Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda, Şehit Kızının Nikahını Kıydı

Başkan Kayda, Şehit Kızının Nikahını Kıydı

2 ay önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 29 Eylül 2015 tarihinde terör örgütünün bombalı saldırısı sonucu Batman’da şehit düşen Özel Harekat Polis Memuru Nedim Erbay’ın kızının nikâhını kıydı.

Başkan Kayda, Şehit Kızının Nikahını Kıydı, System.String[]
Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda, 29  Eylül 2015 tarihinde terör örgütünün bombalı saldırısı sonucu  Batman'da şehit düşen Özel Harekat Polis Memuru Nedim Erbay'ın kızının nikahını kıydı.

Salihli Belediyesi evlendirme dairesinde şehit kızı İlknur Erbay ile Oğuz Önal'ın nikahı kıyan Başkan Kayda, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Çifte, hem günün hatırası olması hem de kullandıkça kendilerini hatırlatması için fincan takımı hediye eden Başkan Kayda,  Türkiye'de bir daha üzücü olaylara tanık olmak istemediklerini söyleyerek, "Şehidimizin emaneti olan İlknur kızımızın mutluluğuna dahil olduk. Bu mutlu günde şehidimizin yokluğuyla bir tarafımız buruk. Birbirinize her zaman destek olun. Allah size ömür boyu mutlu olmayı nasip etsin inşallah. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum" dedi. - MANİSA

Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi