Antalya Ailesi Mektup Bırakıp Giden Kızlarını Bekliyor Hd - Son Dakika

Antalya Ailesi Mektup Bırakıp Giden Kızlarını Bekliyor Hd

15.06.2018 19:44
Antalya Ailesi Mektup Bırakıp Giden Kızlarını Bekliyor Hd, System.String[]

Antalya Ailesi mektup bırakıp giden kızlarını bekliyor HDAilesi mektup bırakıp giden kızlarını bekliyorANTALYA'nın Manavgat ilçesinde Şule - Muzaffer Büyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi Yaren Nur Yaray (15), ailesine mektup bırakıp evi terk etti.

Antalya Ailesi mektup bırakıp giden kızlarını bekliyor HD

Ailesi mektup bırakıp giden kızlarını bekliyor

ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde Şule - Muzaffer Büyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi Yaren Nur Yaray (15), ailesine mektup bırakıp evi terk etti. Bir haftadır kızlarını arayan ailesi, "Bayram günü içimiz kan ağlıyor" diyerek gelecek iyi haberi bekliyor.

Şule - Muzaffer Büyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi bölümü 9'uncu sınıf öğrencisi Yaren Nur Yaray, bir süre önce cep telefonuna internetten 'Toon Blast' adlı oyun programını indirdi. Programda bulunan mesajlaşma uygulamasıyla oyun oynayan insanlarla arkadaşlık kuran Yaren Nur Yaray, İstanbul'da oturan bir gençle arkadaşlığını ilerletti. Bu gençle bir süre sonra WhatsApp uygulaması üzerinden de yazışmaya başlayan Yaren Nur Yaray'ın telefonuna gelen mesajla annesi arkadaşlığı fark etti. Kızıyla tartışan Filiz Yaray, telefondaki bütün soysal medya uygulamalarını sildi. Bir süre sonra uygulamaları yeniden yükleyen Yaren Nur, gençle görüşmeye devam etti. Filiz Yaray, kızının durumundan eşi Naci Yaray'ı haberdar etti. Yaray çifti, kızlarını hem azarladı hem de nasihat etti.

'AİLESİNE MEKTUP BIRAKIP GİTTİ'

Ailesinin baskı kurduğunu düşünen Yaren Nur, geçen pazartesi gecesi yatağının üzerine veda mektubu bırakıp birkaç parça eşyasını da alıp evden ayrıldı.

Yaren Nur, bıraktığı mektupta, "Bunca zaman bana baktığınız için teşekkür ederim. Ama bana bu aralar yabancı olmanız canımı acıtıyor. Her şey için hakkınızı helal edin, ben yokken kardeşim Eser'in üzerine fazla gitmeyin. Çünkü daha küçük. Onun omuzları benim sorumluluğumu taşıyamayacak kadar küçük. Sizi seviyorum. Annem benden nefret etse de babam benimle konuşmasa da ben artık yokum. Hakkınızı helal edin, ben yokken çok mutlu olun. Diğer insanlar gibi beni aramayın. Kızınız Yaren."

'HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUZ'

Sabah kızlarının evden olmadığını gördüklerinde büyük üzüntü yaşayan Yaray çifti, polis ve jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Elektrik teknisyeni baba Naci Yaray (42), kızının hayatından endişe ettiğini belirtti. Kızının birkaç parça giyim eşyası alarak evden ayrıldığını anlatan Naci Yaray, "Kızım oyun grubundan bir gençle 52 gün arkadaş olduğunu öğrendik. Annesine 'ben değilim, başka bir arkadaşım' diye yalan söylemiş. Kızım başı kapalı, Kur'an okuyan bir kızdı. Yeminlerine hem annesi hem de ben inandık. İnanmayıp ne yapabiliriz ki, o bizim kızımız" dedi.

Naci Yaray, kızının evden ayrıldığı gün alt komşularının sabaha karşı merdivenin başında konuşmalar ve bir araba sesi duyduğunu da belirtti.

'BAYRAM GÜNÜ İÇİMİZ KAN AĞLIYOR'

Şeker hastası olan ev kadını anne Filiz Yaray ise şunları kaydetti:

"Sabah oğlum 'Anne ablam yok, gitmiş' dedi. Yatağının üzerine bir not bırakmış. Hemen eşimi uyandırdım. Polise başvurduk. O gün bugündür gözümüze bir damla uyku girmedi. Sağ salim kızımıza kavuşmak istiyoruz. Herkes neşe içinde bayram yaparken, bizim içimiz kan ağlıyor."

"Kızım ne olursun gel. Bak herkes gülerek eğlenerek bayram yapıyor. Biz perişan olduk. Sağ salim, başına bir şey gelmeden gel" diye gözyaşı döken Filiz Yaray, kızını görenlerin polise haber vermesini istedi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Antalya Ailesi Mektup Bırakıp Giden Kızlarını Bekliyor Hd - Son Dakika


Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu