Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Tatil haberleri, Tatil son dakika, son dakika Tatil

Son Dakika Tatil Haberleri

Son dakika Tatil haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son tatil haberleri anında burada.


 • 16:11 Hırvatistan'ın Trsat Kalesi Noel Işıklarıyla Süslendi

  Hırvatistan'ın Trsat Kalesi Noel Işıklarıyla Süslendi TRSAT, 6 Aralık (Xinhua) - Hırvatistan'ın Trsat kentindeki Trsat Kalesi, Noel tatil sezonu için ışıklarla süslendi, 5 Aralık 2023. (Fotoğraf: Goran Kovacic/PIXSELL Dağıtım Xinhua aracılığıyla)

 • 15:45 Troya müzesi nerede? Troya Müzesi ziyaret saatleri! Troya Müzesi eserleri neler?

  Troya müzesi nerede? Troya Müzesi ziyaret saatleri! Troya Müzesi eserleri neler? Troya Müzesi, dünyaca ünlü ve tarihi bir değere sahip olan Troya Antik Kenti'nde yer alır. Bu müze, tarihi M.Ö. 3000 yıllarına kadar uzanan ve Homeros'un İlyada destanında adı geçen Troya Savaşı'na ev sahipliği yapmış olan antik kentin kalıntılarını içermektedir.

 • 12:42 Antalya'ya turist rekoru!

  Antalya'ya turist rekoru! Antalya'ya, 1 Ocak-30 Kasım döneminde gelen turist sayısı 15 milyon 371 bin 773'e ulaşarak, tüm zamanların rekoru kırıldı. Rusya, Almanya, İngiltere ve Polonya en fazla turist gönderen ülkeler oldu.

 • 11:48 Çalışan Emeklilere 5 Bin Lira Ödeme Yapılacak

  Çalışan Emeklilere 5 Bin Lira Ödeme Yapılacak TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Muş, çalışan emeklilere bir defaya mahsus 5 bin lira ödenmesine yönelik düzenlemeden 4 milyon 688 bin 945 kişinin yararlanacağını bildirdi. Muş, düzenlemenin vergi yükünü artırmayacağını ve vergi uyumunu artırmaya yönelik olduğunu vurguladı.

 • 11:33 Köpek balığı denizde sörf yapan kadını kocasının gözü önünde parçaladı

  Köpek balığı denizde sörf yapan kadını kocasının gözü önünde parçaladı Evlendikten birkaç gün sonra balayı için Bahamalar'a giden Amerikalı çifte denzide sörf yaparken köpek balığı saldırdı. Köpek balığının ısırdığı 44 yaşındaki kadın oracıkta can verdi.

 • 01:15 TBMM Genel Kurulu toplandı (3)

  TBMM Genel Kurulu toplandı (3) TORBA YASA TEKLİFİNİN GENELİ ÜZERİNDEKİ MADDELERE GEÇİLDİTBMM Genel Kurulu'nda, görüşmeleri devam eden ekonomik düzenlemeler içeren torba yasa teklifinin geneli üzerindeki görüşmeler tamamlanarak maddelere geçildi.

 • Dün Dün 22:24 Yalova Valisi öğrenciye şemsiye hediye etti

  Yalova Valisi öğrenciye şemsiye hediye etti Yalova Valisi Hülya Kaya, sosyal medyada şemsiye isteyen öğrenciyi evinde ziyaret ederek şemsiye hediye etti. Öğrenci ve ailesi bu jest karşısında çok şaşırdı ve duygulandı.

 • Dün Dün 22:11 Avrupa'da Kış Tatili Döneminde Yüksek Terör Saldırısı Riski

  Avrupa'da Kış Tatili Döneminde Yüksek Terör Saldırısı Riski AB Komisyonunun içişlerinden sorumlu üyesi Ylva Johansson, Avrupa'da yaklaşan kış tatili döneminde yüksek terör saldırısı riski bulunduğunu söyledi. Johansson, terör tehdidinin gerçek olduğunu ve kutuplaşma ile İslamofobi ve anti-semitizmin yükselmesinden endişe duyduğunu belirtti. AB, üye ülkelerin ihtiyaç duymaları halinde iç güvenlik fonundan 30 milyon avro ayırarak kamu alanlarının korunmasını sağlayacak. Vatandaşlara güvenlik uyarısında bulunma yetkisi ise üye ülkelere ait.

