Babasının asker olduğunu söyleyen Tuba Ünsal'dan duygulandıran sözler - Son Dakika

Babasının asker olduğunu söyleyen Tuba Ünsal'dan duygulandıran sözler

29.02.2020 13:42
Babasının asker olduğunu söyleyen Tuba Ünsal'dan duygulandıran sözler, System.String[]

Oyuncu Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla şehit ailelerinin duygularını ne kadar iyi anladığını gösteren ifadeler kullandı

İdlib'de verdiğimiz 33 şehidin ardından sosyal medya bu yaşananlara tepki gösteren çok sayıda paylaşımla doldu taştı. Hemen herkes şehitlerimiz için Allah'tan rahmet ve geride kalan aileleri için sabır dilerken oyuncu Tuba Ünsal konuya çok daha farklı bir bakış açısıyla yaklaştı.

'Babam Suriye sınırında görevliydi'

Yaşananlara bir asker kızı olarak baktığını söyleyen Ünsal, son derece dikkat çekici şu ifadeleri kullandı:

"Benim babam askerdi. Suriye sınırında görevliydi uzunca bir süre… Biz belki de haftalarca haber alamazdık. Şiir yazan, türkü söyleyen naif bir adamdı aslında, ailesi istemiş 'geleceği garanti' olsun diye. Emekli olduktan sonra da 'sivil' hayata alışamıyorum dedi durdu ve sonunda da beyin kanserinden kaybettik.

'Tarifsiz bir acı...'

Aklı bu dünyaya ermeyen kafadan hastalanmış derler. Şimdi tüm bu yaşananlara bir asker kızı olarak bakıyorum da, o küçücük Tuba babasına ulaşamadığında günlerce uyku uyumazdı. Gencecik canlar, aileler, geride kalan eşler… Tarifsiz bir acı…"

Babasının asker olduğunu söyleyen Tuba Ünsal'dan duygulandıran sözler

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Babasının asker olduğunu söyleyen Tuba Ünsal'dan duygulandıran sözler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Bayram günü facia! Çalışma yaptıkları su kuyusuna düşen 3 arkadaş öldü Bayram günü facia! Çalışma yaptıkları su kuyusuna düşen 3 arkadaş öldü Son Dakika: Haramidere'de metrobüsü rehin alan şahıs, araçtan indirilerek gözaltına alındı Son Dakika: Haramidere'de metrobüsü rehin alan şahıs, araçtan indirilerek gözaltına alındı AB'den çaresizliğin itirafı: AB'nin İsrail-Filistin meselesini çözme kapasitesi yok AB'den çaresizliğin itirafı: AB'nin İsrail-Filistin meselesini çözme kapasitesi yok Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Defne Samyeli'nin Defne Samyeli'nin "Yaza hazırız" paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu İftarın ardından kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti İftarın ardından kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti
Advertisement