AK Parti Aydın Milletvekili Kılınç'tan Yeni Yıl Kutlaması - Son Dakika

AK Parti Aydın Milletvekili Kılınç'tan Yeni Yıl Kutlaması

01.01.2012 10:20
AK Parti Aydın Milletvekili Kılınç'tan Yeni Yıl Kutlaması, System.String[]

AK Parti Aydın Milletvekili Gültekin Kılınç, yayımladığı mesajla yeni yılı kutladı.

AK Parti Aydın Milletvekili Gültekin Kılınç, yayımladığı mesajla yeni yılı kutladı.

Kılınç yayımladığı yeni yıl mesajında, yeni umutlarla karşıladıkları 2012 yılının, insanlığa barış getirmesini, Türkiye'de, dayanışma, birlik ve kardeşliği daha da güçlendirmesini temenni etti.

Geride bırakılan yılda AK Parti iktidarı tarafından ülke genelinde ve Aydın'da, geleceğe dönük önemli yatırımlar gerçekleştirildiğini belirten Kılınç,

"Yatırımlarımız devam edecek ve yeni projelerimiz hayata geçirilecektir. El ele vererek gerçekleştirilecek olan yatırımlarla bölgemiz, her alanda vatandaşlarımıza ekonomik bağlamda girdi sağlayacak, parmakla gösterilen bir bölge olacaktır" dedi.

Öte yandan Gültekin Kılınç, yılbaşı dolayısıyla İsabeyli beldesinde bulunan çocuk yuvasını da ziyaret ederek, çocukların yeni yılını kutladı.

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Aydın Milletvekili Kılınç'tan Yeni Yıl Kutlaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim
20:42