 • Dün Dün 17:22 Tahran'da Hava Kirliliği Riskli Seviyede

  Tahran'da Hava Kirliliği Riskli Seviyede İran'ın başkenti Tahran'da hava kirliliği 160 mikrogram/metreküp olarak ölçüldü. Hava kalitesi endeksi kırmızı-riskli seviyede bulunuyor. Hava kirliliği nedeniyle park ve bahçeler boş kalırken, vatandaşlar maske takıyor. Araç trafiğinde sakinlik yaşanıyor. Tahran'da eğitim çevrim içi olarak devam ediyor.

 • Dün Dün 16:24 Emeklilere Yüzde 30 Zam Uygulanacak

  Emeklilere Yüzde 30 Zam Uygulanacak Emekli-Sen Sinop Şubesi Başkanı Durmuş Kandemir, TÜİK'in açıkladığı yıllık enflasyon oranıyla emeklilere yüzde 30 zam yapılacağını belirtti. Kandemir, yeni yılda emeklilerin daha yaşanabilir bir emekli maaşı alması gerektiğini ve en azından yılda 1 hafta tatil yapabilecek şekilde desteklenmeleri gerektiğini söyledi.

 • Dün Dün 11:19 Yalova Valisi, şemsiyesi kırılan öğrenciye yeni şemsiye hediye etti

  Yalova Valisi, şemsiyesi kırılan öğrenciye yeni şemsiye hediye etti Yalova'da lise öğrencisi Ceylin Naz Buzdağlı, şemsiyesi kırılınca Vali Hülya Kaya'ya sosyal medyadan mesaj göndererek yeni bir şemsiye istedi. Vali Kaya, öğrencinin evini ziyaret ederek yeni bir şemsiye hediye etti.

 • Dün Dün 09:59 Denizli Buldan'da Kaçak Avcılık Yapan İki Kişi Yakalandı

  Denizli Buldan'da Kaçak Avcılık Yapan İki Kişi Yakalandı Denizli'nin Buldan ilçesinde avcılığa kapatılan bölgede kaçak avcılık yaptığı belirlenen iki kişi yakalandı. İki şahıs hakkında cezai işlem uygulandı.

 • 04.12.2023 04 Ara 23:45 İran'da hava kirliliği nedeniyle yüz yüze eğitime ara

  İran'da hava kirliliği nedeniyle yüz yüze eğitime ara İran'ın Tahran, İsfahan, Elborz, Erak ve Simnan eyaletlerinde hava kirliliği nedeniyle yüz yüze eğitime verilen ara devam ediyor. Tahran ve İsfahan eyaletlerinde üç gündür uygulanan düzenleme iki gün daha sürdürülecek. Okul öncesi eğitim tatil edilirken diğer okullar ve üniversiteler çevrim içi eğitime devam edecek. Ayrıca, bazı önlemler alınarak hava kirliliğinin azaltılması hedefleniyor.

 • 04.12.2023 04 Ara 17:47 Yeşil sahalar böylesini görmedi! Futbolculara biber gazı sıkıldı, hakem maçı tatil etti

  Yeşil sahalar böylesini görmedi! Futbolculara biber gazı sıkıldı, hakem maçı tatil etti Yunanistan takımları Olympiacos ve Volos arasındaki maçta çıkan olaylara müdahale eden polis, yanlışlıkla futbolculara biber gazı sıktı. Maçın hakemi, mücadeleyi tatil edip daha sonra oynattı.

 • 04.12.2023 04 Ara 13:04 Yalova'da deprem sonrası tüm okullar tatil edildi

  Yalova'da deprem sonrası tüm okullar tatil edildi Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğündeki deprem sonrasında Yalova'nın Armutlu ilçesindeki tüm okulların tatil edildiği açıklandı.

