Hi-Voltage Bu Yıl İkinci Kez Karşımızda - Son Dakika

Hi-Voltage Bu Yıl İkinci Kez Karşımızda

05.03.2013 10:14
Hi-Voltage Bu Yıl İkinci Kez Karşımızda, System.String[]

Geçtiğimiz sene Megadeth ve Trivium gibi 2 dev grubu ülkemizde ağırlayan festival bu sene de boş durmuyor!

Bu yıl karşımızda 2 dev isim var: SLAYER ve CRADLE OF FILTH!

Festival, Charm Music organizasyonu ile 29 Haziran Cumartesi günü, yeni konser mekanı Sarıyer Life Park'ta gerçekleşecek.

Bay Area'nın 4 thrash devinden biri olan Slayer ve genç dönem Gothic/ Black Metalinin sansasyonel grubu Cradle of Filth, Sarıyer Life Park'ı sallamaya geliyor.

Festival için kısıtlı sayıdaki avantajlı biletler 83 TL'den satışa çıkıyor. Festivalin detaylı programı ve eklenen isimler çok yakında açıklanacaktır.

Hi-Voltage Bu Yıl İkinci Kez Karşımızda

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Hi-Voltage Bu Yıl İkinci Kez Karşımızda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen fuhuş rezaletinde, gözaltına alınan evli çift tutuklandı Ali Ağaoğlu'nun 1 milyon dolarlı doğum günü pastası topa tutuldu Galatasaray yöneticisi Şükrü Hanedar'dan Rıdvan Dilmen'e lakaplı gönderme Son Dakika: Haftalık vaka sayıları ve 15 günde bir yayınlanacak risk haritası hafta sonu ilan edilecek Muharrem İnce, "Beştepe'ye giden CHP'li" iddiasını tekrar gündeme getirdi: Büyük gelişmeler oluyor Temel Karamollaoğlu, HDP'nin kapatılma tartışmasında tavrını belli etti: Birini kapatırsınız bir başkası çıkar Kahvehanelerde oyunlar serbest mi, yasak mı? İçişleri Bakanlığı merak edilen soruya yanıt verdi Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos'a yeşil ışık yaktı