FOX TV, 'Selçuk Tepeli kovuldu' iddiasını yalanladı - Son Dakika

FOX TV, 'Selçuk Tepeli kovuldu' iddiasını yalanladı

21.05.2022 15:44

RTÜK'e FOX TV'ye yaptırım uygulanması için çağrı yapan AK Partili Mustafa Birinci, "FOX TV, Selçuk Tepeli'yi kovmuş" iddiasında bulunmuştu. Bu iddia kanal tarafından yalanlandı.

Selçuk Tepeli, çiftçilerin sorunlarını dile getiren haberin ardından sinirlerine hakim olamadı. Haberin yayınlanmasının ardından "Geç abi geç" diyerek yönetmene seslenen Selçuk Tepeli elindeki kalemi, ardından da bardağı fırlattı.

"SELÇUK TEPELİ KAPININ ÖNÜNE KOYULMUŞ"

Selçuk Tepeli'nin bu anları sonrasında AK Parti'den iki kez milletvekili adayı olan Cihan Saraç, sosyal medya hesabından bir iddia ortaya attı. Saraç, "FOX TV'nin bardak fırlatan artist sunucusu Selçuk Tepeli kapının önüne koyulmuş. Doğrusu buydu" şeklinde mesaj yazdı.

KANAL YÖNETİCİLERİ İDDİAYI YALANLADI

Bu paylaşım gözler FOX TV'ye çevrildi. Selçuk Tepeli'nin kovulduğu yönündeki iddiaları yalanlayan kanalın üst düzey yöneticileri iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

AK PARTİLİ İSİMDEN RTÜK'E ÇAĞRI

AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci de RTÜK'e çağrı yaparak "İzleyiciye bardak fırlatıp, edep dışı hareket yapan insansının bu fiili nedeniyle, RTÜK'ün, FOX TV kanalına, kapatma dahil, tüm tedbirleri en kararlı haliyle uygulamasını vatandaş olarak bekleriz" ifadesini kullandı.

YORUMLAR (3)
  • Caner kayalı: Ben bu güne kadar yerel TV'ler de bile böyle bir rezalet görmedim. Allah'ın sopası yok derler.Nelere kadirdir O.Sabah tan akşama kadar Biden'in suladığı ağaçları anlatırsan işte böyle olur. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
500
TBMM Genel Kurulu toplandı TBMM Genel Kurulu toplandı Ek gösterge ve öğrenci affı düzenlemesini de içeren teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Ek gösterge ve öğrenci affı düzenlemesini de içeren teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda AK Parti'li Yılmaz, gençleri Mersin'deki gençlik kamplarına davet etti AK Parti'li Yılmaz, gençleri Mersin'deki gençlik kamplarına davet etti

Son Dakika Medya FOX TV, 'Selçuk Tepeli kovuldu' iddiasını yalanladı - Son Dakika


Advertisement