 • 04.12.2023 04 Ara 12:56 Armutlu'da okullar sarsıntılar nedeniyle tatil edildi

  Armutlu'da okullar sarsıntılar nedeniyle tatil edildi Marmara Denizi'nde 5,1 büyüklüğündeki deprem nedeniyle Yalova'nın Armutlu ilçesinde öğleden sonra tüm okullar tatil edildi.

 • 04.12.2023 04 Ara 12:50 Irak'ta 2024 nüfus sayımında etnik köken ve mezhep sorulmayacak

  Irak'ta 2024 nüfus sayımında etnik köken ve mezhep sorulmayacak Irak hükümeti, 2024 yılında yapılacak nüfus sayımında vatandaşlara etnik köken ve mezheplerine ilişkin sorular sormama kararı aldı. Sayımda sadece Müslüman veya Hristiyan seçeneğiyle ilgili bir soru yer alacak. Nüfus sayımı elektronik ortamda gerçekleştirilecek ve sonuçları 2-3 ay içinde açıklanacak.

 • 04.12.2023 04 Ara 12:39 Bursa Valisi: Depremde herhangi bir olumsuzluk yok

  Bursa Valisi: Depremde herhangi bir olumsuzluk yok Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Gemlik Körfezi'nde yaşanan 5.1 büyüklüğündeki depremin ardından şehirde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını belirtti. Vali Demirtaş, tüm ekiplerin sahada olduğunu ve herhangi bir sıkıntı olmadığını ifade etti. Çevre Şehircilik Müdürlüğü ekiplerinin bir çatlak ihbarı üzerine ilgili binaya yönlendirildiği bilgisini verdi.

 • 03.12.2023 03 Ara 17:47 Sinoplu vatandaşlar güneşli havanın keyfini çıkardı

  Sinoplu vatandaşlar güneşli havanın keyfini çıkardı Sinop'ta hafta sonu güneşli bir Pazar gününe uyanan vatandaşlar, parklara ve bahçelere akın etti. Çocuklar oyun oynarken, büyükler sevdikleriyle vakit geçirdi. Veliler, çocuklarının mutlu olduğunu ve güneşli havada D vitamini aldıklarını belirtti.

 • 03.12.2023 03 Ara 17:47 Sinop'ta güneşli bir pazar günü

  Sinop'ta güneşli bir pazar günü Sinop'ta hafta içinde etkili olan fırtına ve soğuk hava sonrası güneşli bir pazar gününe uyanan vatandaşlar, güzel havayı değerlendirdi. Parklara ve bahçelere akın eden Sinoplular, çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirdi.

 • 03.12.2023 03 Ara 12:18 Uludağ'da kış turizmi için sezon hazırlıkları devam ediyor

  Uludağ'da kış turizmi için sezon hazırlıkları devam ediyor Uludağ'da sezon hazırlıkları hızla devam ediyor. Türkiye Kayak ve Snowboard Öğretmenleri Derneği Başkanı Yahya Usta, Türkiye'de tatil yapılması için gerekenleri yapacaklarını belirtti. Usta, fiyatları düşüreceklerini, eğitimi daha uygun hale getireceklerini ve insanları ülkede tutmanın turizm açısından önemli olduğunu vurguladı.

 • 03.12.2023 03 Ara 10:59 Şarköy, 'sakin şehir' ünvanıyla ilgi bekliyor

  Şarköy, 'sakin şehir' ünvanıyla ilgi bekliyor Tekirdağ'ın Şarköy ilçesi, doğal güzellikleri ve mavi bayraklı plajlarıyla ziyaretçilerini ağırlıyor. İlçenin 'sakin şehir' ünvanı almasıyla ilginin daha da artması bekleniyor. Şarköy, temiz bir çevrede doğayla iç içe tatil fırsatı sunuyor. 'Sakin şehir' ünvanıyla ilçenin gelişimine ve tanıtımına büyük katkı sağlanacağı belirtiliyor.

