Başkan Toçoğlu: "Sakarya Kardeşlik Coğrafyasıdır" - Son Dakika

Başkan Toçoğlu: "Sakarya Kardeşlik Coğrafyasıdır"

08.03.2014 18:01
Başkan Toçoğlu:

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Mart Kültür Sanat Etkinlikleri muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Mart Kültür Sanat Etkinlikleri muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı. Sevilen sanatçılar Mehtap Demir, Züleyha, Eda Karaytuğ ve İmran Salkan'ın sahne aldığı gecede Dünya Kadınlar Günü kutlandı.

Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen programa Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Vali Mustafa Büyük ve eşi Emine Hayriye Büyük, MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Her zaman ifade ettiğimiz gibi Sakarya kardeşlik coğrafyasıdır, sevgi iklimidir. Tüm vatandaşlarımızın barış ve kardeşlik içerisinde yaşadığı bir şehirdir Sakarya. Düzenlediğimiz etkinliğe katılan sanatçılarımıza teşekkür ediyorum. Dünya Kadılar Günü kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Güzel şehrimin, güzel kadınları hepinizin Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. Bugün ilk kez şehrimizde gerçekleştirilecek konserin şehrimize çok uygun bir konsepti var. Sanatçılarımıza teşekkür ediyorum, yolları açık olsun. Çalışan kadınlarımızın, bütün annelerimizin yarınlarını aydınlık kılabilmek için elimizdeki tüm imkanları seferber ederek, mücadelemizi sürdürüyoruz" şeklinde konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından sahneye çıkan sanatçılar Mehtap Demir, Züleyha, Eda Karaytuğ ve İmran Salkan, Orta Asya'dan Balkanlara; Mezopotamya'dan Anadolu'ya uzanan farklı kültürlerde söyledikleri şarkılar ile dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Programın sonunda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, sanatçılara teşekkür ederek günün anısında hediye takdim etti. - SAKARYA

Başkan Toçoğlu: Sakarya Kardeşlik Coğrafyasıdır
Başkan Toçoğlu: Sakarya Kardeşlik Coğrafyasıdır
Başkan Toçoğlu: Sakarya Kardeşlik Coğrafyasıdır
Başkan Toçoğlu: Sakarya Kardeşlik Coğrafyasıdır
Başkan Toçoğlu: Sakarya Kardeşlik Coğrafyasıdır
Başkan Toçoğlu: Sakarya Kardeşlik Coğrafyasıdır

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Toçoğlu: 'Sakarya Kardeşlik Coğrafyasıdır' - Son Dakika


Son Dakika

Evlerin çatısında dahi çim çıkıyor! Dünyanın kuzey ucundaki Faroe Adaları'nda yer gök yeşil Selahattin Demirtaş, kendisini ve muhalefeti eleştirdi İntihar için inşaata çıkan vatandaş, karısının tek sözüyle aşağıya indi Marsilya Sportif Direktörü'nden İrfan Can açıklaması: Hamle yapacağız Bağcılar'da su satan çocuk videosu kurgu çıktı! YouTuber Fariz için yasal işlem başlatılacak Aslışah Alkoçlar hamile mi? Bomba iddia ortalığı karıştırdı Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı