Selahattin Demirtaş, HDP kongresine katılım çağrısı yaptı: Merak etmeyin, biz de orada olacağız - Son Dakika

Selahattin Demirtaş, HDP kongresine katılım çağrısı yaptı: Merak etmeyin, biz de orada olacağız

2 ay önce

HDP'nin eski eş genel başkanı olan ve Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş, Twitter hesabından paylaştığı mektupta HDP kongresine katılım çağrısı yaparak "Merak etmeyin, biz de orada olacağız" dedi.

Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, kişisel sosyal medya hesabı Twitter'dan bir paylaşımda bulunuldu.

Kendi el yazısıyla yayımlanan notunda, HDP'nin 23 Şubat'ta gerçekleştireceği kongreye katılım çağrısında bulunan Demirtaş, "Merak etmeyin biz de orada olacağız; sesimizle, ruhumuzla" dedi.,

DEMİRTAŞ: 'BEN OLMASAM DA OLUR' DEMEYİN

Demirtaş'ın mesajı şöyle:

Merhaba değerli arkadaşlar 23 Şubat pazar günü Ankara Arena'da HDP Olağanüstü Genel Kurulu toplanacak. Merak etmeyin biz de orada olacağız; sesimizle, ruhumuzla. İstiyorum ki siz de orada olun; on binlerle. Zaten çok kişi gidecek, ben olmasam da olur,' demeyin. Sensiz hiç olmaz. Lütfen programınızı ona göre yapın ve o gün kongrede buluşalım. Herkese selamlar.

Selahattin Demirtaş, HDP kongresine katılım çağrısı yaptı: Merak etmeyin, biz de orada olacağız
Selahattin Demirtaş'la görüşen eşinden açıklama: Öfkeli ve üzgündü

Selahattin Demirtaş'tan "Tiyatro" tartışmalarına ilk yorum: Dayanışma mesajıdır

Selahattin Demirtaş'ın rahatsızlığı sonrası ilk fotoğrafı ortaya çıktı
Son Dakika

Orta yaşlıların koronavirüsten etkilenme oranında artış gözlendi
Meral Akşener, 6 aylık emekli maaşını İstanbul ve Ankara'da büyükşehir belediyelerinin kampanyalarına bağışladı Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya 50 bin TL bağışlayarak destek oldu