Euromoney Konut Proje Geliştirme Ödülü Ağaoğlu' Na Verildi - Son Dakika

Euromoney Konut Proje Geliştirme Ödülü Ağaoğlu' Na Verildi

12.01.2012 08:57
Euromoney Konut Proje Geliştirme Ödülü Ağaoğlu' Na Verildi

Tüm dünyada profesyonellerin yakından takip ettiği, Euromoney Magazine, Türkiye'de gayrimenkul sektörünün en iyilerini ödüllendirdi.

Tüm dünyada profesyonellerin yakından takip ettiği, Euromoney Magazine, Türkiye'de gayrimenkul sektörünün en iyilerini ödüllendirdi.

Çeşitli ihtisas alanlarında, küresel ve bölgesel bazda başarı ödülleri dağıtan Euromoney Dergisi'nin Türk Gayrimenkul Sektörü'nün en iyilerine verdiği ödüller düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Çok sayıda sektör profesyonelinin de katıldığı törende, "En İyi Konut Projesi Geliştiren" marka ödülüne Ağaoğlu Şirketler Grubu layık görüldü. Ödülünü Euromoney Magazine Genel Müdürü Ed Harding tarafından alan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu; "Bu ödül Türk inşaat sektörünün dünyada geldiği nokta ile ilgili önemli bir gösterge olmuştur. Geliştirdiğimiz projeler dünya standartlarının üzerindedir. Bu önemli ödüle layık görülmemiz bir Türk firması olarak bizi ayrıca gururlandırmıştır."dedi.

Kaynak: BasinOdasi.com.tr
YORUMLAR
500
MYP Lideri Yılmaz: 'Parti kapatma konusunda odak olma yaklaşımı doğru değildir' MYP Lideri Yılmaz: 'Parti kapatma konusunda odak olma yaklaşımı doğru değildir' Antalya Diplomasi Forumu Vakfı Kanunu Teklifi TBMM Genel Kurulunda Antalya Diplomasi Forumu Vakfı Kanunu Teklifi TBMM Genel Kurulunda İçişleri Bakanı Soylu, Romanya Milli Günü kutlamasına katıldı İçişleri Bakanı Soylu, Romanya Milli Günü kutlamasına katıldı

Son Dakika Basın Bültenleri Euromoney Konut Proje Geliştirme Ödülü Ağaoğlu' Na Verildi - Son Dakika

Bu haber BasinOdasi.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. BasinOdasi.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı BasinOdasi.com.tr kurumudur.

Advertisement