Fırat Kalkanı bölgesinde 2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi - Son Dakika

Fırat Kalkanı bölgesinde 2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi

30.11.2022 15:49
Fırat Kalkanı bölgesinde 2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesinde 2 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Milli Savunma Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesinde 2 PKK/ YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetlerinin teröre ve teröriste karşı kahramanca mücadelesinin sürdüğü belirtildi.

Açıklamada, bu kapsamda, Fırat Kalkanı bölgesinde 2 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiği kaydedildi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Münbiç esnafı, silahlı kadrosu için çocukları alıkoyan PKK/YPG'yi protesto etti Münbiç esnafı, silahlı kadrosu için çocukları alıkoyan PKK/YPG'yi protesto etti ABD'den Suriye'deki üslerine yeni takviye ABD'den Suriye'deki üslerine yeni takviye PKK/YPG'nin finans kaynağı olarak kullandığı petrol şirketinin yapısı deşifre edildi PKK/YPG'nin finans kaynağı olarak kullandığı petrol şirketinin yapısı deşifre edildi

Son Dakika Güncel Fırat Kalkanı bölgesinde 2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement