Son dakika Kültürpark haberleri, Kültürpark son dakika, son dakika Kültürpark

Son Dakika Kültürpark Haberleri

Son dakika Kültürpark haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kültürpark haberleri anında burada.


 • Dün Dün 11:53 Genç yeteneklerin 'ufuk' yürüyüşü Genç yeteneklerin 'ufuk' yürüyüşü

  İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi son sınıf öğrencileri, eğitim yolculuklarını horizon (ufuk) temalı mezuniyet sergisi ve defilesi ile tamamladı.

 • 04.07.2022 04 Tem 16:31 Bülent Ortaçgil, Sanattaki 50'nci Yılını İzmir'de ve Ankara'da Vereceği Konserlerle Kutlayacak Bülent Ortaçgil, Sanattaki 50'nci Yılını İzmir'de ve Ankara'da Vereceği Konserlerle Kutlayacak

  Müzisyen Bülent Ortaçgil, sanat yaşamındaki 50’nci yılını 1 Ağustos'ta İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda, 5 Ağustos’ta da Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) sanatçı dostlarıyla vereceği konserlerle kutlayacak.

 • 03.07.2022 03 Tem 15:13 'Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması' kortej yürüyüşüyle başladı "Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması" kortej yürüyüşüyle başladı

  Bursa'da bu yıl 34'üncüsü düzenlenen "Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması" 1200'e yakın yerli ve yabancı halk dansları ekibinin renkli kortejiyle başladı.

 • 03.07.2022 03 Tem 11:41 Başkan Soyer: Expo 2026 İçin Önemli Bir Aşama Geçildi Başkan Soyer: Expo 2026 İçin Önemli Bir Aşama Geçildi

  İzmir’in 2026 yılında ev sahipliği yapacağı Botanik EXPO için hazırlıklar sürüyor. EXPO alanı Yeşildere için hazırlanan imar plan değişikliği kararlarının onaylanarak askıya çıkarılması hakkında konuşan Başkan Tunç Soyer, “Böylelikle Kültürpark'tan daha büyük bir yeşil alanı şehre kazandıracak EXPO 2026 projesi için önemli bir aşama geçilmiş oldu” dedi.rn

 • 29.06.2022 29 Haz 20:07 Son dakika haberleri! İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanları, ücretlerinin zamanında ödenmesini istedi Son dakika haberleri! İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanları, ücretlerinin zamanında ödenmesini istedi

  Son dakika haberi: Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonuna (DİSK) bağlı Genel-İş İzmir 2 No'lu Şube Başkanı Arif Yıldız, İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi İZENERJİ'de çalışan üyelerinin Toplu İş Sözleşmesi (TİS) alacaklarının eksizsiz ve zamanında ödenmesini istedi.

 • 27.06.2022 27 Haz 11:44 Gençler İzmir'i Gezdi Gençler İzmir'i Gezdi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan "Genç İzmir" biriminin “Gençler İzmir'i Geziyor” projesi yoğun ilgi gördü. Kasım’da başlayan ücretsiz gezilere 18-30 yaş arası bin 279 Genç İzmir üyesi katıldı. Ekim’de okulların açılmasıyla birlikte yeni gezi rotaları ilan edilecek.

 • 18.06.2022 18 Haz 14:45 Kılıçdaroğlu: Gazeteciler hapiste, uyuşturucu baronları dışarıda! O baronlarının burnundan getirmezsem siyaseti bırakacağım Kılıçdaroğlu: Gazeteciler hapiste, uyuşturucu baronları dışarıda! O baronlarının burnundan getirmezsem siyaseti bırakacağım

  CHP lideri Kılıçdaroğlu, İzmir'de düzenlenen Üye Katılım Töreni'nde gazeteciler ve yazarların hapiste, uyuşturucu baronları ise dışarıda olduğunu belirterek, "O uyuşturucu baronlarının burnundan getirmezsem siyaseti bırakacağım. Bu mücadele hak mücadelesidir." dedi.

 • 18.06.2022 18 Haz 13:14 Kılıçdaroğlu, İzmir'de CHP'nin üye katılım töreninde konuştu Açıklaması Kılıçdaroğlu, İzmir'de CHP'nin üye katılım töreninde konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adalet yürüyüşü"nün bitmediğini, henüz yolun başında olduklarını ve Türkiye'ye demokrasi gelinceye değin yürüyüşü sürdüreceklerini söyledi.

 • 18.06.2022 18 Haz 12:32 İzmir Büyükşehir'den 5250 İşçiye Yüzde 35-40 Zam. Tunç Soyer: 'Biz Size Asla Patron Olmadık, Yan Yana Yol Yürüdük' İzmir Büyükşehir'den 5250 İşçiye Yüzde 35-40 Zam. Tunç Soyer: "Biz Size Asla Patron Olmadık, Yan Yana Yol Yürüdük"

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında 5 bin 250 işçiye yüzde 35-40 zam sağlayacak toplu iş sözleşmesi CHP Genel Başkanı Kemal Kıçıdaroğlu'nun da katıldığı törenle imzalandı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Mevzuat bizi işçi işveren olarak ayırsa da biz asla size patron olmadık. Karşı cephelerde değil aksine yan yana yol yürüdük, yürümeye de devam edeceğiz" diye konuştu.

