Emniyetten Cemal Hünal'a İzin Çıktı! Çekimlerde Özel Harekat Polisleri Yer Alacak - Son Dakika

Emniyetten Cemal Hünal'a İzin Çıktı! Çekimlerde Özel Harekat Polisleri Yer Alacak

19.07.2017 12:31

Akademiyi birincilikle tamamlayan özel harekat polisini canlandıracak olan Cemal Hünal'a oynayacağı filmde özel harekat polisleri, zırhlı araçlar ve polis helikopteri eşlik edecek.

Oyuncu Cemal Hünal'ın bir özel harekat polisini canlandıracağı 'Kızım ve Ben' filmine İstanbul Emniyeti'nden onay çıktı. Çekimlerde özel harekat polisleri, zırhlı araçlar ve polis helikopteri yer alacak.

HELİKOPTERDEN İPLE AŞAĞIYA İNECEK

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; İstanbul Emniyeti, 'Kızım ve Ben' filmine onay verdi. Çekimleri başlayan sinema filminde, polis akademisini birincilikle tamamlayan özel harekat polisi 'Doruk'u canlandıracak olan Cemal Hünal, helikopterden iple aşağıya inecek, operasyon ve silahlı çatışma sahnelerinde yer alacak.

EMNİYET MÜDÜRLERİNİN KONTROLÜNDE YAPILACAK

İlk çekim, gece kulübü olması düşünülen bir mekana baskın sahnesi ile yapılacak. Dört gün sürmesi planlanan çekimlere 24 özel harekat polisi, 4 zırhlı araç, polis helikopteri, polis okulu öğrencileri ve üniformalı polisler katılacak. Oyuncunun polis helikopterinden iple aşağıya ineceği sahne, 22 Temmuz'da çekilecek. Çekimler emniyet müdürlerinin kontrolünde yapılacak.

BAKANLIK VE EMNİYETE TEŞEKKÜR

Filmin yapımcıları Salih Memişoğlu ve Ferudun Özdemir, sanata ve sanatçıya verdikleri destek ve bütün yardımları için İçişleri Bakanlığı ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne teşekkür etti. Memişoğlu, filmde hayatı anlatılan polisle 20 yıllık arkadaş olduklarını ve şehit çocuklarıyla polis çocuklarının hayatlarını göstermek gerektiğini ifade etmişti.

Emniyetten Cemal Hünal'a İzin Çıktı! Çekimlerde Özel Harekat Polisleri Yer Alacak
Emniyetten Cemal Hünal'a İzin Çıktı! Çekimlerde Özel Harekat Polisleri Yer Alacak

Son Dakika Magazin Emniyetten Cemal Hünal'a İzin Çıktı! Çekimlerde Özel Harekat Polisleri Yer Alacak - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti Fransa bir kez daha İslam'ı hedef aldı! Aşırı sağcı liderden "Başörtüsü yasaklansın" çağrısı Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi Fatih'te yabancı uyruklu bir grup, otel ve restoranlarda asılı Fransa bayraklarını indirdi Süper Lig'de dev maç başladı! Canlı anlatım Çıktığı programda zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın değeri 80 milyar dolar Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı