SON DAKİKA ALİ AĞAOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ali Ağaoğlu Haberleri

 • 24 Nisan 2017 13:42 Ali Ağaoğlu Mağazaya Talimat Verdi: Donları Almıyorlarsa Kıyafeti Vermeyin Ali Ağaoğlu Mağazaya Talimat Verdi: Donları Almıyorlarsa Kıyafeti Vermeyin Ali Ağaoğlu referandumda yüzde 65 'Evet' çıkacak deyip iddiayı kaybetti. 26 kişiyi baştan aşağı giydiren Ağaoğlu, mağazaya "donları almazlarsa kıyafetleri vermeyin." talimatı verdi.
 • 17 Nisan 2017 11:48 Ali Ağaoğlu Yüzde 65 'Evet' Çıkacak Diye 26 Kişiyle Girdiği İddiayı Kaybetti Ali Ağaoğlu Yüzde 65 'Evet' Çıkacak Diye 26 Kişiyle Girdiği İddiayı Kaybetti İş adamı Ali Ağaoğlu, Cengiz Semercioğlu'nu arayarak "yüzde 65 'Evet' çıkacak 26 kişiyle iddiaya girdim" demişti. Ağaoğlu, referandumda çıkan netice ile iddiayı kaybetti.
 • 16 Nisan 2017 11:22 Ahmet Hakan'dan Ali Ağaoğlu'na Zehir Zemberek Sözler: Görgüsüz Ahmet Hakan'dan Ali Ağaoğlu'na Zehir Zemberek Sözler: Görgüsüz Gazeteci Ahmet Hakan, "Ali Ağaoğlu gibi rutin bir görgüsüz olacağıma" başlıklı bugünkü yazısında Ağaoğlu'na zehir zemberek sözlerle yüklendi: Sıkıcı ve rutin bir görgüsüz...
 • 11 Nisan 2017 14:27 Ali Ağaoğlu'nun Ali Ağaoğlu'nun "Evime Gelsin" Dediği CHP'li Vekilden Zehir Zemberek Sözler Ali Ağaoğlu kadınlar için söylediği sözlerden dolayı kendisini dava eden CHP'li vekil Tur Yıldız Biçer'e "Evime gelsin." demişti. Biçer, "haysiyetten şereften yoksun." diye karşılık verdi.
 • 11 Nisan 2017 13:55 Siirt CHP'li Biçer'den, Işadamı Ağaoğlu'na Tepki Siirt CHP'li Biçer'den, Işadamı Ağaoğlu'na Tepki CHP'li Biçer'den, işadamı Ağaoğlu'na tepkiTuran KOYUNCU- Mehmet Yücel DURAK/SİİRT, (DHA) - CHP Manisa Milletvekil Tur Yıldız Biçer, "Kadınlar benim malım" dediği için hakkında suç duyurusunda bulunduğu işadamı Ali Ağaoğlu'nun kendisi için, "O hanımefendi benim evime gelsin" açıklamasına...
 • 11 Nisan 2017 13:54 Dha Yurt Bülteni-6 Referandum öncesi DEAŞ operasyonunda 19 gözaltıİZMİR Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan DEAŞ operasyonunda, 16 Nisan Pazar günü yapılacak referandumu sabote etme hazırlığında oldukları öne sürülen, 9'u Suriye vatandaşı 19 kişi yakalandı.
 • 11 Nisan 2017 13:48 CHP'li Biçer'den, İşadamı Ağaoğlu'na Tepki (2)- Yeniden CHP'li Biçer'den, İşadamı Ağaoğlu'na Tepki (2)- Yeniden CHP Manisa Milletvekil Tur Yıldız Biçer, "Kadınlar benim malım" dediği için hakkında suç duyurusunda bulunduğu işadamı Ali Ağaoğlu'nun kendisi için, "O hanımefendi benim evime gelsin" açıklamasına karşılık olarak, "Şimdi bu süreçte 16 Nisan'a kadar Ali Ağaoğlu gibi haddini bilmezlere, dediğim...