 • 18.06.2022 18 Haz 12:21 Kılıçdaroğlu, İzmir'de: 'Kararlıyım. Ne Yaparlarsa Yapsınlar. Asla Yolumuzdan Dönmeyeceğiz' Kılıçdaroğlu, İzmir'de: "Kararlıyım. Ne Yaparlarsa Yapsınlar. Asla Yolumuzdan Dönmeyeceğiz"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi işçilerine; “Kararlıyım. Ne yaparlarsa yapsınlar. Hangi baskıyı uygularlarsa uygulasınlar. Hangi tazminat davalarını açarlarsa açsınlar. Hangi şiddete başvurursa başvursunlar, asla hak aramak için yolumuzdan dönmeyeceğiz, asla. Sadece isteğim; sandığa giderken elinizi vicdanınıza koyup oy kullanacaksınız. Sizin gibi milyonlar var. Yüz binler var. Ve düşündüğünüzden daha büyük bir işsizler ordusu var. Evde baba ile oğul yüz yüze bakamıyorlar. Baba işsiz, oğul işsiz. Böyle bir tabloyu asla kabul etmiyoruz, hak etmiyoruz. Yeni bir değişime ve yeni bir dönüşüme ihtiyacımız var” sözleri ile seslendi.

 • 15.06.2022 15 Haz 17:40 15-16 Haziran İşçi Direnişinin 52'inci Yıl Dönümünde 'İzmir'de Sınıf Hareketleri Paneli' Yapıldı 15-16 Haziran İşçi Direnişinin 52'inci Yıl Dönümünde "İzmir'de Sınıf Hareketleri Paneli" Yapıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi 15-16 Haziran işçi direnişinin 52. yıl dönümünde “İzmir’de Sınıf Hareketleri” paneli düzenledi. Panelin açılışında konuşan Başkan Tunç Soyer ülkedeki ekonomik krize değinerek, “Yaşadığımız adaletsizlik karşısında yapabileceğimiz tek bir şey var. Örgütlenmek ve aramızdaki dayanışmayı büyütmek. Bu ülkedeki gidişatı hep birlikte iyileştirmek mecburiyetindeyiz” dedi.

 • 15.06.2022 15 Haz 14:25 Arzu Çerkezoğlu: 'İşsizliğin, Açlığın, Yoksulluğun Tek Nedeni İktidarın Ekonomi Politikalarıdır, Asgari Ücret Derhal Güncellenmelidir' Arzu Çerkezoğlu: "İşsizliğin, Açlığın, Yoksulluğun Tek Nedeni İktidarın Ekonomi Politikalarıdır, Asgari Ücret Derhal Güncellenmelidir"

  15- 16 Haziran Büyük İşçi Direnişi'nin 52'inci yıl dönümü dolayısıyla İzmir'de açıklama yapan DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, "Bugün yaşadığımız işsizliğin, açlığın, yoksulluğun, yüksek enflasyonun, hayat pahalılığının, yükselen faturaların tek bir nedeni var. O da ülkeyi yöneten iktidarın ekonomik politikalarıdır. Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplanmalı, asgari ücret derhal güncellenmelidir" dedi.

 • 10.06.2022 10 Haz 09:14 Erol Evgin'in yaz turnesinin ilk durağı Bursa oldu Erol Evgin'in yaz turnesinin ilk durağı Bursa oldu

  Türk pop müziğinin duayeni Erol Evgin, yaz turnesinin startını dün akşam Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda düzenlenen konseriyle verdi.

 • 07.06.2022 07 Haz 22:13 Buray'dan Alkışlanacak Hareket Buray'dan Alkışlanacak Hareket

  Şarkıcı Buray'ın büyük hayranı olan görme engelli Ameliya Selma Oğuz, sanatçının İzmir konserinde duygulandıran bir sürprizle karşılaştı. Geçtiğimiz aylarda okuluna gelen Buray ile birlikte piyano çalıp şarkı söyleyen genç kız, bu kez en sevdiği sanatçı ile aynı sahnede Kış Bahçeleri şarkısını seslendirdi.

 • 07.06.2022 07 Haz 09:15 Ünlü şarkıcı Buray ve görme engelli hayranından duygulandıran düet Ünlü şarkıcı Buray ve görme engelli hayranından duygulandıran düet

  Ünlü şarkıcı Buray ve görme engelli hayranından duygulandıran düet Görme engelli hayranını önce okulunda ziyaret etti, ardından konserde birlikte şarkı söyledi Ünlü şarkıcı Buray'dan alkışlanacak hareket Ünlü şarkıcı Buray'ın büyük hayranı olan görme engelli Ameliya Selma Oğuz (11),...

 • 06.06.2022 06 Haz 13:59 Konak'ta Halk Dansları Şovu Konak'ta Halk Dansları Şovu

  Konak Belediyesi Halk Oyunları Şenliği, iki yıllık pandemi sürecinin ardından yeniden İzmirlilerle buluştu. 16’ncısı bu yıl düzenlenen şenlikte Konak Belediyesi’nin halk oyunları kurslarına katılan 300 halk dansçısı, 9 yörenin halk oyunlarını sergiledi. Yeniden bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Konak Belediyesi olarak, meclis üyelerimizle, çalışma arkadaşlarımızla, muhtarlarımızla birlikte kültür ve sanatta, Konak’ı ileriye götürmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz ama en büyük gücü sizlerden alıyoruz” dedi.

 • 05.06.2022 05 Haz 14:10 Patili dostlarıyla koştular Patili dostlarıyla koştular

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Patili Dostlar Koşusu, Kültürpark'ta yapıldı.

 • 04.06.2022 04 Haz 11:05 Başkan Soyer: 'Bahanelerin Arkasına Sığınmadan 3 Yılı Dolu Dolu Geçirdik' Başkan Soyer: "Bahanelerin Arkasına Sığınmadan 3 Yılı Dolu Dolu Geçirdik"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Vakfı'nın 2021-2022 Genel Kurulu'nda konuştu. Aynı zamanda İzmir Vakfı Başkanı da olan Tunç Soyer, “Geçen üç yılı pandemi, deprem, ekonomik kriz demeden, bahanelerin arkasına sığınmadan dolu dolu geçirdik. 2022 yılının turizm sektörüne can suyu olacağını düşünüyoruz” dedi.