 • 03.12.2023 03 Ara 10:58 Yılbaşında turizm sektöründe yoğun hareketlilik bekleniyor

  Yılbaşında turizm sektöründe yoğun hareketlilik bekleniyor Yılbaşı tatili nedeniyle sanatçılı oteller ve kayak merkezlerindeki otellerde yoğun hareketlilik bekleniyor. Tur operatörleri ve otellerin yılbaşı programları hazırlandı ve birçok otelde rezervasyon oranı yüzde 70'i aştı. En büyük yoğunluğun Kuzey Kıbrıs'taki otellerde olması bekleniyor.

 • 03.12.2023 03 Ara 00:41 İran'da Hava Kirliliği Nedeniyle Okullar Tatil Edildi

  İran'da Hava Kirliliği Nedeniyle Okullar Tatil Edildi İran'ın Tahran, İsfahan ve Elborz eyaletlerinde hava kirliliği nedeniyle okul öncesi eğitim tatil edildi. İlk, orta ve lise düzeyindeki eğitim ise çevrim içi yapılacak.

 • 02.12.2023 02 Ara 12:52 Çin'de lojistik sektörü yükselişini sürdürdü

  Çin'de lojistik sektörü yükselişini sürdürdü Çin'de lojistik sektörü, ithalat lojistiğinin gelişmesi ve tatil ekonomisinin tüketim lojistiği taleplerinin serbest kalmasına yardımcı olmasıyla yükselişini sürdürdü. Sosyal lojistik ilk on ayda yüzde 4,9 artışla 278,3 trilyon yuana ulaştı. Yiyecek-içecek sektöründeki lojistik talebi ise Ekim ayında yüzde 17 arttı.

 • 02.12.2023 02 Ara 10:04 Yargıtay'dan emsal nitelikte karar: Kullanılmayan yıllık izinler ücrete dönüşecek

  Yargıtay'dan emsal nitelikte karar: Kullanılmayan yıllık izinler ücrete dönüşecek Yargıtay 9. Hukuk Dairesi, sözleşmesi sona eren işçinin kullanılmayan yıllık izinlerinin ücrete dönüşeceğine hükmetti. İşçinin son maaşı üzerinden ödenecek olan bu miktarın, işçinin çalıştığı hafta tatillerinden mahsup edilemeyeceği belirtildi.

 • 02.12.2023 02 Ara 09:52 Kemer, 195 milletten 4,2 milyon turist ağırladı

  Kemer, 195 milletten 4,2 milyon turist ağırladı 31 Ekim tarihleri arasında 195 milletten 4 milyon 241 bin 925 yerli ve yabancı turist ağırladı.

 • 02.12.2023 02 Ara 00:07 SPK, Mega Metal, Kuzey Boru ve Sur Tatil Evleri'nin halka arzını onayladı

  SPK, Mega Metal, Kuzey Boru ve Sur Tatil Evleri'nin halka arzını onayladı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Mega Metal, Kuzey Boru ve Sur Tatil Evleri'nin halka arz başvurusunu onayladı. Ayrıca, birçok şirketin sermaye artırımı ve borçlanma aracı ihraç başvurularına izin verildi. SPK ayrıca, yeni fonların kuruluşuna ve portföy yönetimi yetki belgelerine izin verdi. Suç duyuruları ve erişim engeli kararları da alındı.

 • 01.12.2023 01 Ara 16:12 Erdek'te denizde yüzen kadına çarparak ölümüne neden olan sanığa 4 yıl hapis cezası

  Erdek'te denizde yüzen kadına çarparak ölümüne neden olan sanığa 4 yıl hapis cezası Balıkesir'in Erdek ilçesinde denizde yüzen bir kadına sürat teknesiyle çarparak ölümüne neden olduğu iddiasıyla yargılanan sanık, 4 yıl hapisle cezalandırıldı. Sanık, mahkemede yaptığı savunmada suçlamaları reddetti ve kazanın kader olduğunu belirtti. Mağdurun eşi ise sanığın yalan söylediğini öne sürerek daha ağır bir ceza talep etti. Mahkeme, sanığın bilinçli taksirle ölüme sebebiyet vermek suçundan 4 yıl hapis cezası ve amatör denizcilik belgesinin geri alınması kararını verdi.