 • 11 Nisan 2017 13:34 CHP'li Biçer'den İşadamı Ağaoğlu'na Tepki CHP'li Biçer'den İşadamı Ağaoğlu'na Tepki CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, "Kadınlar benim malımdır" dediği için suç duyurusunda bulunduğu işadamı Ali Ağaoğlu'nun, "Dava açan hanımefendiyi eve bekliyorum" sözlerine tepki göstererek, "Haysiyetten, şereften, onurdan yoksun kişiye 16 Nisan tarihinden sonra haddini bildireceğim" dedi.
 • 10 Nisan 2017 09:30 Ali Ağaoğlu Kendisini Dava Eden CHP'li Vekili Evine Çağırdı Ali Ağaoğlu Kendisini Dava Eden CHP'li Vekili Evine Çağırdı Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, kadınlara söylediği laflar nedeniyle CHP'li vekil Tur Yıldız Biçer tarafından dava edildi. Bu durum Ağaoğlu'na sorulunca "O kadın benim evime gelsin" dedi.
 • 08 Nisan 2017 09:53 Ali Ağaoğlu, BBC Röportajında Kuveyt Prensesine Yönelik Sözleri İçin Özür Diledi Ali Ağaoğlu, BBC Röportajında Kuveyt Prensesine Yönelik Sözleri İçin Özür Diledi İş adamı Ali Ağaoğlu, İngiliz televizyonu BBC için hazırlanan belgeselde "Kuveyt prensesine s... git dedim" sözleri ile tepki çekmişti. Ağaoğlu o sözleri için özür diledi.
 • 07 Nisan 2017 14:47 Ali Ağaoğlu'ndan "Belgesel" Açıklaması Açıklaması Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, "İngiliz televizyonunda yayınlanan Türkiye belgeselinde, evimi yabancılara pazarlamak isteyen bir aracı için sarf ettiğim sözler, Kuveytli dostlarımız için söylenmiş gibi yansıtıldı.
 • 06 Nisan 2017 17:05 Ali Ağaoğlu, Petek Ertüre ve Oğluyla Mutluluk Pozu Verdi Ali Ağaoğlu, Petek Ertüre ve Oğluyla Mutluluk Pozu Verdi İş adamı Ali Ağaoğlu, küçük oğlu Ali Ege ve çocuğunun annesi Petek Ertüre ile birlikte İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.
 • 03 Nisan 2017 11:33 CHP'li Vekil, CHP'li Vekil, "Kadınlar Benim Malım" Diyen Ali Ağaoğlu'nu Dava Etti Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, BBC'ye verdiği röportajda kadınlarla ilgili aşağılayıcı ifadelerinden dolayı CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer tarafından dava edildi.
 • 31 Mart 2017 11:18 Ağaoğlu'ndan Kan Bağışı Kampanyası Ağaoğlu'ndan Kan Bağışı Kampanyası Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türk Kızılay iş birliği ile başlattığı kan bağışı kampanyasının ilkini şirket merkezinde gerçekleştirdi.
 • 31 Mart 2017 10:07 Ağaoğlu'ndan Kan Bağışı Kampanyası Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türk Kızılay iş birliği ile başlattığı kan bağışı kampanyasının ilkini şirket merkezinde gerçekleştirdi.
 • 31 Mart 2017 09:16 Ağaoğlu: Kan Bağışı Sürekli Hale Getirilmeli Ağaoğlu: Kan Bağışı Sürekli Hale Getirilmeli Ağaoğlu Şirketler Grubunun Kızılay ile birlikte yürüttüğü "Sen Gelirsen 3 Can Daha Gelir" adlı kan bağışı kampanyası kapsamında konuşan Ali Ağaoğlu, "Kan bağışı tek seferlik değil, sürekli hale getirilmelidir" dedi.