 • 04.06.2022 04 Haz 11:00 Nazım Hikmet Ölüm Yıl Dönümünde İzmir'de Anıldı Nazım Hikmet Ölüm Yıl Dönümünde İzmir'de Anıldı

  Nazım Hikmet, 59. ölüm yıl dönümünde Kültürpark’taki heykelinin önünde anıldı.  Nazım'ın ömrünü memleketine adayan büyük bir ozan olduğunu söyleyen Başkan Soyer, “Nazım Hikmet tüm dünyada barış ve adaletin sesi oldu” dedi.

 • 02.06.2022 02 Haz 18:02 Başkan Soyer Afyonkarahisar Tanıtım Günleri'ne Katıldı Başkan Soyer Afyonkarahisar Tanıtım Günleri'ne Katıldı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kültürpark’ta 5 Haziran’a kadar devam edecek Afyonkarahisar Tanıtım Günleri’ne katıldı. İzmir’in 100’üncü kurtuluş yıldönümü kutlamaları kapsamındaki Zafer ve Anma Yürüyüşü'ne Afyon’dan başlayacaklarını hatırlatan Başkan Tunç Soyer, “Afyon-İzmir kardeşliği aslında yüz yıl önce bu güzergahla bağlanmış ve pekişmiş durumda” dedi.

 • 01.06.2022 01 Haz 16:20 Mikis Theodorakis Orkestrası, İstanbul ve İzmir'de konser verecek Mikis Theodorakis Orkestrası, İstanbul ve İzmir'de konser verecek

  Yunan besteci Mikis Theodorakis'i yaşatmak adına kurulan orkestra, Türkiye'deki müzikseverlerle buluşacak.

 • 29.05.2022 29 May 13:16 Gençlere Sağlık Okur Yazarlığı Eğitimi Gençlere Sağlık Okur Yazarlığı Eğitimi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin sağlık okuryazarlığını artırmak için düzenlediği eğitim ve atölye çalışmalarına gençler yoğun ilgi gösteriyor. Nisan ve Mayıs aylarında 18-30 yaş arası 191 genç farklı başlıklardaki atölyelere katılarak eğitimlerini tamamladı.

 • 22.05.2022 22 May 13:51 İzmir'de Kent Turları Yoğun İlgi Görüyor İzmir'de Kent Turları Yoğun İlgi Görüyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz kent turlarıyla İzmirliler yaşadıkları kenti daha yakından tanıyor. Bu yıl ilk kez düzenlenen “Bir Günde 8.500 Yıllık Tarih Turu” da büyük ilgi gördü.

 • 22.05.2022 22 May 10:35 Buca 8. Balkan Panorama Film Festivali Başladı Buca 8. Balkan Panorama Film Festivali Başladı

  Buca Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl sekizinci kez düzenlenen Balkan Panorama Film Festivali başladı. Bir hafta boyunca 250’den fazla seansta 150’nin üzerinde film gösterilecek.

 • 20.05.2022 20 May 11:04 İzmir'de Gençlere, Sanat Etkinlikleri İçin Ücretsiz 35 Bin Bilet İzmir'de Gençlere, Sanat Etkinlikleri İçin Ücretsiz 35 Bin Bilet

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin gençlerin sanata erişimini desteklemek için başlattığı “Biletin İzmir Art’ta” projesine binlerce genç başvurdu. Projeyle konser, sinema ve tiyatro etkinlikleri için ücretsiz 35 bin bilet 12-30 yaş arası gençlerin erişimine sunuldu. Kısa sürede başvuruların dolduğu projeyle gençler kendilerine tanımlanan biletlerini 21 Mayıs Cumartesi gününden itibaren kullanabilecek.

 • 18.05.2022 18 May 17:21 Başkan Soyer'den Öğrencilere: 'Bu Memleketin Size İhtiyacı Var' Başkan Soyer'den Öğrencilere: "Bu Memleketin Size İhtiyacı Var"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Özel İzmir Amerikan Koleji’ndeki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamasına katıldı. Başkan Soyer, “Bu memleketin size ihtiyacı var. Hiçbir şey sizi yıldırmasın. Çünkü yine Ata’mızın söylediği gibi, ‘Muhtaç olduğunuz kudret, damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur’” dedi.

 • 16.05.2022 16 May 16:10 Demokratik Alevi Hareketi bileşenlerinden LGBT+ açıklaması: Cemevlerimizde hiçbir ayrımcılık yoktur, kapımız LGBTİ+'lara ve cenazelerine açıktır Demokratik Alevi Hareketi bileşenlerinden LGBT+ açıklaması: Cemevlerimizde hiçbir ayrımcılık yoktur, kapımız LGBTİ+'lara ve cenazelerine açıktır

  Demokratik Alevi Hareketi bileşenleri adına konuşan Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Başkanı Ercan Geçmez, LGBTİ+'lara cemevlerinde ayrımcılık yapılmayacağını ve cenazelerinin de cemevlerinden hiçbir ayrımcılığa maruz kalmadan kaldırılabileceğine söyledi.

 • 14.05.2022 14 May 11:22 İzmir'de 3 Yılda Yollar İçin 3 Milyar 730 Bin TL Yatırım Yapıldı İzmir'de 3 Yılda Yollar İçin 3 Milyar 730 Bin TL Yatırım Yapıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi son üç yılda kentin yollarını yenilemek ve konforlu bir ulaşım sağlamak için başta asfalt, ova yolu ve kavşak düzenlemeleri olmak üzere yeni yolların açılmasından yaya üst geçitlerine kadar 3 milyar 730 bin liralık yatırım yaptı.