 • 01.12.2023 01 Ara 15:55 Sürat teknesi ile ölümde 4 yıl hapis cezasına tepki

  Sürat teknesi ile ölümde 4 yıl hapis cezasına tepki BALIKESİR'de sürat teknesi ile çarptığı Elvan Fırat Taşdöğen'in (46) ölümüne neden olduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan Ender Küçük'e (52),'taksirle ölüme neden olma' suçundan 4 yıl hapis cezası verildi, amatör denizcilik belgesine de 2 yıl süreyle el konuldu.

 • 01.12.2023 01 Ara 12:51 Güngören'de Kardeşlerin Gürültüsü Komşuları Rahatsız Etti

  Güngören'de Kardeşlerin Gürültüsü Komşuları Rahatsız Etti Güngören'de yaşayan iki kardeş, evlerinin her odasına kurdukları özel ses düzenekleriyle komşularını rahatsız etti. Kardeşlerin üst katında daire satın alanlar, gürültüden kurtulmak için evlerini satılığa çıkarttı. Polis ekipleri düzenekleri sökerek iki kardeş hakkında adli işlem başlattı.

 • 01.12.2023 01 Ara 12:39 Gürültü Yapan Kardeşler Komşularını Rahatsız Etti

  Gürültü Yapan Kardeşler Komşularını Rahatsız Etti Güngören'de yaşayan iki kardeş, evlerinin her odasına kurdukları özel ses düzenekleriyle komşularını rahatsız etti. Kardeşlerin üst katında daire satın alanlar, gürültüden kurtulmak için evlerini satılığa çıkarttı. Polis ekipleri düzenekleri sökerek iki kardeş hakkında adli işlem başlattı.

 • 30.11.2023 30 Kas 17:42 Hedep'li Perihan Koca: "Tecavüzcü Bir Erkeğin Göz Göre Göre Aklanmasına Asla İzin Vermeyeceğiz"

  Hedep'li Perihan Koca: 'Tecavüzcü Bir Erkeğin Göz Göre Göre Aklanmasına Asla İzin Vermeyeceğiz' HEDEP Mersin Milletvekili Perihan Koca, “nitelikli cinsel saldırı” suçlamasıyla yargılanan şarkıcı Kurtuluş Kuş davasına ilişkin "Biz bu davanın takipçisi olacağız. ‘Kadın cinayetleri politiktir’ diyen, erkek şiddetine, tacize, tecavüze karşı 25 Kasım'da olduğu gibi bu davanın takipçisi olacağız. Tecavüzcü bir erkeğin göz göre göre aklanmasına asla izin vermeyeceğiz" dedi.

 • 30.11.2023 30 Kas 16:44 Sakarya'da termal tesislerde yüksekten düşen kişi yaralandı

  Sakarya'da termal tesislerde yüksekten düşen kişi yaralandı Sakarya'nın Taraklı ilçesinde bulunan bir termal tesiste tatil yapan bir kişi, ikinci kattaki odasının penceresinden düşerek yaralandı. Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi ve yaralı şeker hastası hastaneye kaldırıldı.

 • 30.11.2023 30 Kas 13:45 Silivri'de Şiddetli Yağış Sonucu Su Baskınları

  Silivri'de Şiddetli Yağış Sonucu Su Baskınları İstanbul'un Silivri ilçesinde şiddetli yağışın etkisiyle dere taştı ve yerleşim alanlarında su baskınları meydana geldi. Hasar tespit ve temizlik çalışmaları devam ediyor.

 • 30.11.2023 30 Kas 12:45 Antalya Havalimanı'nda Tarihi Eser Bulunduran Belçikalı Turiste Hapis Cezası

  Antalya Havalimanı'nda Tarihi Eser Bulunduran Belçikalı Turiste Hapis Cezası Antalya Havalimanı'nda valizinde 3 tarihi eser parçası bulunan Belçikalı turiste 10 ay hapis cezası verildi. Mahkeme heyeti, sanığa ayrıca para cezası da verdi. Turistlerden biri serbest bırakılırken, diğer turist hakkında adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkış yasağı kaldırılmıştı.

