Son Dakika Haberleri: Trabzonspor'a Gelen Medjani: Umarım Galatasaray'a Yine Gol Atarım

Trabzonspor'a Gelen Medjani: Umarım Galatasaray'a Yine Gol Atarım

4 ay önce

Trabzonspor, 2014-2015 sezonunda kulübün formasını giymiş olan Carl Medjani ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Medjani, 1.5 sezon için 1 milyon 50 bin Euro alacak.

Trabzonspor eski oyuncusu  Carl Medjani, bordo mavili takımın  Antalya  Belek'te kamp yapılan otelde düzenlenen törenle 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

1.5 YILLIK ANLAŞMA

Trabzonspor Kulübü, serbest statüde bulunan savunma oyuncusu  Carl Medjani'nin transferi konusunda anlaşmaya varıldığını  Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.  Trabzonspor Sportif Yatırım ve  Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş.'den KAP'a yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: " Carl Medjani ile 2017-2018 futbol sezonu sonuna kadar (1,5 yıllık) anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre oyuncuya; 2016-17 ve 2017-18 futbol sezonu için 1 milyon 50 bin Euro garanti ücret ödenecektir."

"UMARIM GALATASARAY MAÇINDA YİNE GOL ATARIM"

Medjani,  Trabzonspor formasıyla geçmiş dönemde attığı gollerle ilgili de açıklamalarda bulundu, "Umarım tekrar o gollerimi atarım. Geçtiğimiz sezonda yaptığım gibi bir sezonda 8 gol atabilir miyim bilmiyorum. Onun sözünü şu anda veremiyorum.  Galatasaray'a karşı da gollerim vardı. En iyisini yapmaya çalışıyorum. Golden daha önemlisi takımın içerisinde ve bir parçası olmak. En önemlisi takım olabilmek. Gol de onun bir hediyesi gibi oluyor. Ama umarım  Galatasaray maçında yine gol atarım. O yüzden  Galatasaray maçını bekliyorum" diyerek açıklamalarını noktaladı.

4 Yılda 1 Milyon Lirayı İç Eden Ganyan Talihlisi, Şimdi Çaycılık Yapıyor Cemaatlerin Umre Kavgasında İkinci Perde: Olay Yargıya Taşınıyor
Kuzey Kore'nin Füze Denemesi, Tokyo Metrosunu Kapattı

1