Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda, Şehit Kızının Nikahını Kıydı

Başkan Kayda, Şehit Kızının Nikahını Kıydı

7 ay önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 29 Eylül 2015 tarihinde terör örgütünün bombalı saldırısı sonucu Batman’da şehit düşen Özel Harekat Polis Memuru Nedim Erbay’ın kızının nikâhını kıydı.

Başkan Kayda, Şehit Kızının Nikahını Kıydı, System.String[]
 Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 29 Eylül 2015 tarihinde terör örgütünün bombalı saldırısı sonucu Batman'da şehit düşen Özel Harekat Polis Memuru Nedim Erbay'ın kızının nikahını kıydı.

 Salihli Belediyesi evlendirme dairesinde şehit kızı İlknur Erbay ile Oğuz Önal'ın nikahı kıyan Başkan Kayda, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Çifte, hem günün hatırası olması hem de kullandıkça kendilerini hatırlatması için fincan takımı hediye eden Başkan Kayda, Türkiye'de bir daha üzücü olaylara tanık olmak istemediklerini söyleyerek, "Şehidimizin emaneti olan İlknur kızımızın mutluluğuna dahil olduk. Bu mutlu günde şehidimizin yokluğuyla bir tarafımız buruk. Birbirinize her zaman destek olun. Allah size ömür boyu mutlu olmayı nasip etsin inşallah. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum" dedi. - MANİSA10 Bin 500 Liseli Memur Alınacak Acun Ilıcalı "Acun Yerine Mehmetçik Vakfı'na SMS Gönder" Diyenleri Utandırdı

İvedik, Türk Silahlı Kuvvetlerine 3 İHA Hediye Etti