Son Dakika Haberleri: Kahreden Detay Ortaya Çıktı! Askerimizi Kuran'ı Kerim'i Tuzaklayarak Şehit Etmişler

Kahreden Detay Ortaya Çıktı! Askerimizi Kuran'ı Kerim'i Tuzaklayarak Şehit Etmişler

9 gün önce

Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Uzman Çavuş Orhan Sürmen'in bombayla tuzaklanan Kur'an-ı Kerim'i yerden kaldırmak isterken şehit olduğu ortaya çıktı.

Afrin'de teröristlerin Kur'an-ı Kerim'i tuzaklayarak hazırladığı bombalı tuzak Uzman Çavuş Orhan Sürmen'i şehit etti. Mehmetçiğin Kur'an-ı Kerim'e olan hassasiyetini bilen PKK/PYD'li teröristler, terk ettikleri bölgede Kur'an-ı Kerim'i bombayla tuzakladı.

KUR'AN'I KALDIRMAK İSTERKEN ŞEHİT DÜŞMÜŞ

TRT World Haber Müdürü Fatih ErTwitter hesabından Uzman Çavuş Orhan Sürmen'in yere atılan Kur'an'ı kaldırmak isterken şehit olduğunu duyurdu.

13 MART'TA ŞEHADET HABERİ GELMİŞTİ

 Türk Silahlı Kuvvetleri, yapılan yazılı açıklamada, "Zeytin Dalı Harekatı kapsamında 13 Mart 2018 tarihinde Afrin bölgesinde icra edilen operasyonlar esnasında, bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.
Terör Örgütü PKK, Sincar'dan Çekiliyor Afrin'de Şehit Olan Oğlunu Şehadete Uğurlayan Acılı Baba Yürekleri Dağladı

Eskişehirspor, Şehit Binbaşı Mithat Dunca'nın Vasiyetini Yerine Getirdi Çavuşoğlu'ndan Uruguaylı Mevkidaşına Çiftlik Bank Telefonu