 • 13.05.2022 13 May 17:51 'İzmir Tarımı' Mobil Uygulaması Tanıtıldı "İzmir Tarımı" Mobil Uygulaması Tanıtıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen "İzmir Tarımı" mobil uygulaması Kültürpark’ta tanıtıldı. Tanıtımın ardından aynı yerde Cittaslow Ağı'ndaki Kıbrıs belediyelerinin stant açtığı Kıbrıs Günü'ne katılan Başkan Soyer, “Kıbrıs Günleri’nde İzmir’i iyi, adil ve temiz gıda ile buluşturmaya devam ediyoruz. İzmir Tarımı uygulamasıyla ise İzmir’deki tarımsal çalışmalarımıza çok önemli bir halka daha ekliyoruz” dedi.

 • 13.05.2022 13 May 16:03 İzmir'de 'Yaşayan Kütüphane' Etkinliği İzmir'de "Yaşayan Kütüphane" Etkinliği

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Engelliler Haftası kapsamında Kültürpark'ta düzenlediği “Yaşayan Kütüphane” etkinliğinde engellilik alanında çalışanlar “kitap”, etkinlik katılımcıları ise “gönüllü okuyucu” oldu.

 • 13.05.2022 13 May 10:43 'Bir Günde 8.500 Yıl' Sergisi Kapılarını Açıyor "Bir Günde 8.500 Yıl" Sergisi Kapılarını Açıyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Vakfı tarafından düzenlenen “Bir Günde 8.500 Yıl” fotoğraf sergisi Kültürpark’taki Pakistan Pavyonu Sergi Salonu’nda 17 Mayıs’ta kapılarını açıyor. Sergiyle eşzamanlı olarak Bir Günde 8.500 Yıllık Tarih turu da başlıyor.

 • 12.05.2022 12 May 17:07 Kıbrıs'ın Yerel Lezzetleri ve Kültürel Ürünleri İzmirliler ile Buluşuyor Kıbrıs'ın Yerel Lezzetleri ve Kültürel Ürünleri İzmirliler ile Buluşuyor

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in "Başka Bir Tarım Mümkün" vizyonu doğrultusunda tarım üreticilerini destekleyecek İzmir Tarımı mobil uygulamasının lansmanı yarın Kültürpark’ta yapılacak. Kuzey Kıbrıs Cittaslow Ağı’nı temsilen 5 belediyeden 48 üreticinin katılacağı Kıbrıs Günleri’nde ise yerel lezzetler ve kültürel ürünler İzmirliler ile buluşacak.

 • 11.05.2022 11 May 14:27 İzmir'de 'Kıbrıs Günleri' etkinliği düzenlenecek İzmir'de "Kıbrıs Günleri" etkinliği düzenlenecek

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 13 Mayıs'ta "Kıbrıs Günleri" etkinliği düzenlenecek.

 • 10.05.2022 10 May 15:47 Ünlü isimler Wings for Life World Run'a destek verdi Ünlü isimler Wings for Life World Run'a destek verdi

  Dünya genelinde 161 bin 892 kişinin katıldığı Wings for Life World Run'ın Türkiye ayağında Müge Boz, Caner Erdeniz, Pelin Altan, Anıl Altan, Onur Büyüktopçu, Cemre Gümeli, Müjde Uzman, Ayşe Tolga gibi birçok ünlü isim "Koşamayanlar İçin Koştu".

 • 10.05.2022 10 May 11:46 Tunç Soyer'den 'Botanik Expo'su' İçin İş Birliği Çağrısı: 'İzmir'in Kalkınması İçin Kaldıraç Olacak' Tunç Soyer'den "Botanik Expo'su" İçin İş Birliği Çağrısı: "İzmir'in Kalkınması İçin Kaldıraç Olacak"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’in 2026 yılında ev sahipliği yapacağı Uluslararası Bahçe Bitkileri EXPO’sunun kentin kalkınmasında kaldıraç olacağını söyledi. Yeşildere’de yapılması öngörülen EXPO için hazırlanan imar planı değişikliğinin mecliste kabul edilmesinin ardından konuşan Soyer, “EXPO bittikten sonra Yeşildere’de Kültürpark'tan daha büyük bir yeşil alanı bu şehre kazandırmış olacağız 2026'ya kadar çok ciddi çalışmamız, çok emek vermemiz lazım. Bu bir İzmir meselesi. Zorluk varsa hep birlikte aşacağız” dedi.

 • 09.05.2022 09 May 18:05 'Herkes Farklı Herkes Eşit' Diyen İzmir'de Engelliler Haftası Etkinlikleri Başladı "Herkes Farklı Herkes Eşit" Diyen İzmir'de Engelliler Haftası Etkinlikleri Başladı

  “Herkes Farklı Herkes Eşit” sloganıyla engelsiz bir kent için çalışan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında engellilerle engeli olmayan bireyleri bir araya getiren “Buluşma” temalı etkinlikler düzenliyor. Haftanın ilk günü ise yaşlılar, engelliler ve çocuklar için doğanın iyileştirici gücünün öne çıkartıldığı İnciraltı Terapi Bahçesi’nin açılışı yapılacak.

 • 08.05.2022 08 May 20:31 İzmir Koşamayanlar İçin Koştu. Başkan Soyer Yarışa Farkındalık İçin Tekerlekli Sandalye ile Katıldı İzmir Koşamayanlar İçin Koştu. Başkan Soyer Yarışa Farkındalık İçin Tekerlekli Sandalye ile Katıldı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için Wings for Life World Run 2022’de yarıştı. Başkan Tunç Soyer Kültürpark’tan başlayan koşuya Alsancak Garı’na kadar tekerlekli sandalyeyle katıldı.

 • 08.05.2022 08 May 15:40 SPOR İzmir'de Wings for Life World Run ünlülerin katılımıyla koşuldu SPOR İzmir'de Wings for Life World Run ünlülerin katılımıyla koşuldu

  İzmir'de Wings for Life World Run ünlülerin katılımıyla koşulduOnur ATIŞ - Davut CAN / İZMİR, (DHA) - Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve farkındalık yaratmak adına tüm dünyada aynı anda düzenlenen Wings for Life World Run'a Türkiye ve İzmir, 3 yıllık aranın...

