazot bitti araba hava yaptı kupayı kaldırıp enjektörleri söküp zahmetli bir işe girmektense hava filtresinden gelen içeriye hava veriyor, oraya parfümü sıkıyoruz. Oraya bu parfümü sıktıkça hava veriyor. Parfümü sıktıkça o içeride devir daim yapıyor. Böylece araba çalışıyor yani zorlanıyor ama böylece çalışıyor. Parfüm, eter hatta kavun kokuları var onlar bile olur. Gazını aldığımız parfümler çok etkili. Bize verdiği zararlar araca normalde etki yapıyor. Kimyasallardan dolayı araba çalışıyor" dedi.
Nasıl Yapıldığını Sadece İki Kişi Biliyor! Günde Bin Tane Üretilip Türkiye'nin Dört Bir Yanına Satılıyor Çanakkale'ye Bağlı Tevfikiye Köyü, Arkeo-Köye Dönüştürüldü

Poşet Formalı Küçük Messi'nin Annesi Konuştu: Her Gün Ölüm Korkusuyla Yaşıyoruz