Ersin Korkut'tan Yılın Son Bombası, Son Filmi: 'Parayı Bulduk' - Son Dakika

Ersin Korkut'tan Yılın Son Bombası, Son Filmi: 'Parayı Bulduk'

16.12.2017 11:24

Ersin Korkut'tan yılın son bombası, son filmi: 'Parayı Bulduk' Komedyen Ersin Korkut: "Bu Yılbaşı Parayı Bulduk"İSTANBUL - "Çok Güzel Hareketler Bunlar"da sergilediği başarılı oyunculuğuyla ünlenen komedyen Ersin Korkut'un "Parayı Bulduk" filmi 29 Aralık'ta vizyona girecek.

Ersin Korkut'tan yılın son bombası, son filmi: 'Parayı Bulduk'

Komedyen Ersin Korkut: "Bu Yılbaşı Parayı Bulduk"

İSTANBUL - "Çok Güzel Hareketler Bunlar"da sergilediği başarılı oyunculuğuyla ünlenen komedyen Ersin Korkut'un "Parayı Bulduk" filmi 29 Aralık'ta vizyona girecek.

"Çok Güzel Hareketler Bunlar"da sergilediği başarılı oyunculuğuyla ünlenen komedyen Ersin Korkut, 29 Aralık'ta vizyona girecek olan Parayı Bulduk filmi ve 16 Aralık'ta ekranlarında yayınlanacak olan "Dostlar Mahallesi" dizisine dair İHA mikrofonlarına konuştu. Ersin Korkut, 'Parayı Bulduk' filmiyle ilgili, "İzleyicilerimizle yeni yıla gülerek, eğlenerek gireceğiz. 'Parayı Bulduk' filmimiz izleyenlere şans, mutluluk, başarı ve zenginlik getirsin temennimizle gösterime çıkıyoruz. İnşallah geçmiş yılların tüm olumsuzluklarını silsin. 2018 yeni umutlar yeni ufuklar getirsin" dileklerinde bulundu.

"Yeni yıla hem sinema filmi, hem de dizi ile giriş"

Sinema filmi 'Parayı Bulduk' 29 Aralık'ta vizyona girerken, 'Dostlar Mahallesi' isimli dizi ise 16 Aralık'ta başlıyor. Yeni yıla hem sinema filmi, hem de dizi ile giriş yapan oyuncu Korkut, "İkisinin de aynı zamana ve yılbaşına denk gelmesi benim için de çok güzel bir tesadüf oldu. İki projede izleyicinin keyifle izleyeceği projeler. Biz çekimde çok keyif aldık, umarım izleyiciler de izlerken keyif alırlar" dedi.

"BKM'den Metin Keçeci'nin vasıtasıyla teklif geldi"

"Parayı Bulduk"ta BKM oyuncularından Gülsüm Alkan ve Metin Keçeci'de yer alıyor. Ekibe nasıl dahil olduğuna ve "Parayı Bulduk" macerasının nasıl başladığına dair konuşan Korkut, "Film teklifini daha önce 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' projesinde birlikte çalıştığımız Metin Keçeci'nin vasıtasıyla aldım. Kendi aramızda konuştuğumuzda Gülsüm Alkan'ın da projede olduğunu duyduktan sonra senaryoyu bile okumadan, teklifi gözü kapalı kabul ettim ve ekibe dahil oldum. Çekimlerdeki sıcak ortamı ve yönetmenimiz İhsan Taş'ın samimiyetini gördükten sonra iyi ki teklifi kabul etmişim diyorum. İhsan'ın enerjisi çok yüksek, tüm ekibiyle yakından ilgilenen ve çok da cana yakın biri. Sette başlayan dostluğumuz set dışında da devam ediyor. Yeni projelerde de birlikte çalışacağımızı umuyorum" ifadelerini kaydetti.

"Çekimler yaklaşık 8 gün sürdü"

Filmin İstanbul'un değişik semtlerinde çekildiğini ve çekimlerin yaklaşık 8 gün sürdüğünü, bu sürenin bir sinema filmi için çok kısa bir süre olduğunu belirten oyuncu Korkut, "Günümüzde bir klip bile neredeyse bir haftada zor çekiliyorken, ekip arkadaşlarımız o kadar hızlı ve profesyonellerdi ki 8 günde çok hızlı bir işe imza attık diyebiliriz. Hepsinin emeğine, yüreğine sağlık diyorum" dedi.