 • 08.05.2022 08 May 15:03 Tüm dünya koşamayanlar için koştu Tüm dünya koşamayanlar için koştu

  Omurilik felcinin tedavisi için yapılan araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen "Wings for Life World Run"ın Türkiye ayağı İzmir'de start aldı.

 • 08.05.2022 08 May 14:34 Koşamayanlar için koştular Koşamayanlar için koştular

  - Koşamayanlar için koştular Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturmak için tüm dünyada aynı anda koşulan Wings for Life World Run 2022, bu sene de İzmir'de organize edildi.

 • 08.05.2022 08 May 14:27 Ünlü isimlerden Wings for Life Word Run'a destek Ünlü isimlerden Wings for Life Word Run'a destek

  Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yapmak için tüm dünyada aynı anda koşulan Wings for Life World Run 2022'a ünlü isimler de destek veriyor.

 • 07.05.2022 07 May 11:14 İzmir, 'İyilik' için koşuyor İzmir, "İyilik" için koşuyor

  İZMİR, omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla 2 kıta ve 7 ülkede aynı anda başlayacak Wings For Life World Run 2022 koşusuna yarın 5'inci kez ev sahipliği yapacak.

 • 06.05.2022 06 May 15:04 İzmir koşamayanlar için koşacak İzmir koşamayanlar için koşacak

  Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturmak için 8 Mayıs Pazar günü tüm dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run 2022'ye Türkiye'de yine İzmir ev sahipliği yapacak.

 • 06.05.2022 06 May 12:22 SPOR İzmir yine koşamayanlar için koşacak SPOR İzmir yine koşamayanlar için koşacak

  İzmir yine koşamayanlar için koşacakMustafa KÖPRÜLÜ - Tekin GÜRBULAK / İZMİR, (DHA) - Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için 8 Mayıs Pazar günü tüm dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run 2022'ye Türkiye'de yine İzmir...

 • 06.05.2022 06 May 11:50 İzmir'de Şenlik Havasında Hıdırellez Kutlaması İzmir'de Şenlik Havasında Hıdırellez Kutlaması

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, bolluğun ve bereketin simgesi, baharın müjdecisi Hıdırellez’i Kültürpark’ta düzenlediği etkinliklerle kutladı. Söyleşi, sokak gösterileri, sergiler ve binlerce İzmirlinin katıldığı coşkulu Suzan Kardeş konserinin ardından gün ateş yakılmasıyla son buldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Güzel İzmirliler, bu akşam bütün dilekleriniz gerçek olsun. İyi ki varsınız, iyi ki İzmirliyiz” dedi.

 • 06.05.2022 06 May 10:22 İzmir'de Hıdırellez coşkusu İzmir'de Hıdırellez coşkusu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, bolluğun ve bereketin simgesi, baharın müjdecisi Hıdırellez'i Kültürpark'ta düzenlediği etkinliklerle kutladı.

 • 02.05.2022 02 May 10:47 Tunç Soyer: Taziyelere Yolladığımız Pideler Domatessiz Gitmeye Başladı... Danıştay Ne Karar Verirse Versin Buca Metrosu Devam Edecek Tunç Soyer: Taziyelere Yolladığımız Pideler Domatessiz Gitmeye Başladı... Danıştay Ne Karar Verirse Versin Buca Metrosu Devam Edecek

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, dolar kurundaki tırmanış ile akaryakıt ve elektrik fiyatlarındaki yüksek artışın belediye bütçelerine büyük darbe vurduğunu belirterek, "Domates alamıyoruz. Çarpıcı bir örnek diye söylüyorum. İzmir'de, vefat eden vatandaşlarımızın taziyelerine pide göndeririz. Senelerdir bunu yapıyoruz. O pideler domatessiz gitmeye başladı. Çünkü domates almak için yaptığımız ihalede belirlenmiş fiyatı üretici veremiyor" dedi. Danıştay'a giden, İzmir tarihinin en büyük yatırımı Buca Metrosu'na ilişkin de bilgi veren Soyer, "Avrupa İmar Kalkınma Bankası ihaleyi kesinleştirdi ve onayladı. Orada bitmiş bir süreç var zaten. Danıştay'dan çıkacak karar ne olursa olsun kaldığımız yerden devam ediyoruz" diye konuştu.

 • 26.04.2022 26 Nis 15:01 Ayşe Tolga ve Müjde Uzman'dan Wings for Life'a destek Ayşe Tolga ve Müjde Uzman'dan Wings for Life'a destek

  Ünlü oyuncular Ayşe Tolga ve Müjde Uzman, omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturmak için tüm dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run'a destek oldu.

 • 24.04.2022 24 Nis 14:52 Konak'ın Dört Bir Yanında 23 Nisan Kutlaması Konak'ın Dört Bir Yanında 23 Nisan Kutlaması

  İzmir'in Konak Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı iki gün boyunca ilçenin dört bir yanına yayılan etkinliklerle kutladı. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Biz her zaman Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği Cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı kalarak mücadelemize devam edeceğiz. Her zaman dediğim gibi şimdi de ‘Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk, Yaşasın Cumhuriyet!’ diyorum” dedi.

 • 24.04.2022 24 Nis 10:04 İzmirli minikler 23 Nisan'da eğlenceye doydu İzmirli minikler 23 Nisan'da eğlenceye doydu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için Kültüpark'ta çocuklarla bir araya geldi.