 • 30.11.2023 30 Kas 12:19 Ailelerin evlat mücadelesi sürüyor

  Ailelerin evlat mücadelesi sürüyor Çocuklarının bölücü terör örgütü PKK mensuplarınca kandırılarak dağa kaçırıldığını iddia eden aileler, bin 549 gündür HDP il binası önünde evlat nöbeti tutuyor. Baba Necmettin Biçer, çocuklarının dönmesi için çağrıda bulunurken, diğer aileler de çocuklarının güvenlik güçlerine teslim olmalarını istiyor.

 • 30.11.2023 30 Kas 12:18 Belçikalı turist Roma dönemine ait taşlarla yakalandı

  Belçikalı turist Roma dönemine ait taşlarla yakalandı Antalya Havalimanı'nda valizlerinde bulunan Roma dönemine ait 3 taşla yakalanan Belçikalı turist, 10 ay hapis ve adli para cezasına çarptırıldı. Sanığa etkin pişmanlık hükümleri uygulanarak, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verildi.

 • 30.11.2023 30 Kas 11:57 Bolu Gölcük Tabiat Parkı, Devrilen Ağaçların Kaldırılmasının Ardından Ziyaretçilerini Ağırlamaya Başladı

  Bolu Gölcük Tabiat Parkı, Devrilen Ağaçların Kaldırılmasının Ardından Ziyaretçilerini Ağırlamaya Başladı Bolu'daki Gölcük Tabiat Parkı, kuvvetli rüzgar nedeniyle devrilen ağaçların kaldırılmasının ardından yeniden ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda tabiat parkı tekrar ziyarete açıldı. Ziyaretçiler, göl çevresinde yürüyüş yaparak doğal güzelliklerin tadını çıkardı.

 • 29.11.2023 29 Kas 22:36 Palandöken'de kayak sezonu açıldı

  Palandöken'de kayak sezonu açıldı Erzurum'daki Palandöken Kayak Merkezi, bu sezon erken açılarak kayakseverleri ağırlamaya başladı. Hafta içi olmasına rağmen yoğun ilgi gören merkezde, 55 pistte 87 kilometre kesintisiz kayak yapma imkanı bulunuyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 16:06 Edremit'te Sağanak Yağış Sonucu 110 Ev ve İş Yeri Su Altında Kaldı

  Edremit'te Sağanak Yağış Sonucu 110 Ev ve İş Yeri Su Altında Kaldı Balıkesir'in Edremit ilçesinde yaşanan sağanak yağış sonucu Altınoluk Mahallesi'nde 110 ev ve iş yeri su altında kaldı. 11 kişi evlerinde mahsur kaldı ve tahliye edildi. Balıkçı teknesi de rüzgarın etkisiyle alabora oldu. Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, bölgede metrekareye 350 kilogram yağış düştüğünü açıkladı.

 • 29.11.2023 29 Kas 12:17 Palandöken Kayak Merkezi Erken Açıldı

  Palandöken Kayak Merkezi Erken Açıldı Geçtiğimiz yıl kayak sezonunu 15 Aralık'ta açan Palandöken Kayak Merkezi, bu sezon kapılarını kayakseverlere erken açtı. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Ejder3200 ekipleri kısa sürede pistleri kayak yapmaya müsait ve dağdaki tüm tesisleri sezona hazır hale getirdi. Hafta içi olmasına rağmen kayak yapan vatandaşlar mutluluklarını ve heyecanlarını dile getirdi. Hafta sonunda Palandöken'de yoğunluğun çok daha fazla olması bekleniyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 11:19 Bursa'da Kuvvetli Lodos Etkili Oldu

  Bursa'da Kuvvetli Lodos Etkili Oldu Bursa'da saatteki hızı 100 kilometreye yaklaşan kuvvetli lodos, yaşamı olumsuz etkiliyor. Lodos nedeniyle ağaçlar devrildi, çatılar uçtu, tabelalar kırıldı. Okullar tatil edildi, enerji kesintileri yaşandı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri olaylara müdahale etti.

