Son Dakika Haberleri: Doukara, Djourou ve Celustka'dan 'Birlikte Paylaşalım' Çağrısı

Doukara, Djourou ve Celustka'dan 'Birlikte Paylaşalım' Çağrısı

2 yıl önce

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın aday kentlerinden Antalya'dan uluslararası futbol camiasına seslenen Souleymane Doukara, Johan Djourou ve Ondrej Celustka, 2024'te futbol tutkusunu Türkiye'de 'Birlikte Paylaşalım' çağrısı yaptı.

Doukara, Djourou ve Celustka'dan 'Birlikte Paylaşalım' Çağrısı, System.String[]

Antalyaspor'da forma giyen Doukara, Djourou ve Celustka'dan Türkiye'nin EURO 2024 adaylığına destek geldi.
Sözlerine, "Türkiye çok güzel ve misafirperver bir ülke" diye başlayan Souleymane Doukara, "Umuyorum ki UEFA EURO 2024 burada gerçekleşir. Çünkü stadyumlar muhteşem; taraftar, futbol aşığı. Kanımca Türkiye UEFA EURO 2024'ü düzenlemeyi hak ediyor" diye konuştu.
Premier Lig ve Bundesliga'daki tecrübeleri sonrası kariyerine Türkiye'de devam eden Johan Djourou ise, "Türkiye'deki ilk yılımda gördüğüm taraftarın futbol aşkı ve tutkusu. Başka bir ülkede bu kadar yoğununu görebileceğimizi sanmıyorum" yorumunu yaptı.
Türkiye'nin çok güzel stadyumlara ve yeni idman merkezlerine sahip olduğunu belirten Ondrej Celustka ise sözlerini, "Birlikte Paylaşalım" diyerek tamamladı.

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 03.07.2018 03:50 

YORUMLAR


BMC'nin yerli pikabını test eden Erdoğan ile yetkilinin diyaloğu güldürdü
CHP'li Özkoç'tan, Egemen Bağış'ın büyükelçi olmasına tepki: Hangi yüzle Türkiye'yi temsil edecek Bölge turizmi için planlanan Çeşme-Alaçatı Havalimanı inşaatı durdu