Son Dakika Haberleri: Ağaçkakan'ın Yeni Teklisi "Kesin Şamatayı" Kliplendi!

Ağaçkakan'ın Yeni Teklisi "Kesin Şamatayı" Kliplendi!

7 ay önce

Özgün hip-hop sanatçısı Ağaçkakan, etnik elementler ile melankolik bir temanın sentezlendiği "Kesin Şamatayı" adlı yeni teklisinin klibini yayımladı!

Ağaçkakan'ın Yeni Teklisi

Geçtiğimiz Cuma günü yayımlanan "Kesin Şamatayı" şarkısına eşlik eden klibin yönetmenliğini Tuğçe Kep üstlenirken klibin hikayesi Eren Karatepe imzası taşıyor. Oyuncu Baran Akbulut'un da bulunduğu klip, anne ve babasının arasındaki olumsuz ilişkiden etkilenen bir çocuğun bakış açısını yansıtıyor.

Altyapısında elektronik müzik ilhamını hissettiren şarkı, etnik flüt sesleri ve arasında kaybolacağınız sözleri ile dinleyiciyi kendi dünyasına çekiyor. Ağaçkakan, "Kesin Şamatayı" teklisinde, deneysel söz yazarlığı ve farklı müzik türlerini harmanlamasıyla kendi müzikal kimliğini ortaya koyuyor.

Ankara'da doğup Samsun'da büyüyen, Eskişehir'de M4NM'i kurduktan sonra İstanbul'da yaşamaya başlayan Burkay Yalnız'ın solo projesi Ağaçkakan, 2013 ve 2014'te yayımladığı EP'lerin ardından 2017 yılının Eylül ayında M4NM bünyesinde "A Naşkvit" isimli ilk LP'sini müzikseverlerle paylaştı. Müzikseverlerden büyük beğeni topladığı "İhtiyar" adlı teklisini ise Haziran ayında Epic Istanbul etiketiyle yayımlamıştı.

Haber Yayın Tarihi : 03.10.2018 10:52 Kaynak: BültenlerKılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın İlk Sözleri: Saldırmadım 97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Ünlü İş Adamı Nedim Delibaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çağrı