Agad, Vali Sodan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Agad, Vali Sodan'ı Ziyaret Etti

16.08.2012 21:00
Agad, Vali Sodan'ı Ziyaret Etti, System.String[]

Adıyaman Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve beraberindeki heyet, merkez valiliğine atanan Vali Ramazan Sodan'ı makamında ziyaret etti.

Adıyaman Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve beraberindeki heyet, merkez valiliğine atanan Vali Ramazan Sodan'ı makamında ziyaret etti.

Sodan, Adıyaman'da 4.5 yıl gibi uzun bir süre görev yaptığını ve kenti hiçbir zaman unutmayacağını belirtti. Kentte zamanının hep dolu dolu geçtiğini dile getiren Sodan, "Çok huzurlu ve gönül hoşnutluğu içerisinde Adıyaman'dan ayrılıyorum. Adıyaman'ı ve Adıyaman'ın huzurlu ve mutlu insanlarını tanımış oldum. Bu konuda kendimi çok şanslı görüyorum" dedi.

Herkesten kendisi için hakkını helal etmesini isteyen Sodan, "Benden yana hakkım varsa helal olsun. Adıyaman'ı hep anacağım. Tüm Adıyamanlıların Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum. Ayrıca ziyaretlerinden dolayı Adıyaman Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslana ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum" diye konuştu.

AGAD Başkanı İbrahim Aslan ise vali Ramazan Sodan'a görevde bulunduğu 4.5 yıl sürecinde kentin kalkınması için Adıyaman halkının refah, huzur ve güvende yaşaması için göstermiş olduğu çaba, gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Aslan, Vali Sodan'a yeni göre yerinde ve hayatında başarılar diledi.

Muhabir: Zafer Fatih Beyaz

Yayıncı: Sevil Çelik - ADIYAMAN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Agad, Vali Sodan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray yönetiminin başlattığı bağış kampanyasına taraftarlar ilgi göstermedi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ardından iki AK Partili isim daha Saadet Partili Asiltürk'ü ziyaret etmiş Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon beklentisini yüzde 9,4'te sabit bıraktı ABD'li bilim insanları katmanlı maske takmayı önerdi: Koronaya karşı yüzde 90 koruma sağlıyor Fabrika atıkları nedeniyle dere yatağından taşan köpükler mahalleliyi tedirgin ediyor Genç çiftin öldürülerek toprağa gömüldüğü köyde jandarma nöbet tutuyor Üniversite öğrencisi pandemiyi fırsata çevirdi, kaz çiftliği kurdu Erdoğan'ın yeme-içme sektörüne verdiği destek ödemesi müjdesinin ayrıntıları ortaya çıktı! Peki kim ne kadar alacak?