Son Dakika Haberleri: Kış Yüzme Maratonuna Yoğun Başvuru

Kış Yüzme Maratonuna Yoğun Başvuru

5 yıl önce

Muğla'nın Datça İlçesi'nde her yıl düzenlenen, Türkiye'nin ilk ve tek geleneksel açık deniz kış yüzme maratonunun 23 Şubat Cumartesi günü yapılacağı bildirildi.

Kış Yüzme Maratonuna Yoğun Başvuru, System.String[]
 Muğla'nın Datça İlçesi'nde her yıl düzenlenen, Türkiye'nin ilk ve tek geleneksel açık deniz kış yüzme maratonunun 23 Şubat Cumartesi günü yapılacağı bildirildi.

Datça Kaymakamlığı, Datça Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi'nin öncülüğünde, sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla bu yıl 7'ncisi yapılacak maraton için, şuana kadar 250 sporcu kaydını yaptırdı. Maratonun startını, 23 Şubat Cumartesi günü saat 12.00'de, Kumluk Plajı'ndan onur konuğu milli yüzücü Ersin Aydın'ın vereceği belirtildi.

Maratonun, Kumluk Plajı ile Fener Adası arasındaki beş kilometrelik uzun parkurla, Kumluk Plajı ile Club Datça Tatil Köyü'nün iskelesi arasındaki 1,5 kilometrelik kısa parkurda yüzüleceği açıklandı. Maratona Yunan, Alman ve Amerikalı amatör ve profesyonel yüzücülerin katılması beklendiği kaydedildi. - Muğla/ Datça


ABD'den Afrin Operasyonuna İlk Tepki: Müdahil Olmayacağız! Kılıçdaroğlu'ndan Zeytin Dalı Harekatıyla İlgili İlk Açıklama: Allah Yardımcıları Olsun
Türk Jetleri Vurdu, Tanklar Suriye'ye Girdi! İşte Afrin Operasyonundan Tüm Detaylar