Başkan Duruay'dan Engelli Vatandaşlara Sosyal Tesis Müjdesi - Son Dakika

Başkan Duruay'dan Engelli Vatandaşlara Sosyal Tesis Müjdesi

13.10.2014 10:11
Başkan Duruay'dan Engelli Vatandaşlara Sosyal Tesis Müjdesi

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Engelliler Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Olağan kongresinde Engellilere Sosyal Tesis Müjdesi verdi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Engelliler Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Gölbaşı Belediyesi Atatürk Sahil Parkı Aile Çay Bahçesi'nde düzenlenen birinci Olağan kongresine katıldı. Başkan Duruay kongrede yaptığı konuşmasında engelli vatandaşlara en kısa sürede günlük vakitlerini geçirebilecekleri Sosyal Tesis yapılacağı müjdesini verdi.

Başkan Duruay konuşmasında, "Ben sizleri engelli olarak görmüyorum. Bütün insanlar birer engelli adayıdır. Benim sizlerden isteğim hayata küsmemeniz, hayatla barışık olmanızdır. Bu da bizleri mutlu eder. Bizlerde bu mutluluğa ortak olmak istiyoruz. Bizde Belediye olarak sizler için elimizden ne eliyorsa yapmaya çalışacağız. Belediye olarak engelli vatandaşlarımız için Sosyal tesislerini en kısa süre içerisinde yaparak hizmete açacağız" Dedi.

YORUMLAR
500
'19 Mayıs Konseri'nde coşku doruktaydı '19 Mayıs Konseri'nde coşku doruktaydı Tatvan'da lise öğrencilerinden kahvaltı etkinliği Tatvan'da lise öğrencilerinden kahvaltı etkinliği Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nden Coşkulu 19 Mayıs Kutlaması Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nden Coşkulu 19 Mayıs Kutlaması
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Duruay'dan Engelli Vatandaşlara Sosyal Tesis Müjdesi - Son Dakika


Advertisement