 • 23.04.2022 23 Nis 15:17 İzmir'de '23 Nisan Çocuk Korteji' Yapıldı. Tunç Soyer: 'Ata'mızın Mirasına Layık Olmaya Çalışıyoruz' İzmir'de "23 Nisan Çocuk Korteji" Yapıldı. Tunç Soyer: "Ata'mızın Mirasına Layık Olmaya Çalışıyoruz"

  İzmir'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Büyükşehir Belediyesi'nin "23 Nisan Çocuk Korteji" ile kutlandı. Ellerinde bayraklarla bando eşliğinde marşlar söyleyerek çocuklarla birlikte yürüyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Tam bir bayram kutluyoruz. Ata'mızın bize bıraktığı mirasa layık olmaya çalışıyoruz" dedi.

 • 23.04.2022 23 Nis 14:02 İZMİR'DE RENKLİ ÇOCUK KORTEJİ İZMİR'DE RENKLİ ÇOCUK KORTEJİ

  İzmir'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programları kapsamında Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan resmi törenin ardından Gündoğdu Meydanı'ndan Kültürpark'a bando eşliğinde çocuk korteji geçişi oldu.

 • 23.04.2022 23 Nis 11:08 Konak'ta 23 Nisan Coşkusu Konak'ta 23 Nisan Coşkusu

  İzmir Konak Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri ile ilçenin dört bir yanında çocuklar birbirinden eğlenceli etkinliklere katıldı. İlkokul öğrencileri için yapılan resim yarışmasının ödülleri de sahiplerini buldu.

 • 22.04.2022 22 Nis 18:54 Egeli maden ihracatçılarında İbrahim Alimoğlu dönemi Egeli maden ihracatçılarında İbrahim Alimoğlu dönemi

  Tarihi Havagazı Fabrikası'nda gerçekleştirilen Ege Maden İhracatçıları Birliği Genel Kurulu'nda iki liste yarışırken, 375 oyla seçimin kazananı İbrahim Alimoğlu oldu.

 • 21.04.2022 21 Nis 16:45 İzmir'de 23 Nisan İçin Dolu Dolu Program İzmir'de 23 Nisan İçin Dolu Dolu Program

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şenlik havasında kutlayacak. Gündoğdu’dan Lozan’a kortejle başlayacak program kapsamında Kültürpark ve İzmir Marina’da tiyatrodan konsere atölyelerden kano ve kürek eğitimlerine kadar gün boyu çocuklar için birbirinden renkli etkinlikler düzenlenecek. 23 Nisan’da Limontepe’de çocuk parkının, 24 Nisan’da ise Tire Çocuk Belediyesi’nin açılışı yapılacak.

 • 21.04.2022 21 Nis 16:32 İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden 5. Turizm Bilgilendirme Ofisi İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden 5. Turizm Bilgilendirme Ofisi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin beşinci turizm bilgilendirme ofisi Kemeraltı Hisarönü’nde açıldı.

 • 18.04.2022 18 Nis 13:20 Maraton İzmir, 'Türkiye'nin en hızlı parkuru' unvanını korudu Maraton İzmir, "Türkiye'nin en hızlı parkuru" unvanını korudu

  Erkeklerde Kenyalı atlet Lanny Rutto'nun 2.09.27 ve kadınlarda Etiyopyalı Letebrhan Haylay Gebreslasea'nın 2.27.35'lik dereceleriyle sona eren Maraton İzmir, "Türkiye'nin en hızlı parkuru" unvanını korudu.

 • 17.04.2022 17 Nis 12:12 Maraton İzmir'de yeniden rekor kırıldı (Ek görüntü -2) Maraton İzmir'de yeniden rekor kırıldı (Ek görüntü -2)

  - Maraton İzmir'de yeniden rekor kırıldı Kenyalı Lanny Rutto, Maraton İzmir'i 2.09.27 ile tamamladı, geçen yıl Etiyopyalı Tsegaye Getachew'i 2.09.35'lik rekorunu 8 saniye daha geliştirdi ve Maraton İzmir'in "Türkiye'nin en hızlı parkuru" unvanı yeniden perçinlendi.

 • 17.04.2022 17 Nis 10:48 SPOR İzmir'de maraton coşkusu SPOR İzmir'de maraton coşkusu

  İzmir'de maraton coşkusuVIDEO YOKMustafa KÖPRÜLÜ / İZMİR, (DHA)İZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından, "Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Koşuyoruz" sloganıyla 3'üncü kez düzenlenen Maraton İzmir, büyük coşkuyla başladı.

 • 17.04.2022 17 Nis 10:02 İzmir'i Sporfest heyecanı sardı İzmir'i Sporfest heyecanı sardı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Maraton İzmir ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleriyle birleşen ilk spor festivali Sporfest İzmir'i ziyaret etti.

 • 17.04.2022 17 Nis 08:20 3. Uluslararası Maraton İzmir'de büyük heyecan başladı 3. Uluslararası Maraton İzmir'de büyük heyecan başladı

  3. Uluslararası Maraton İzmir'de büyük heyecan başladı Maraton İzmir'de kıyasıya yarışın startı verildi İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 3.

 • 16.04.2022 16 Nis 10:37 İzmir'de maraton zamanı İzmir'de maraton zamanı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 3.'sünü düzenlediği, Birleşmiş Milletler'in sürdürülebilir bir dünya için belirlediği küresel amaçlar doğrultusunda koşulacak Maraton İzmir'in startı 17 Nisan Pazar günü verilecek.

 • 15.04.2022 15 Nis 13:35 Maraton İzmir için trafik ve ulaşım önlemleri alındı Maraton İzmir için trafik ve ulaşım önlemleri alındı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından, "Sürdürülebilir bir dünya" temasıyla üçüncüsü düzenlenecek Uluslararası İzmir Maratonu (Maraton İzmir) nedeniyle 17 Nisan Pazar günü kentte bazı yollar trafiğe kapatılacak.