 • 29.11.2023 29 Kas 07:23 Bursa'da Fırtına: Çatılar Uçtu, Ağaçlar Devrildi

  Bursa'da Fırtına: Çatılar Uçtu, Ağaçlar Devrildi Bursa'da saatteki hızı 70 ile 95 kilometre hıza ulaşan fırtınada, birçok binanın çatısı uçtu, ağaçlar yollara devrildi. Osmangazi ilçesinde 250 yıllık çınar ağacı kökünden koptu, Kestel'de akülü sandalye şarj istasyonu devrildi. Bursa Valiliği, Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Kestel ve Gürsü ilçelerinde okulların 1 günlük tatil edildiğini açıkladı.

 • 29.11.2023 29 Kas 04:12 Bursa'da Lodos hayatı felç etti: Elektrik direkleri devrildi, 5 ilçede okullar tatil edildi

  Bursa'da Lodos hayatı felç etti: Elektrik direkleri devrildi, 5 ilçede okullar tatil edildi Bursa'nın Osmangazi ilçesinde gece saatlerinde etkisini artıran lodos, Kükürtlü Mahallesi'nde bir ağacı ve elektrik direğini araçların üzerine devirdi. Araçlarda maddi hasar meydana gelirken, 5 ilçede okullar tatil edildi.

 • 28.11.2023 28 Kas 20:41 ABD'de Şükran Günü'nden Siber Pazartesi'ye kadar geçen 5 günlük tatil döneminde alışveriş yapan tüketicilerin rekor kırdığı bildirildi

  ABD'de Şükran Günü'nden Siber Pazartesi'ye kadar geçen 5 günlük tatil döneminde alışveriş yapan tüketicilerin rekor kırdığı bildirildi ABD Ulusal Perakendeciler Birliği, Şükran Günü tatil alışverişine yönelik yapılan ankete göre, geçen yılın rekorunu geçerek 200,4 milyon tüketici alışveriş yapmıştır. Tatil boyunca hem çevrim içi hem de mağaza içi kanalları kullanan tüketicilerin çoğunlukla tatil ile ilgili alışverişler yaptığı belirtilmiştir.

 • 28.11.2023 28 Kas 19:02 Okan Buruk: Amacımız hem iyi oynayıp hem de kazanmak

  Okan Buruk: Amacımız hem iyi oynayıp hem de kazanmak Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, "Hedefimiz kazanmak.

 • 28.11.2023 28 Kas 14:31 TFF Fair Play Ödülleri sahiplerini buldu

  TFF Fair Play Ödülleri sahiplerini buldu Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) düzenlediği TFF Fair Play Ödülleri'nin Ekim 2023 Dönemi sahipleri belirlendi. En Centilmen Teknik Direktör Nuri Şahin, En Centilmen Taraftar Galatasaray Taraftarı, En Centilmen Futbolcu Fernando Muslera ve En Centilmen Yönetici Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu ödüle layık görüldü.

 • 28.11.2023 28 Kas 14:20 Sürekli eşyaları çalınan çift hırsızı odaya yerleştirdikleri gizli kamerayla yakaladı!

  Sürekli eşyaları çalınan çift hırsızı odaya yerleştirdikleri gizli kamerayla yakaladı! İspanya'nın Benidorm şehrinde tatilde olan İngiliz çift, otel odalarında sürekli olarak sigara ve parfümlerinin kaybolması üzerine gizli kamera yerleştirdi. Kamera görüntülerini inceleyen çift, temizlik görevlisi kadının 5,000 sterlin değerindeki eşyalarını çaldığını fark etti. Çift, olayı polise bildirerek, görüntüleri teslim etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı, ancak kadının tutuklanıp tutuklanmadığı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

 • 28.11.2023 28 Kas 13:47 TFF Fair Play Ödülleri Sahiplerini Buldu

  TFF Fair Play Ödülleri Sahiplerini Buldu Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Fair Play'in yaygınlaştırılması ve farkındalık oluşturulması amacıyla düzenlediği TFF Fair Play Ödülleri'nin Ekim 2023 Dönemi sahipleri, Fair Play ve Sosyal Sorumluluk Kurulu tarafından belirlendi. En Centilmen Teknik Direktör, En Centilmen Taraftar, En Centilmen Futbolcu ve En Centilmen Yönetici kategorilerinde ödüle layık görülenler ve verilme gerekçeleri açıklandı.

Advertisement