ANKARA-Akşener: Kimsenin ağzından " sokağa çıkmak" diye bir cümle çıkmamış - Son Dakika

ANKARA-Akşener: Kimsenin ağzından " sokağa çıkmak" diye bir cümle çıkmamış

05.01.2022 15:37

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı bünyesinde 4 parti liderinin 'sokağa çıkın' çağrısında bulunmadığını söyleyerek, "Kimsenin ağzından 'sokağa çıkmak' diye bir cümle çıkmamış.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı bünyesinde 4 parti liderinin 'sokağa çıkın' çağrısında bulunmadığını söyleyerek, "Kimsenin ağzından 'sokağa çıkmak' diye bir cümle çıkmamış. Bir Cumhurbaşkanı, bir partinin genel başkanı çıkıp diyor ki, 'Sokağa döküleceklermiş, inin de görelim' Nereden bakarsanız acayip ve saçmalık" dedi.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti. İYİ Parti Genel Merkezi'nde gerçekleşen görüşme sonrası iki lider ortak basın toplantısı düzenledi. Akşener, görüşmede gündemdeki konuları değerlendirdiklerini ve faydalı görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi. Akşener, bir basın mensubunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Utanmadan, sıkılmadan sokaklara döküleceklermiş, meydanlara döküleceklermiş. Siz 15 Temmuz'u görmediniz mi? Nereye dökülürseniz, dökülün, 15 Temmuz'da sokağa dökülenlere bu millet nasıl dersini verdiyse siz de dökülün, siz de aynı dersi evvelallah alırsınız' sözlerinin hatırlatılması üzerine, Millet İttifakı bünyesinde 4 parti liderinin 'sokağa çıkın' çağrısında bulunmadığını söyledi. Diğer siyasi partilerin genel başkanlarının da böyle bir çağrısı olmadığını ifade eden Akşener, "Kimsenin ağzından 'sokağa çıkmak' diye bir cümle çıkmamış. Bir Cumhurbaşkanı, bir partinin genel başkanı çıkıp diyor ki, 'Sokağa döküleceklermiş, inin de görelim' Nereden bakarsanız acayip ve saçmalık" dedi.

ANKARA-Akşener: Kimsenin ağzından sokağa çıkmak diye bir cümle çıkmamış
ANKARA-Akşener: Kimsenin ağzından sokağa çıkmak diye bir cümle çıkmamış
ANKARA-Akşener: Kimsenin ağzından sokağa çıkmak diye bir cümle çıkmamış
ANKARA-Akşener: Kimsenin ağzından sokağa çıkmak diye bir cümle çıkmamış
ANKARA-Akşener: Kimsenin ağzından sokağa çıkmak diye bir cümle çıkmamış

YORUMLAR
500
Akşener'den '27 Mayıs' Mesajı: 'Millî İrademize Saldırmaya, Demokrasimize Leke Sürmeye Çalışan Tüm Eller; Er ya da Geç Kırılmıştır' Akşener'den '27 Mayıs' Mesajı: 'Millî İrademize Saldırmaya, Demokrasimize Leke Sürmeye Çalışan Tüm Eller; Er ya da Geç Kırılmıştır' Konseri iptal edilen Melek Mosso'ya, İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den destek: Gideni götürür, sandık affetmez Konseri iptal edilen Melek Mosso'ya, İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den destek: Gideni götürür, sandık affetmez Akşener, İzmit'ten Seslendi: 'Sarayından Çık Erdoğan' Akşener, İzmit'ten Seslendi: 'Sarayından Çık Erdoğan'
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ANKARA-Akşener: Kimsenin ağzından ' sokağa çıkmak' diye bir cümle çıkmamış - Son Dakika


Advertisement