 • 15.04.2022 15 Nis 11:13 Maratonİzmir'de 3. start heyecanı Maratonİzmir'de 3. start heyecanı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Hakan Orhunbilge, 17 Nisan Pazar günü koşulacak 3. Uluslararası İzmir Maratonu'nun (Maratonİzmir) hem yurt içi hem de yurt dışı katılım için talep gören bir maraton olduğunu söyledi.

 • 15.04.2022 15 Nis 09:15 İzmir, tenis için güç birliği yaptı İzmir, tenis için güç birliği yaptı

  Kültürpark Tenis Kulübü tarafından Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) geçmiş dönem yönetim kurulu üyesi Turgut Ayker adına düzenlenen Senyör Tenis Turnuvası sona erdi.

 • 14.04.2022 14 Nis 11:58 Maraton İzmir dünyayı buluşturacak Maraton İzmir dünyayı buluşturacak

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 17 Nisan Pazar günü 3'üncüsünü düzenleyeceği Uluslararası İzmir Maratonu'nda (Maraton İzmir) 16 farklı ülkeden 125'i yabancı 500 atlet yarışacak.

 • 13.04.2022 13 Nis 00:59 Hem maraton, hem festival Hem maraton, hem festival

  Üçüncüsü 17 Nisan Pazar günü koşulacak Maraton İzmir çerçevesinde düzenlenecek Sporfest İzmir'de farklı spor branşlarını deneyimleme fırsatı sunulurken; koşular, turnuvalar, etkinlikler ve konserlerle tam bir festival havası oluşturulacak.

 • 12.04.2022 12 Nis 15:43 Hem maraton, hem festival Hem maraton, hem festival

  Üçüncüsü 17 Nisan Pazar günü koşulacak Maraton İzmir çerçevesinde düzenlenecek Sporfest İzmir'de farklı spor branşlarını deneyimleme fırsatı sunulurken; koşular, turnuvalar, etkinlikler ve konserlerle tam bir festival havası oluşturulacak.

 • 12.04.2022 12 Nis 14:46 Maraton İzmir hem maraton, hem de festival olacak Maraton İzmir hem maraton, hem de festival olacak

  İzmir'de 17 Nisan Pazar günü üçüncüsü koşulacak Maraton İzmir çerçevesinde düzenlenecek Sporfest İzmir'de farklı spor branşlarını deneyimleme fırsatı sunulurken, koşular, turnuvalar, etkinlikler ve konserlerle tam bir festival havası yaratılacak.

 • 09.04.2022 09 Nis 11:07 Klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici'den 'Roman Günü' konseri Klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici'den "Roman Günü" konseri

  Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, 8 Nisan Dünya Romanlar Günü dolayısıyla İzmir Kültürpark'ta müzikseverlerle buluştu.

 • 30.03.2022 30 Mar 00:58 Binali Yıldırım: 'Ukrayna tarafından garantör olması istenen ülkelerden biri Türkiye, bu çok kıymetli bir şey' Binali Yıldırım: "Ukrayna tarafından garantör olması istenen ülkelerden biri Türkiye, bu çok kıymetli bir şey"

  İzmir'de üniversiteli gençlerle sohbet toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Ukrayna'daki ateşin yayılması halinde yeni bir dünya savaşının gündeme geleceğini belirterek, "Çözüm sürecinde Ukrayna tarafından, garantör olması istenen ülkelerden biri de Türkiye.

 • 29.03.2022 29 Mar 19:56 Son dakika! Bakan Varank: 'Sanayi Doktora Programı'nı iyileştiriyoruz (4) Son dakika! Bakan Varank: 'Sanayi Doktora Programı'nı iyileştiriyoruz (4)

  Bir son dakika haberine göre YILDIRIM, TEŞKİLAT BULUŞMASINA KATILDIAK Parti Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, İzmir'deki ziyaretlerinin son kısmında teşkilat buluşmasına katıldı.

 • 29.03.2022 29 Mar 19:20 BİNALİ YILDIRIM GENÇLERLE BULUŞTU BİNALİ YILDIRIM GENÇLERLE BULUŞTU

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Güzelbahçe balıkçı barınağı ziyaretinin ardından bir otelin toplantı salonunda gençlerle bir araya gelip sorularını yanıtladı.

 • 29.03.2022 29 Mar 18:38 Binali Yıldırım: 'Ateş yayılırsa dünya savaşı çıkar' Binali Yıldırım: "Ateş yayılırsa dünya savaşı çıkar"

  Binali Yıldırım: "Ateş yayılırsa dünya savaşı çıkar"İZMİR İzmir'de üniversiteli gençlerle sohbet toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Ukrayna'daki ateşin yayılması halinde yeni bir dünya savaşı çıkacağını ifade ederek, "Çözüm sürecinde Ukrayna tarafından,...

 • 29.03.2022 29 Mar 13:10 İzmir'e havuz müjdesi İzmir'e havuz müjdesi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Fuar Kültürpark'taki Celal Atik Yüzme Havuzu'nun üzeri kapatıldı.

 • 27.03.2022 27 Mar 17:18 MHP'li Kalyoncu'dan İzmir Büyükşehir Belediyesine 'ağaç' tepkisi MHP'li Kalyoncu'dan İzmir Büyükşehir Belediyesine "ağaç" tepkisi

  MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültürpark'taki palmiyelerin kesilmesine tepki gösterdi.

 • 27.03.2022 27 Mar 10:36 Başkan Sürekli'den önemli mesajlar Başkan Sürekli'den önemli mesajlar

  Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantıları çerçevesinde önemli mesajlar veren AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Buca Metrosu ihalesinin iptal kararı için "Engelleniyoruz" yönündeki değerlendirmelere ilişkin, "Ne istediniz de yapmadık?