 • 31 Mart 2017 09:14 Ali Ağaoğlu, Ali Ağaoğlu, "Kan Bağışı Sürekli Hale Getirilmeli" Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Kızılay ile birlikte yürüttüğü “Sen Gelirsen 3 Can Daha Gelir” adlı kan bağışı kampanyası kapsamında konuşan Ali Ağaoğlu, “Kan bağışı tek seferlik değil, sürekli hale getirilmelidir” dedi.
 • 31 Mart 2017 09:12 Ali Ağaoğlu: Ali Ağaoğlu: "Kan Bağışı Sürekli Hale Getirilmeli" Ali Ağaoğlu: "Kan bağışı sürekli hale getirilmeli" Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan Kızılay'a destekİSTANBUL - Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Kızılay ile birlikte yürüttüğü "Sen Gelirsen 3 Can Daha Gelir" adlı kan bağışı kampanyası kapsamında konuşan Ali Ağaoğlu, "Kan bağışı tek seferlik değil,...
 • 27 Mart 2017 18:22 Ağaoğlu'ndan Skandal İtiraf: Kuveyt Kraliçesi'ne Ağaoğlu'ndan Skandal İtiraf: Kuveyt Kraliçesi'ne "S...git" Demiş! Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, Kuveyt Kraliçesi'nin Boğaz'daki yalısına talip olduğunu ve ona "S...git" diyerek cevap verdiğini söyledi.
 • 27 Mart 2017 18:22 Ali Ağaoğlu: Ben Olmasam İngiltere Ekonomisi Batar Ali Ağaoğlu: Ben Olmasam İngiltere Ekonomisi Batar BBC'nin çektiği bir röportaja konu olan emlak kralı Ali Ağaoğlu, röportajında "Ben olmasam İngiltere ekonomisi batar" iddiasında bulunuyor.
 • 27 Mart 2017 15:48 Ali Ağaoğlu, BBC'ye Röportaj Verdi: Kuveyt Kraliçesine Ali Ağaoğlu, BBC'ye Röportaj Verdi: Kuveyt Kraliçesine "S... Git" Dedim Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, BBC için hazırlanan Türkiye belgeselinde konuştu. Ağaoğlu, evine talip olan Kuveyt Kraliçesine "s... git" dediğini söyleyerek ilginç bir açıklama yaptı.
 • 25 Mart 2017 20:39 Bodrum Turistik Tesis Değil Huzurevi Istediler Bodrum Turistik Tesis Değil Huzurevi Istediler Muğla'nın Bodrum ilçesindeki 30 dönümlük araziye turistik tesis yapacağı belirtilen iş adamı Ali Ağaoğlu'na mektup gönderen Muğla Çevre Platformu, bundan vazgeçip, yerine yaşlı ve kimsesiz vatandaşlar için huzurevi yapılmasını istedi.
 • 25 Mart 2017 17:09 Turistik Tesis Değil Huzurevi İstediler Turistik Tesis Değil Huzurevi İstediler BODRUM'da 30 dönümlük araziye turistik tesis yapacağı belirtilen iş adamı Ali Ağaoğlu'na mektup gönderen Muğla Çevre Platformu, bundan vazgeçip, yerine yaşlı ve kimsesiz vatandaşlar için huzurevi yapılmasını istedi.
 • 21 Mart 2017 11:53 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanlığınca kanunlara göre "Milli Park" ve "Ormanlık Alan" statüsünde bulunan Uludağ Milli Parkı'nın Bursa Büyükşehir Belediyesine devredilmesinin mümkün olmadığı bildirildi.
 • 20 Mart 2017 22:46 Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan Ağaoğlu'na Çok Sert Tepki Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan Ağaoğlu'na Çok Sert Tepki Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Ali Ağaoğlu'nun Uludağ ile ilgili bakanlığa yönelttiği suçlamalara çok sert bir açıklamayla cevap vererek "Ormana kaçak yapı yaptı. Onun gibilere Uludağ'ı feda etmeyiz" denildi.