"Komedinin dışında da roller oynayabileceğimi ispatlamak istedim"

Bugüne kadar kendisini hep komedide gören hayranlarının yeni rolünde görünce şaşıracaklarını ifade eden Korkut,"Oyuncu dediğin değişik roller oynayarak kendini geliştirmeli. Ancak o zaman ben gerçek bir oyuncuyum diyebilir. Ben de komedinin dışında da roller oynayabileceğimi ispatlamak istedim ve çok da güzel oldu bence. Ben büyük bir keyifle oynadım, umarım izleyiciler de beğenir" şeklinde konuştu.

"Efektler ve animasyonlar filme artı kattı"

Filmin fragmanında kullanılan efektlerin çok dikkat çekici olduğunu, kullanılan efektlerin ve animasyonların filme artı kattığını belirten oyuncu, "Filmi izlerken efektli sahnelerde çok güldüm. Filmin görsel efektlerini yapan arkadaşımızı yönetmenimiz İhsan Taş buldu. İkisi birlikte uzun süre filmin üzerinde çalışma yaptıktan sonra filmi bize izlettiler. İkisinin de emeğine sağlık" ifadelerini kaydetti.

"Sinemasever böylesine emek harcanan bir filme sahip çıkacaktır"

Vizyona 29 Aralık'ta girecek olan yılın son komedi filmi Parayı Bulduk ile ilgili sinemaseverlere, "Hem oynamaktan büyük keyif aldığım, hem de sonuna kadar arkasında durduğum bir iş oldu. Sinemaseverlerin de, böylesine emek harcanan bir filme sahip çıkacağını düşünüyorum" diyen oyuncu son olarak, ekibin samimiyeti ve içtenliğinin filme de yansıdığını belirterek, filmin sinemaseverler tarafından da beğenileceğini umduğunu söyledi.

Korkut, "Herkesi 29 Aralık'ta filmimize bekliyoruz" diyerek, "Bu Yılbaşı Parayı Bulduk" esprisini yaptı.

Ersin Korkut'tan Yılın Son Bombası, Son Filmi: 'Parayı Bulduk'
Ersin Korkut'tan Yılın Son Bombası, Son Filmi: 'Parayı Bulduk'
Ersin Korkut'tan Yılın Son Bombası, Son Filmi: 'Parayı Bulduk'
Ersin Korkut'tan Yılın Son Bombası, Son Filmi: 'Parayı Bulduk'

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Ersin Korkut'tan Yılın Son Bombası, Son Filmi: 'Parayı Bulduk' - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Afganistan'da Taliban, ünlü komedyenin boğazını keserek öldürdü 00:07 Afganistan'da Taliban, ünlü komedyenin boğazını keserek öldürdü Aldatan erkek fena yakalandı! Kadının uyguladığı yöntem, dedektiflere taş çıkarttı 23:46 Aldatan erkek fena yakalandı! Kadının uyguladığı yöntem, dedektiflere taş çıkarttı Bologna'nın Pelkas ısrarı sürüyor! F.Bahçe'nin kapısını yeni bir teklifle çaldılar 23:30 Bologna'nın Pelkas ısrarı sürüyor! F.Bahçe'nin kapısını yeni bir teklifle çaldılar
Akşener'den ırkçı lider Kurz'a mülteci yanıtı! 23:07 Akşener'den ırkçı lider Kurz'a mülteci yanıtı! "3 milyar euro verelim siz alın" sözleri sosyal medyada kampanyaya dönüştü Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu 22:17 Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu Manchester United, Real Madrid'in yıldızı Raphael Varane'ı transfer etti 21:53 Manchester United, Real Madrid'in yıldızı Raphael Varane'ı transfer etti
Tecavüz girişimine direnince kafasına taşla vurulan 17 yaşındaki kız makineye bağlandı 20:48 Tecavüz girişimine direnince kafasına taşla vurulan 17 yaşındaki kız makineye bağlandı Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor 18:01 Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor
Advertisement