54. Bursa Festivali Kenan Doğulu Konseri ile Son Buldu - Son Dakika

54. Bursa Festivali Kenan Doğulu Konseri ile Son Buldu

5 yıl önce

Bursa Büyükşehir Belediyesinin Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı koordinasyonuyla düzenlediği 54. Uluslararası Bursa Festivali, Kenan Doğulu konseriyle son buldu.

54. Bursa Festivali Kenan Doğulu Konseri ile Son Buldu, System.String[]

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) koordinasyonuyla düzenlenen 54. Uluslararası Bursa Festivali, ünlü sanatçı Kenan Doğulu konseriyle son buldu.


Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda düzenlenen festivalin kapanış konserinde sahne alan Doğulu, albümlerinde yer alan "Yaparım bilirsin, Kandırdım, Ben güzelden anlarım" gibi birbirinden güzel şakılarını Bursalı sevenleri için söyledi. Sahne performansı ile hayranlarını coşturan ünlü popçu 2 saat performans sergilerken, yaklaşık 5 bin müzik seven eşlik etti.


25 Mayıs'ta başlayan Festival kapsamında Zara, Yonca Lodi, Kıraç, Marika, Rafet El Roman, Funda Arar ve dünyaca ünlü rock grubu Europe da konser vermişti.

Haber Yayın Tarihi: 16.06.2015 02:34 Kaynak: DHASon Dakika

Karın ağrısıyla hastaneye giden hastanın çift safra kesesi olduğu ortaya çıktı
Pastane çalışanı, 10 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismardan tutuklandı SGK; emeklilere, memurlara ve işçilere toplu para iadesi yapacak