 • 27.03.2022 27 Mar 10:14 AK Parti'li Dağ'dan İzmir Büyükşehir Belediyesine 'ağaç' tepkisi AK Parti'li Dağ'dan İzmir Büyükşehir Belediyesine "ağaç" tepkisi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültürpark'taki palmiyelerin kesilmesine tepki gösterdi.

 • 26.03.2022 26 Mar 17:22 İZMİR'DE KÜLTÜRPARK'TAKİ KURUYAN 72 PALMİYE AĞACI KESİLDİ İZMİR'DE KÜLTÜRPARK'TAKİ KURUYAN 72 PALMİYE AĞACI KESİLDİ

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Kültürpark'taki palmiye kırmızı böceği nedeniyle kuruyan 72 palmiye ağacını kesti.

 • 25.03.2022 25 Mar 13:09 İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi, yenilenerek hizmete açıldı İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi, yenilenerek hizmete açıldı

  Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğüne bağlı İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi, yenilenen haliyle Kültürpark'ta kapılarını açtı.

 • 23.03.2022 23 Mar 11:50 Maratonİzmir için geri sayım başladı Maratonİzmir için geri sayım başladı

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in İzmir'i spor kentine dönüştürme hedefinin önemli adımlarından Uluslararası İzmir Maratonu Maratonİzmir'in üçüncüsü için geri sayım başladı.

 • 23.03.2022 23 Mar 11:33 Maratonİzmir için geri sayım başladı Maratonİzmir için geri sayım başladı

  Maratonİzmir'in üçüncüsü için geri sayım başladı.

 • 20.03.2022 20 Mar 18:42 BABACAN: AB SÜRECİNİ YENİDEN BAŞLATACAK SİYASİ AKLIN DEVA PARTİSİ'NDE OLDUĞUNU BİLİYORUZ BABACAN: AB SÜRECİNİ YENİDEN BAŞLATACAK SİYASİ AKLIN DEVA PARTİSİ'NDE OLDUĞUNU BİLİYORUZ

  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin İzmir'de düzenlenen 1'inci Olağan İl Kongresi'ne katılıp, "Türkiye'yi, Avrupa Birliği sürecine yeniden sokacak siyasi aklın DEVA Partisi'nde olduğunu biliyoruz" dedi.

 • 20.03.2022 20 Mar 17:58 DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İzmir'de konuştu DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İzmir'de konuştu

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, iktidara gelmeleri halinde, hukuka aykırı işler yapanlardan ve hukuk sistemini felç edenlerden "tarafsız ve bağımsız" yargının hesap soracağı bir ortamı tesis edeceklerini söyledi.

 • 12.03.2022 12 Mar 11:57 Ankara'nın sembollerinden Paraşüt Kulesi yeni yüzüyle hizmet verecek Ankara'nın sembollerinden Paraşüt Kulesi yeni yüzüyle hizmet verecek

  Türk Hava Kurumu (THK) Kayyum Heyeti Başkanı Abdullah Kaya, başkentin sembolü haline gelen ve Kovid-19 salgını nedeniyle bir süredir kapalı olan Paraşüt Kulesi'nin tadilat sonrası ilkbaharda tekrar hizmete sunulacağını bildirdi.

 • 12.03.2022 12 Mar 10:28 İzmir'de sahipsiz sokak köpekleri için rehabilitasyon hizmeti başladı İzmir'de sahipsiz sokak köpekleri için rehabilitasyon hizmeti başladı

  "Sahipsiz Sokak Köpeklerinin Rehabilitasyon Hizmeti Projesi" İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Veteriner Hekimleri Odası işbirliği ile başladı.

 • 09.03.2022 09 Mar 18:57 UKOME toplantısında, İzmir'de ulaşıma zam teklifi kabul edildi UKOME toplantısında, İzmir'de ulaşıma zam teklifi kabul edildi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında, toplu ulaşım ücretlerine yüzde 38 zam teklifi oy çokluğuyla kabul edildi.

 • 09.03.2022 09 Mar 16:22 İzmir'in dördüncü turizm ofisi Kemeraltı'nda açıldı İzmir'in dördüncü turizm ofisi Kemeraltı'nda açıldı

  İzmir'de, "Kemeraltı Turizm Bilgilendirme Noktası" hizmete açıldı.

 • 08.03.2022 08 Mar 13:36 Maratonİzmir için geri sayım başladı Maratonİzmir için geri sayım başladı

  İzmir'de, Maratonİzmir'in üçüncüsü için geri sayım başlarken, Türkiye'nin dört bir yanından sporcuların katılacağı müsabaka 17 Nisan'da gerçekleştirilecek.

 • 05.03.2022 05 Mar 12:16 İzmir'de 2022'de 31 fuar düzenlenecek: Kente 100 milyon dolarlık katkı İzmir'de 2022'de 31 fuar düzenlenecek: Kente 100 milyon dolarlık katkı

  Türk fuarcılığının başkenti İzmir'de 2022 yılında düzenlenecek 31 fuarın, kent ekonomisine yaklaşık 100 milyon dolar katkı sağlaması bekleniyor.

 • 18.02.2022 18 Şub 14:28 Wings for Life World Run'ın Türkiye ayağı, 8 Mayıs'ta İzmir'de Wings for Life World Run'ın Türkiye ayağı, 8 Mayıs'ta İzmir'de

  Wings for Life World Run'ın Türkiye ayağı, 8 Mayıs'ta İzmir'de düzenlenecek.

 • 18.02.2022 18 Şub 13:38 İzmir, Wings for Life World Run'a 5. kez ev sahipliği yapacak İzmir, Wings for Life World Run'a 5. kez ev sahipliği yapacak

  Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için dünya genelinde sekiz farklı şehirde aynı anda koşulacak Wings for Life World Run'ın Türkiye ayağı, 8 Mayıs'ta İzmir'de düzenlenecek.

Advertisement