Son Dakika Haberleri: Kızılırmak Nehri'nde "İmdat" Çığlıkları Duyulduğu İhbarı Polisi Harekete Geçirdi

Kızılırmak Nehri'nde "İmdat" Çığlıkları Duyulduğu İhbarı Polisi Harekete Geçirdi

10 ay önce

Samsun Bafra'da Kızılırmak nehri sazlık alanda yardım çığlıklarının duyulduğu ihbarı üzerine polis harekete geçti. Nehir boyunca yapılan aramalardan sonuç alınamadı.

Kızılırmak Nehri'nde

Samsun'un Bafra ilçesinde Kızılırmak nehri sazlık alanda imdat çığlıklarının duyulduğu ihbarı üzerine polis harekete geçti. Nehir boyunca yapılan aramalardan sonuç alınamadı.

KIZILIRMAK'TA "YARDIM ÇIĞLIKLARI" GELDİĞİ İHBARI YAPILDI

Bafra ilçesi Kızılırmak Nehri sedde yolu üzerinde meydana gelen olayda, bir kişi polis ekiplerine nehrin sazlık bir bölümünde mahsur kalan iki kişinin sesini duyduğu ve yardım çığlıkları attığı gerekçesiyle ihbarda bulundu. Olay yerine çok sayıda polis İtfaiye ve ambulans ekipleri sevk edildi.

EKİPLER ARAMA ÇALIŞMASINDA KİMSEYE ULAŞAMADI

Ekiplerin yaptığı arama çalışması sonucunda herhangi bir ses ve kişi bulunamadı. Irmağın sazlık bölümünde ses duyduğunu iddia eden ihbarcı polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere karakola alındı. İhbarcının verdiği ilk ifadeye göre ise ırmağın sazlık bölümünde imdat çığlıkları duyduğu gerekçesiyle polis ekiplerini arayıp yardım istediklerini belirtti. Olayla ilgili arama çalışması sürüyor.


YORUMLAR


Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Rusya Devlet Başkanı Putin'in Alina Kabaeva ile Evleneceği İddia Edildi

Müjde Ar, Makyajsız Hali ile Takipçilerini Şaşırttı